Нидерландия - Ередивизи (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
4.33 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.20 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ротердам, а гостите от Тилбург.
Разстоянието между двата града е 58.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хет Кастел,
който има капацитет от
11 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Хет Кастел.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спарта Ротердам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Ередивизи |
Го Ахед Игълс |
3 - 3 |
Спарта Ротердам |
1.69 |
4.18 |
4.16 |
| 19.09.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
0 - 4 |
Хееренвеен |
2.39 |
3.76 |
2.58 |
| 13.09.2026 |
Ередивизи |
ПСВ Айндховен |
4 - 1 |
Спарта Ротердам |
1.16 |
8.15 |
11.95 |
| 04.09.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
2 - 2 |
Цволе |
1.91 |
3.80 |
3.52 |
| 29.08.2026 |
Ередивизи |
Екселсиор |
2 - 1 |
Спарта Ротердам |
2.16 |
3.71 |
2.97 |
| 22.08.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
3 - 3 |
Утрехт |
2.54 |
3.47 |
2.57 |
| 14.08.2026 |
Ередивизи |
Телстар |
1 - 3 |
Спарта Ротердам |
2.15 |
3.66 |
3.01 |
| 09.08.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
0 - 1 |
Фейенорд |
4.45 |
4.05 |
1.67 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Спарта Ротердам |
0 - 0 |
Дуисбург |
1.55 |
4.38 |
4.39 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спарта Ротердам |
1 - 1 |
Астерас Триполис |
1.78 |
3.52 |
3.82 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Вилем II - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Ередивизи |
Утрехт |
3 - 1 |
Вилем II |
1.48 |
4.51 |
5.63 |
| 19.09.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 1 |
Фортуна Ситард |
2.50 |
3.60 |
2.53 |
| 15.09.2026 |
Ередивизи |
Аякс |
5 - 1 |
Вилем II |
1.12 |
9.03 |
16.22 |
| 11.09.2026 |
Ередивизи |
АЗ Алкмаар |
1 - 1 |
Вилем II |
1.14 |
8.07 |
14.07 |
| 05.09.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 3 |
Екселсиор |
2.86 |
3.61 |
2.24 |
| 30.08.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
2 - 2 |
Хееренвеен |
3.84 |
4.11 |
1.76 |
| 15.08.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 4 |
НЕК Ниймеген |
4.67 |
4.32 |
1.59 |
| 08.08.2026 |
Ередивизи |
Го Ахед Игълс |
4 - 1 |
Вилем II |
1.65 |
4.00 |
4.62 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
2 - 1 |
ОФИ Крит |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
1 - 0 |
Мехелен |
2.86 |
3.49 |
2.09 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.12.2025 |
КНВБ Купа |
Вилем II |
1 - 5 |
Спарта Ротердам |
3.49 |
3.57 |
1.87 |
| 26.07.2025 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
3 - 1 |
Спарта Ротердам |
3.04 |
3.67 |
2.09 |
| 02.03.2025 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
4 - 0 |
Вилем II |
1.63 |
3.68 |
5.48 |
| 31.08.2024 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 2 |
Спарта Ротердам |
2.86 |
3.39 |
2.37 |
| 27.07.2024 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
2 - 4 |
Спарта Ротердам |
3.02 |
3.70 |
1.97 |
| 29.07.2023 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
0 - 3 |
Спарта Ротердам |
5.03 |
3.94 |
1.52 |
| 20.07.2022 |
Приятелски срещи |
Вилем II |
0 - 2 |
Спарта Ротердам |
2.62 |
3.50 |
2.25 |
| 13.02.2022 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
1 - 0 |
Вилем II |
1.98 |
3.48 |
3.75 |
| 06.11.2021 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 3 |
Спарта Ротердам |
2.37 |
3.27 |
3.02 |
| 28.02.2021 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
0 - 2 |
Вилем II |
1.68 |
3.96 |
4.74 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Спарта Ротердам имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Ередивизи класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фейенорд |
8 |
6 |
2 |
0 |
27 |
7 |
+20 |
20 |
| 2 |
ПСВ Айндховен |
8 |
6 |
1 |
1 |
26 |
10 |
+16 |
19 |
| 3 |
АЗ Алкмаар |
8 |
6 |
1 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
19 |
| 4 |
Твенте |
8 |
5 |
2 |
1 |
16 |
8 |
+8 |
17 |
| 5 |
Аякс |
8 |
4 |
3 |
1 |
22 |
10 |
+12 |
15 |
| 6 |
Грьонинген |
8 |
4 |
2 |
2 |
20 |
14 |
+6 |
14 |
| 7 |
Фортуна Ситард |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
15 |
-1 |
14 |
| 8 |
Го Ахед Игълс |
8 |
2 |
5 |
1 |
19 |
17 |
+2 |
11 |
| 9 |
Екселсиор |
8 |
3 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
11 |
| 10 |
Хееренвеен |
8 |
2 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 11 |
НЕК Ниймеген |
8 |
2 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 12 |
Камбур |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 13 |
Утрехт |
8 |
2 |
2 |
4 |
14 |
25 |
-11 |
8 |
| 14 |
Спарта Ротердам |
8 |
1 |
3 |
4 |
13 |
20 |
-7 |
6 |
| 15 |
Телстар |
8 |
1 |
3 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
6 |
| 16 |
Цволе |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
21 |
-15 |
4 |
| 17 |
АДО Ден Хааг |
8 |
0 |
3 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
3 |
| 18 |
Вилем II |
8 |
0 |
2 |
6 |
7 |
23 |
-16 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спарта Ротердам |
|
| Вилем II |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спарта Ротердам |
Спарта Ротердам |
|
Вилем II |
Вилем II |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фейенорд |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 2 |
ПСВ Айндховен |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
АЗ Алкмаар |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Твенте |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Аякс |
|
|
|
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 6 |
Грьонинген |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Фортуна Ситард |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Го Ахед Игълс |
|
3 - 3 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 9 |
Екселсиор |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 10 |
Хееренвеен |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
2 - 2 |
|
|
| 11 |
НЕК Ниймеген |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 12 |
Камбур |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Утрехт |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 14 |
Спарта Ротердам |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Телстар |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Цволе |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 17 |
АДО Ден Хааг |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Вилем II |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спарта Ротердам |
Вилем II |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
13 |
7 |
| Получени Голове |
20 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
0.88 |
| Средно Получени |
2.50 |
2.88 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
88% |
88% |
| Над 2.5 |
88% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
62% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
10 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
3.25 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
4.33 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.20 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака