Приятелски Срещи - Клубни
11:00
Спартак Търнава
(Словакия)
ШТК 1914 Шаморин
(Словакия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.24 | 1.77 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.49 | 2.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Търнава, а гостите от Шаморин. Разстоянието между двата града е 43.7 км.
Отговорна Игра
Спартак Търнава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Словачко | 1 - 1 | Спартак Търнава | 2.36 | 3.39 | 2.57 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Виктория Пилзен | 1 - 1 | Спартак Търнава | 1.43 | 4.39 | 5.41 |
| 16.05.2026 | Група за Титлата | ДАК Дунайска Стреда | 3 - 0 | Спартак Търнава | 2.21 | 3.29 | 2.87 |
| 10.05.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 1 - 0 | Жилина | 1.67 | 3.81 | 4.02 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 0 - 3 | Спартак Търнава | 2.92 | 3.53 | 2.07 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 0 - 1 | Слован Братислава | 2.80 | 3.42 | 2.19 |
| 22.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 2 - 1 | ДАК Дунайска Стреда | 2.24 | 3.18 | 2.88 |
| 18.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 3 - 0 | Земплин Михаловце | 1.48 | 4.16 | 5.27 |
| 11.04.2026 | Група за Титлата | Слован Братислава | 2 - 2 | Спартак Търнава | 1.72 | 3.63 | 3.97 |
| 05.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 4 - 1 | Железарна Подбр. | 1.80 | 3.56 | 3.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ШТК 1914 Шаморин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | Приятелски срещи | ДАК Дунайска Стреда | 2 - 3 | ШТК 1914 Шаморин | 1.12 | 7.35 | 13.48 |
| 15.05.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 3 - 1 | Зволен | 3.04 | 3.60 | 1.97 |
| 08.05.2026 | 2. Лига | Малженице | 2 - 3 | ШТК 1914 Шаморин | 1.74 | 3.47 | 3.97 |
| 02.05.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Слован Братислава Б | 1.70 | 3.64 | 3.96 |
| 25.04.2026 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 1 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 1.97 | 3.39 | 3.13 |
| 22.04.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Татран Липт. Микулаш | 2.10 | 3.50 | 2.81 |
| 17.04.2026 | 2. Лига | Злате Моравце | 1 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 1.57 | 3.74 | 4.70 |
| 11.04.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 2 | Дукла Банска Бистрица | 3.19 | 3.54 | 1.91 |
| 03.04.2026 | 2. Лига | Интер Братислава | 0 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 1.91 | 3.28 | 3.43 |
| 28.03.2026 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 0 - 1 | Баник Лехота | 1.85 | 3.60 | 3.42 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2025 | Купа на Словакия | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Спартак Търнава | 9.85 | 5.29 | 1.21 |
| 16.01.2025 | Чехия | ШТК 1914 Шаморин | 2 - 3 | Спартак Търнава | - | - | - |
| 25.01.2023 | Приятелски срещи | Спартак Търнава | 6 - 1 | ШТК 1914 Шаморин | 1.19 | 6.11 | 9.76 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Спартак Търнава имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.24 | 1.77 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.49 | 2.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра