Словакия - Купа на Словакия (2024 - 2025)
18:00
Спартак Миява
Локомотив Кошице
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.35 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.25 | 1.76 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.11 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.06 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Миява, а гостите от Кошице. Разстоянието между двата града е 270.6 км. Мачът ще се играе на стадион Миява, който има капацитет от 2 709 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Миява. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Спартак Миява - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2024 | Купа на Словакия | Спартак Миява | 5 - 3 | Малженице | 2.56 | 3.53 | 2.25 |
| 17.05.2024 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 1 - 2 | Спартак Миява | 1.95 | 3.50 | 3.15 |
| 10.05.2024 | 2. Лига | Спартак Миява | 1 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | - | - | - |
| 03.05.2024 | 2. Лига | Спартак Миява | 1 - 1 | Малженице | 1.66 | 3.65 | 4.17 |
| 28.04.2024 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 1 - 3 | Спартак Миява | - | - | - |
| 24.04.2024 | 2. Лига | Спартак Миява | 2 - 1 | Похроние Долна Жданя | 1.85 | 3.41 | 3.48 |
| 21.04.2024 | 2. Лига | Жилина Б | 2 - 1 | Спартак Миява | - | - | - |
| 12.04.2024 | 2. Лига | Спартак Миява | 2 - 0 | Комарно | 3.92 | 3.40 | 1.78 |
| 06.04.2024 | 2. Лига | Татран Прешов | 2 - 1 | Спартак Миява | 1.24 | 5.28 | 8.94 |
| 30.03.2024 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 1 - 1 | Спартак Миява | 1.62 | 3.72 | 4.32 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Локомотив Кошице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2023 | Купа на Словакия | Локомотив Кошице | 1 - 2 | Славой Требишов | 4.04 | 4.08 | 1.64 |
| 22.09.2021 | Купа на Словакия | Локомотив Кошице | 1 - 2 | Одева Липани | 6.28 | 5.27 | 1.34 |
| 25.05.2019 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 2 - 1 | Партизан Бардейов | 1.76 | 3.54 | 3.55 |
| 18.05.2019 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 5 - 1 | Локомотив Кошице | 1.73 | 3.70 | 3.70 |
| 10.05.2019 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 0 - 0 | Славой Требишов | 1.73 | 3.42 | 3.83 |
| 03.05.2019 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 4 - 0 | Локомотив Кошице | 1.54 | 3.69 | 4.80 |
| 28.04.2019 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 5 - 0 | Интер Братислава | 1.47 | 4.01 | 4.80 |
| 24.04.2019 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 3 | Локомотив Кошице | 2.36 | 3.30 | 2.46 |
| 19.04.2019 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 0 - 0 | Комарно | 1.78 | 3.55 | 3.63 |
| 14.04.2019 | 2. Лига | Жилина Б | 1 - 3 | Локомотив Кошице | 1.80 | 3.61 | 3.51 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.35 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.25 | 1.76 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.11 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.06 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра