Италия - Серия С - Група В (2024 - 2025)
21:00
СПАЛ
Асколи
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.01 | 2.90 | 2.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.34 | 1.32 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.61 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.51 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ферара, а гостите от Асколи Пичено. Разстоянието между двата града е 269.5 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
СПАЛ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2024 | Купа Серия С | Аталанта Б | 2 - 1 | СПАЛ | 1.76 | 3.28 | 4.19 |
| 28.04.2024 | Серия С - В | Олбия | 1 - 4 | СПАЛ | 4.16 | 3.17 | 1.78 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 2 - 0 | Пинето | 1.90 | 2.84 | 4.25 |
| 14.04.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 1 - 2 | СПАЛ | 2.07 | 2.63 | 4.02 |
| 07.04.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 3 - 0 | Губио | 2.34 | 2.76 | 3.07 |
| 30.03.2024 | Серия С - В | Анкона | 0 - 0 | СПАЛ | 2.40 | 2.97 | 2.75 |
| 23.03.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 0 - 0 | Карарезе | 2.73 | 2.79 | 2.53 |
| 16.03.2024 | Серия С - В | Понтедера | 2 - 1 | СПАЛ | 2.30 | 3.02 | 2.86 |
| 10.03.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 3 - 1 | Римини | 1.85 | 3.13 | 3.93 |
| 06.03.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 0 - 2 | Торес | 2.71 | 2.75 | 2.61 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Асколи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | Купа Серия С | Арецо | 2 - 1 | Асколи | 2.90 | 3.03 | 2.23 |
| 11.08.2024 | Купа Серия С | Асколи | 2 - 1 | Губио | 1.69 | 3.39 | 4.42 |
| 10.05.2024 | Серия Б | Асколи | 2 - 1 | Пиза | 1.77 | 3.32 | 4.54 |
| 05.05.2024 | Серия Б | Палермо | 2 - 2 | Асколи | 2.25 | 3.11 | 3.16 |
| 01.05.2024 | Серия Б | Асколи | 0 - 1 | Козенца | 2.30 | 2.95 | 3.23 |
| 27.04.2024 | Серия Б | Тернана | 0 - 1 | Асколи | 2.65 | 3.04 | 2.64 |
| 20.04.2024 | Серия Б | Асколи | 0 - 0 | Модена | 2.73 | 2.92 | 2.67 |
| 13.04.2024 | Серия Б | Читадела | 0 - 0 | Асколи | 2.12 | 2.89 | 3.79 |
| 07.04.2024 | Серия Б | Асколи | 0 - 0 | Венеция | 3.40 | 3.13 | 2.11 |
| 01.04.2024 | Серия Б | Специя | 2 - 1 | Асколи | 2.04 | 3.11 | 3.70 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2023 | Серия Б | СПАЛ | 1 - 1 | Асколи | 2.71 | 2.89 | 2.77 |
| 20.08.2022 | Серия Б | Асколи | 1 - 1 | СПАЛ | 2.06 | 3.27 | 3.57 |
| 12.03.2022 | Серия Б | СПАЛ | 1 - 2 | Асколи | 2.46 | 3.15 | 2.80 |
| 28.10.2021 | Серия Б | Асколи | 0 - 1 | СПАЛ | 2.73 | 3.21 | 2.53 |
| 16.04.2021 | Серия Б | СПАЛ | 1 - 2 | Асколи | 2.21 | 2.96 | 3.65 |
| 27.12.2020 | Серия Б | Асколи | 2 - 0 | СПАЛ | 4.36 | 3.41 | 1.83 |
| 04.02.2017 | Серия Б | СПАЛ | 1 - 1 | Асколи | 1.60 | 3.51 | 5.67 |
| 10.09.2016 | Серия Б | Асколи | 1 - 1 | СПАЛ | 2.77 | 2.95 | 2.62 |
| 08.02.2015 | Серия С - В | Асколи | 2 - 1 | СПАЛ | 1.67 | 3.38 | 4.67 |
| 21.09.2014 | Серия С - В | СПАЛ | 1 - 0 | Асколи | 2.57 | 3.01 | 2.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на СПАЛ имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.01 | 2.90 | 2.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.34 | 1.32 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.61 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.51 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра