България - Втора ПФЛ (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
18:00
Спартак Плевен
Локомотив Горна Оряховица
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 14% за Локомотив Горна Оряховица
Общо гласували: 7
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.05 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.71 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.56 |
2.24 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.22 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 00:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плевен, а гостите от Горна Оряховица.
Разстоянието между двата града е 93.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Плевен,
който има капацитет от
21 940 места.
Снимки от Google карта
стадион Плевен.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спартак Плевен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
1 - 0 |
Миньор Перник |
1.82 |
3.11 |
3.98 |
| 24.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Янтра Габрово |
2 - 1 |
Спартак Плевен |
1.41 |
3.72 |
6.45 |
| 16.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
1 - 1 |
Фратрия Варна |
4.65 |
3.37 |
1.61 |
| 09.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Севлиево |
0 - 2 |
Спартак Плевен |
1.80 |
3.26 |
3.93 |
| 04.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
0 - 0 |
Спортист Своге |
1.79 |
3.15 |
3.98 |
| 29.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Марек Дупница |
0 - 0 |
Спартак Плевен |
1.54 |
3.49 |
5.14 |
| 25.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
2 - 1 |
Беласица Петрич |
1.65 |
3.29 |
4.48 |
| 21.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
4 - 0 |
Етър Велико Търново |
2.77 |
3.11 |
2.19 |
| 14.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Хебър Пазарджик |
0 - 3 |
Спартак Плевен |
1.39 |
4.05 |
5.94 |
| 07.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
1 - 2 |
Черноморец Бургас |
3.02 |
3.07 |
2.09 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Локомотив Горна Оряховица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
3 - 1 |
Локомотив ГО |
1.62 |
3.51 |
4.42 |
| 25.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Миньор Перник |
3 - 0 |
Локомотив ГО |
1.87 |
3.07 |
3.77 |
| 17.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
2 - 2 |
Янтра Габрово |
3.20 |
2.89 |
2.16 |
| 09.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Фратрия Варна |
3 - 0 |
Локомотив ГО |
1.24 |
4.69 |
9.35 |
| 04.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
2 - 1 |
Севлиево |
2.24 |
2.95 |
2.95 |
| 29.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
0 - 1 |
Локомотив ГО |
2.15 |
2.90 |
3.08 |
| 21.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
0 - 1 |
Марек Дупница |
2.32 |
2.88 |
2.88 |
| 14.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Етър Велико Търново |
2 - 1 |
Локомотив ГО |
1.63 |
3.43 |
4.52 |
| 07.03.2026 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
1 - 2 |
Хебър Пазарджик |
2.24 |
3.04 |
2.86 |
| 28.02.2026 |
Втора ПФЛ |
Черноморец Бургас |
0 - 0 |
Локомотив ГО |
1.68 |
3.38 |
4.34 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.11.2025 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
3 - 1 |
Спартак Плевен |
1.37 |
3.75 |
7.91 |
| 17.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
2 - 0 |
Спартак Плевен |
- |
- |
- |
| 23.11.2024 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
2 - 2 |
Локомотив ГО |
1.76 |
2.99 |
4.53 |
| 26.06.2024 |
Приятелски срещи |
Локомотив ГО |
0 - 2 |
Спартак Плевен |
- |
- |
- |
| 22.01.2021 |
Приятелски срещи |
Спартак Плевен |
2 - 3 |
Локомотив ГО |
- |
- |
- |
| 30.09.2019 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
3 - 0 |
Спартак Плевен |
1.60 |
3.40 |
3.36 |
| 23.04.2016 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
5 - 1 |
Спартак Плевен |
- |
- |
- |
| 03.10.2015 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
0 - 1 |
Локомотив ГО |
- |
- |
- |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Спартак Плевен имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дунав Русе |
30 |
19 |
9 |
2 |
51 |
14 |
+37 |
66 |
| 2 |
Янтра Габрово |
30 |
16 |
10 |
4 |
41 |
23 |
+18 |
58 |
| 3 |
Фратрия Варна |
30 |
16 |
9 |
5 |
55 |
29 |
+26 |
57 |
| 4 |
Вихрен Сандански |
31 |
16 |
7 |
8 |
56 |
34 |
+22 |
55 |
| 5 |
ЦСКА София II |
31 |
15 |
7 |
9 |
54 |
32 |
+22 |
52 |
| 6 |
Черноморец Бургас |
30 |
10 |
13 |
7 |
35 |
29 |
+6 |
43 |
| 7 |
Етър Велико Търново |
30 |
10 |
11 |
9 |
38 |
42 |
-4 |
41 |
| 8 |
Хебър Пазарджик |
30 |
11 |
6 |
13 |
40 |
49 |
-9 |
39 |
| 9 |
Лудогорец Разград II |
30 |
10 |
8 |
12 |
38 |
41 |
-3 |
38 |
| 10 |
Марек Дупница |
30 |
9 |
10 |
11 |
25 |
34 |
-9 |
37 |
| 11 |
Пирин Благоевград |
30 |
8 |
11 |
11 |
34 |
37 |
-3 |
35 |
| 12 |
Локомотив Горна Оряховица |
30 |
8 |
9 |
13 |
31 |
44 |
-13 |
33 |
| 13 |
Спартак Плевен |
30 |
8 |
8 |
14 |
31 |
40 |
-9 |
32 |
| 14 |
Спортист Своге |
30 |
8 |
7 |
15 |
27 |
47 |
-20 |
31 |
| 15 |
Миньор Перник |
30 |
7 |
9 |
14 |
31 |
40 |
-9 |
30 |
| 16 |
Севлиево |
30 |
8 |
5 |
17 |
25 |
46 |
-21 |
29 |
| 17 |
Беласица Петрич |
30 |
4 |
7 |
19 |
25 |
56 |
-31 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спартак Плевен |
|
| Локомотив Горна Оряховица |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спартак Плевен |
Спартак Плевен |
|
Локомотив Горна Оряховица |
Локомотив Горна Оряховица |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дунав Русе |
0 - 2 |
4 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Янтра Габрово |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 3 |
Фратрия Варна |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Вихрен Сандански |
2 - 3 |
1 - 0 |
2 - 3 |
|
1 - 2 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 5 |
ЦСКА София II |
2 - 1 |
4 - 0 |
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Черноморец Бургас |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Етър Велико Търново |
4 - 0 |
0 - 0 |
4 - 0 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Хебър Пазарджик |
1 - 2 |
0 - 3 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Лудогорец Разград II |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 10 |
Марек Дупница |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Пирин Благоевград |
2 - 5 |
1 - 1 |
2 - 5 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Локомотив Горна Оряховица |
|
3 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Спартак Плевен |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
|
|
| 14 |
Спортист Своге |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Миньор Перник |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 16 |
Севлиево |
0 - 1 |
0 - 2 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Беласица Петрич |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спартак Плевен |
Локомотив Горна Оряховица |
| Победи |
8 |
8 |
| Равни |
8 |
9 |
| Загуби |
14 |
13 |
| Вкарани Голове |
31 |
31 |
| Получени Голове |
40 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.03 |
1.03 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.47 |
| Мачове Вкарал |
63% |
70% |
| Мачове Получил |
67% |
80% |
| Гол/Гол |
43% |
57% |
| Над 1.5 |
73% |
67% |
| Над 2.5 |
43% |
53% |
| Над 3.5 |
20% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
21 |
15 |
| Получени Голове |
20 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.87 |
| Мачове Вкарал |
80% |
73% |
| Мачове Получил |
67% |
80% |
| Гол/Гол |
53% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
53% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.05 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.71 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.56 |
2.24 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.22 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 00:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 14% за Локомотив Горна Оряховица
Общо гласували: 7
За да гласувате, щракнете на знака