Сърбия - Суперлига (2025 - 2026)
21:00
Спартак Суботица
Младост Лучани
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.34 | 3.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.27 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.31 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 1.91 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.93 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Суботица, а гостите от Лучани. Разстоянието между двата града е 252.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Суботица, който има капацитет от 13 000 места. Размерите на терена са 110 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Суботица. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спартак Суботица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Суперлига | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Спартак Суботица | 1.40 | 4.07 | 6.94 |
| 27.07.2025 | Суперлига | Спартак Суботица | 1 - 3 | Войводина | 2.94 | 3.13 | 2.24 |
| 21.07.2025 | Суперлига | ОФК Белград | 1 - 3 | Спартак Суботица | 1.79 | 3.43 | 3.87 |
| 13.07.2025 | Приятелски срещи | Спартак Москва | 4 - 1 | Спартак Суботица | 1.13 | 7.77 | 13.50 |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Нови Пазар | 1 - 2 | Спартак Суботица | 2.44 | 3.13 | 2.61 |
| 06.07.2025 | Приятелски срещи | Спартак Суботица | 2 - 2 | Радник Сурдулица | 2.22 | 3.20 | 2.89 |
| 30.06.2025 | Приятелски срещи | Спартак Суботица | 1 - 2 | Сутиеска Никшич | - | - | - |
| 24.05.2025 | Група за Изпадане | Спартак Суботица | 2 - 4 | Текстилац Одж. | 1.20 | 5.44 | 10.41 |
| 18.05.2025 | Група за Изпадане | Железн. Панчево | 3 - 0 | Спартак Суботица | 2.25 | 2.82 | 3.16 |
| 11.05.2025 | Група за Изпадане | Спартак Суботица | 1 - 0 | Раднички Ниш | 2.25 | 2.94 | 2.95 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Младост Лучани - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Суперлига | Младост Лучани | 1 - 0 | Радник Сурдулица | 2.75 | 2.97 | 2.42 |
| 26.07.2025 | Суперлига | Раднички Ниш | 3 - 1 | Младост Лучани | 2.06 | 3.22 | 3.19 |
| 20.07.2025 | Суперлига | Младост Лучани | 1 - 1 | ИМТ Н. Белград | 2.48 | 3.26 | 2.50 |
| 11.07.2025 | Приятелски срещи | Раднички 1923 | 0 - 1 | Младост Лучани | 2.32 | 3.19 | 2.74 |
| 08.07.2025 | Приятелски срещи | Нови Пазар | 1 - 1 | Младост Лучани | 2.00 | 3.48 | 3.06 |
| 22.06.2025 | Приятелски срещи | Младост Лучани | 0 - 0 | Войводина | 3.17 | 3.51 | 1.96 |
| 24.05.2025 | Група за Титлата | Цървена Звезда Белград | 3 - 1 | Младост Лучани | 1.09 | 8.78 | 15.49 |
| 17.05.2025 | Група за Титлата | Младост Лучани | 0 - 4 | Партизан Белград | 3.89 | 3.43 | 1.75 |
| 11.05.2025 | Група за Титлата | ОФК Белград | 1 - 0 | Младост Лучани | 1.62 | 3.68 | 4.32 |
| 04.05.2025 | Група за Титлата | Раднички 1923 | 1 - 1 | Младост Лучани | 1.69 | 3.53 | 4.28 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2025 | Суперлига | Спартак Суботица | 0 - 0 | Младост Лучани | 1.69 | 3.33 | 4.54 |
| 04.11.2024 | Суперлига | Младост Лучани | 0 - 0 | Спартак Суботица | 1.84 | 3.21 | 3.82 |
| 18.02.2024 | Суперлига | Спартак Суботица | 0 - 1 | Младост Лучани | 2.11 | 3.18 | 3.16 |
| 03.09.2023 | Суперлига | Младост Лучани | 2 - 1 | Спартак Суботица | 1.88 | 3.23 | 3.78 |
| 02.07.2023 | Приятелски срещи | Младост Лучани | 0 - 1 | Спартак Суботица | 2.36 | 3.51 | 2.57 |
| 15.05.2023 | Група за Изпадане | Спартак Суботица | 2 - 0 | Младост Лучани | 1.67 | 3.41 | 4.46 |
| 24.10.2022 | Суперлига | Спартак Суботица | 1 - 1 | Младост Лучани | 2.03 | 3.16 | 3.27 |
| 09.07.2022 | Суперлига | Младост Лучани | 1 - 1 | Спартак Суботица | 1.71 | 3.56 | 4.06 |
| 20.05.2022 | Група за Изпадане | Младост Лучани | 2 - 1 | Спартак Суботица | 1.59 | 3.71 | 4.70 |
| 05.12.2021 | Суперлига | Спартак Суботица | 0 - 0 | Младост Лучани | 2.05 | 3.33 | 3.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спартак Суботица имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чукарички | 3 | +3 | 7 |
| 2 | ТСЦ Бачка Топола | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Цървена Звезда Белград | 2 | +10 | 6 |
| 4 | Войводина Нови Сад | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Партизан Белград | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Раднички Ниш | 3 | +1 | 4 |
| 7 | ИМТ Нови Белград | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Младост Лучани | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Спартак Суботица | 3 | -2 | 3 |
| 10 | ОФК Белград | 3 | -7 | 3 |
| 11 | Напредак Крушевац | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Железничар Панчево | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Нови Пазар | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Раднички 1923 | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Радник Сурдулица | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Явор Иваница | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Спартак Суботица | |
| Младост Лучани | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спартак Суботица | Спартак Суботица | Младост Лучани | Младост Лучани | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чукарички | |||||||
| 2 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | ||||||
| 3 | Цървена Звезда Белград | |||||||
| 4 | Войводина Нови Сад | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 5 | Партизан Белград | |||||||
| 6 | Раднички Ниш | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 7 | ИМТ Нови Белград | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Младост Лучани | - | - | - | ||||
| 9 | Спартак Суботица | - | - | - | ||||
| 10 | ОФК Белград | 1 - 3 | ||||||
| 11 | Напредак Крушевац | |||||||
| 12 | Железничар Панчево | |||||||
| 13 | Нови Пазар | |||||||
| 14 | Раднички 1923 | |||||||
| 15 | Радник Сурдулица | 1 - 0 | ||||||
| 16 | Явор Иваница | |||||||
Класиране в шампионата
| Спартак Суботица | Младост Лучани | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 12 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Спартак Суботица | Младост Лучани | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
1
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Спартак Суботица | Младост Лучани | |
|
Вкарани
Получени |
4
6 |
3
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.34 | 3.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.27 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.31 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 1.91 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.93 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
