България - Втора ПФЛ (2016 - 2017)
17:00
Спартак Плевен
Царско Село София
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 3.57 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.25 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.55 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.65 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плевен, а гостите от София. Разстоянието между двата града е 132.0 км. Мачът ще се играе на стадион Плевен, който има капацитет от 21 940 места. Снимки от Google карта стадион Плевен. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спартак Плевен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Втора ПФЛ | Созопол | 3 - 1 | Спартак Плевен | 1.25 | 5.50 | 8.00 |
| 08.04.2017 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 0 - 0 | Витоша Бистрица | - | - | - |
| 02.04.2017 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 1 | Спартак Плевен | 1.75 | 3.40 | 4.10 |
| 18.03.2017 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 3 - 1 | Ботев Гълъбово | - | - | - |
| 11.03.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 1 | Спартак Плевен | 1.82 | 3.35 | 3.65 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 1 - 2 | Етър Велико Търново | 3.60 | 3.40 | 1.85 |
| 25.02.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 1 - 0 | Спартак Плевен | 2.25 | 3.15 | 2.73 |
| 10.12.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 0 - 1 | Поморие | 3.00 | 3.30 | 2.10 |
| 05.12.2016 | Втора ПФЛ | Септември София | 3 - 3 | Спартак Плевен | - | - | - |
| 01.12.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 3 - 0 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Царско Село София - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 3 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.55 | 3.75 | 5.00 |
| 09.04.2017 | Втора ПФЛ | Левски Карлово | 1 - 3 | Царско Село София | - | - | - |
| 01.04.2017 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 4 - 0 | Банско | 1.54 | 3.67 | 4.88 |
| 18.03.2017 | Втора ПФЛ | Несебър | 2 - 1 | Царско Село София | - | - | - |
| 13.03.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 1 | Царско Село София | 1.56 | 3.75 | 4.50 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 1 - 0 | Созопол | 2.90 | 3.10 | 2.25 |
| 25.02.2017 | Втора ПФЛ | Витоша Бистрица | 2 - 1 | Царско Село София | 1.70 | 3.45 | 4.00 |
| 12.12.2016 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 4 - 2 | ЦСКА София II | 1.56 | 3.57 | 4.99 |
| 04.12.2016 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 0 - 1 | Царско Село София | - | - | - |
| 30.11.2016 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 2 | Царско Село София | 1.75 | 3.40 | 4.10 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 1 - 5 | Спартак Плевен | - | - | - |
Втора ПФЛ класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Етър Велико Търново | 24 | +22 | 49 |
| 2 | Септември София | 24 | +19 | 46 |
| 3 | Витоша Бистрица | 24 | +16 | 46 |
| 4 | Созопол | 24 | +13 | 42 |
| 5 | Поморие | 24 | +4 | 39 |
| 6 | Царско Село София | 24 | +8 | 36 |
| 7 | Несебър | 24 | -3 | 35 |
| 8 | Локомотив София | 24 | +7 | 34 |
| 9 | Лудогорец Разград II | 24 | +3 | 33 |
| 10 | Ботев Враца | 24 | +3 | 31 |
| 11 | Ботев Гълъбово | 24 | -8 | 30 |
| 12 | ЦСКА София II | 24 | -1 | 29 |
| 13 | Оборище Панагюрище | 24 | -14 | 28 |
| 14 | Спартак Плевен | 24 | -2 | 27 |
| 15 | Банско | 24 | -26 | 18 |
| 16 | Левски Карлово | 24 | -41 | 10 |
Хронология в първенството
| Спартак Плевен | |
| Царско Село София | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спартак Плевен | Спартак Плевен | Царско Село София | Царско Село София | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Етър Велико Търново | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 2 | Септември София | 0 - 4 | 3 - 3 | 0 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Витоша Бистрица | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Созопол | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Поморие | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | |||
| 6 | Царско Село София | 1 - 5 | - | - | - | |||
| 7 | Несебър | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 8 | Локомотив София | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Лудогорец Разград II | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Ботев Враца | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 11 | Ботев Гълъбово | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | ЦСКА София II | 3 - 4 | 1 - 1 | 3 - 4 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Оборище Панагюрище | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 14 | Спартак Плевен | - | - | - | 1 - 5 | |||
| 15 | Банско | 4 - 3 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Левски Карлово | 2 - 0 | 2 - 0 | 5 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
Класиране в шампионата
| Спартак Плевен | Царско Село София | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 27 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 4 |
| Точки | 17 | 17 |
Форма в шампионата
| Спартак Плевен | Царско Село София | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 11 |
11
3 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 5 |
5
2 5 |
Голове в шампионата
| Спартак Плевен | Царско Село София | |
|
Вкарани
Получени |
35
37 |
41
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
15 |
18
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 3.57 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.25 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.55 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.65 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
