Грузия - Висша Лига (2026)
събота, 22 август, 2026
18:00
Спаери
Самгурали Цхалтубо
3 - 4
(3 - 1, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Самгурали Цхалтубо
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.59 |
3.17 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.29 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.33 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тбилиси, а гостите от Цхалтубо.
Разстоянието между двата града е 198.1 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спаери - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Гагра |
1 - 1 |
Спаери |
2.23 |
3.28 |
2.72 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
1 - 2 |
Динамо Тбилиси |
3.30 |
3.46 |
1.90 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Рустави |
1 - 1 |
Спаери |
- |
- |
- |
| 20.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спаери |
0 - 1 |
Самгурали Цх. |
2.57 |
3.50 |
2.23 |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
0 - 0 |
Спаери |
1.58 |
3.79 |
4.61 |
| 16.06.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 1 |
Спаери |
1.79 |
3.30 |
3.81 |
| 12.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 1 |
Спаери |
1.49 |
3.71 |
5.33 |
| 29.05.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 1 |
Спаери |
1.96 |
3.19 |
3.36 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
2 - 1 |
Мешахте Ткибули |
2.10 |
3.05 |
3.22 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
3 - 3 |
Динамо Батуми |
2.13 |
3.20 |
2.94 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Самгурали Цхалтубо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
0 - 4 |
Динамо Батуми |
2.14 |
3.25 |
2.92 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 2 |
Самгурали Цх. |
4.21 |
3.51 |
1.69 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Самгурали Цх. |
0 - 0 |
Мешахте Ткибули |
- |
- |
- |
| 26.07.2026 |
Купа на Грузия |
ВИТ Джорджия Тбилиси |
1 - 1 |
Самгурали Цх. |
- |
- |
- |
| 20.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спаери |
0 - 1 |
Самгурали Цх. |
2.57 |
3.50 |
2.23 |
| 24.06.2026 |
Висша Лига |
Гагра |
0 - 0 |
Самгурали Цх. |
2.77 |
3.17 |
2.26 |
| 18.06.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
5 - 3 |
Самгурали Цх. |
1.69 |
3.42 |
4.33 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
2 - 1 |
Торпедо Кутаиси |
3.11 |
3.32 |
2.03 |
| 29.05.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
2 - 3 |
Самгурали Цх. |
1.85 |
3.26 |
3.60 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
3 - 2 |
Иберия 1999 |
3.43 |
3.15 |
1.94 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спаери |
0 - 1 |
Самгурали Цх. |
2.57 |
3.50 |
2.23 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
0 - 0 |
Спаери |
1.97 |
3.30 |
3.24 |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
4 - 1 |
Самгурали Цх. |
2.69 |
3.20 |
2.28 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Спаери имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рустави |
21 |
11 |
5 |
5 |
26 |
18 |
+8 |
38 |
| 2 |
Динамо Тбилиси |
21 |
9 |
7 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
34 |
| 3 |
Иберия 1999 Тбилиси |
20 |
10 |
4 |
6 |
30 |
22 |
+8 |
34 |
| 4 |
Динамо Батуми |
22 |
9 |
7 |
6 |
35 |
32 |
+3 |
34 |
| 5 |
Торпедо Кутаиси |
21 |
8 |
6 |
7 |
34 |
23 |
+11 |
30 |
| 6 |
Дила Гори |
20 |
9 |
2 |
9 |
24 |
20 |
+4 |
29 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
21 |
8 |
4 |
9 |
27 |
37 |
-10 |
28 |
| 8 |
Гагра |
21 |
5 |
9 |
7 |
21 |
27 |
-6 |
24 |
| 9 |
Спаери |
21 |
5 |
8 |
8 |
27 |
28 |
-1 |
23 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
22 |
1 |
8 |
13 |
15 |
40 |
-25 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спаери |
|
| Самгурали Цхалтубо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спаери |
Спаери |
|
Самгурали Цхалтубо |
Самгурали Цхалтубо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рустави |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Динамо Тбилиси |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
5 - 3 |
5 - 3 |
| 3 |
Иберия 1999 Тбилиси |
0 - 2 |
1 - 1 |
0 - 2 |
|
3 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Динамо Батуми |
3 - 3 |
4 - 1 |
3 - 3 |
|
0 - 4 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
6 - 1 |
6 - 1 |
| 6 |
Дила Гори |
0 - 1 |
3 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
4 - 1 |
0 - 0 |
4 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 8 |
Гагра |
3 - 0 |
1 - 1 |
3 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Спаери |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спаери |
Самгурали Цхалтубо |
| Победи |
5 |
8 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
8 |
9 |
| Вкарани Голове |
27 |
27 |
| Получени Голове |
28 |
37 |
| Средно Вкарани |
1.29 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.76 |
| Мачове Вкарал |
76% |
71% |
| Мачове Получил |
76% |
76% |
| Гол/Гол |
67% |
62% |
| Над 1.5 |
81% |
71% |
| Над 2.5 |
57% |
62% |
| Над 3.5 |
19% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
13 |
| Получени Голове |
14 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.18 |
| Мачове Вкарал |
80% |
73% |
| Мачове Получил |
90% |
73% |
| Гол/Гол |
70% |
64% |
| Над 1.5 |
90% |
64% |
| Над 2.5 |
60% |
64% |
| Над 3.5 |
20% |
45% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.59 |
3.17 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.29 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.33 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Самгурали Цхалтубо