Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
19:00
Спартак Търнава
Скалица
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.78 | 5.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.21 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.37 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.27 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.77 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Търнава, а гостите от Скалица. Разстоянието между двата града е 58.4 км. Мачът ще се играе на стадион Антон Малатински, който има капацитет от 18 448 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Антон Малатински. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Спартак Търнава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2026 | ЛК Квалификации | Спартак Търнава | 0 - 0 | ЦСКА 1948 София | 2.33 | 3.18 | 2.89 |
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Спартак Търнава | 2 - 2 | ШТК 1914 Шаморин | 1.90 | 3.60 | 3.10 |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Словачко | 1 - 1 | Спартак Търнава | 2.36 | 3.39 | 2.57 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Виктория Пилзен | 1 - 1 | Спартак Търнава | 1.43 | 4.39 | 5.41 |
| 16.05.2026 | Група за Титлата | ДАК Дунайска Стреда | 3 - 0 | Спартак Търнава | 2.21 | 3.29 | 2.87 |
| 10.05.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 1 - 0 | Жилина | 1.67 | 3.81 | 4.02 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 0 - 3 | Спартак Търнава | 2.92 | 3.53 | 2.07 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 0 - 1 | Слован Братислава | 2.80 | 3.42 | 2.19 |
| 22.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 2 - 1 | ДАК Дунайска Стреда | 2.24 | 3.18 | 2.88 |
| 18.04.2026 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 3 - 0 | Земплин Михаловце | 1.48 | 4.16 | 5.27 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Скалица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Приятелски срещи | Словачко | 1 - 3 | Скалица | 1.68 | 3.57 | 4.29 |
| 08.07.2026 | Приятелски срещи | Скалица | 2 - 1 | Злате Моравце | 1.80 | 3.62 | 3.58 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Сигма Оломоуц | 0 - 0 | Скалица | 1.50 | 4.11 | 5.44 |
| 27.06.2026 | Приятелски срещи | Злин | 1 - 2 | Скалица | 1.84 | 3.66 | 3.37 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 1 - 0 | Ружомберок | 1.65 | 3.63 | 4.48 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Татран Прешов | 3 - 0 | Скалица | 2.13 | 3.08 | 3.20 |
| 05.05.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 3 - 1 | Кошице | 2.45 | 3.45 | 2.45 |
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Комарно | 0 - 2 | Скалица | 1.93 | 3.24 | 3.55 |
| 19.04.2026 | Група за Изпадане | Скалица | 4 - 1 | Тренчин | 2.15 | 3.31 | 2.94 |
| 11.04.2026 | Група за Изпадане | Ружомберок | 0 - 0 | Скалица | 2.24 | 3.06 | 2.97 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Суперлига | Спартак Търнава | 2 - 0 | Скалица | 1.38 | 4.18 | 6.84 |
| 13.09.2025 | Суперлига | Скалица | 0 - 4 | Спартак Търнава | 4.31 | 3.57 | 1.68 |
| 30.11.2024 | Суперлига | Спартак Търнава | 2 - 0 | Скалица | 1.37 | 4.22 | 6.88 |
| 24.08.2024 | Суперлига | Скалица | 1 - 2 | Спартак Търнава | 3.99 | 3.24 | 1.83 |
| 03.12.2023 | Суперлига | Спартак Търнава | 2 - 0 | Скалица | 1.41 | 4.13 | 6.92 |
| 27.08.2023 | Суперлига | Скалица | 0 - 0 | Спартак Търнава | 3.09 | 3.13 | 2.19 |
| 11.11.2022 | Суперлига | Спартак Търнава | 2 - 1 | Скалица | 1.38 | 4.21 | 6.86 |
| 27.08.2022 | Суперлига | Скалица | 1 - 1 | Спартак Търнава | 3.60 | 3.31 | 1.91 |
| 15.06.2022 | Приятелски срещи | Спартак Търнава | 0 - 0 | Скалица | 1.32 | 5.15 | 7.70 |
| 12.01.2022 | Чехия | Скалица | 0 - 1 | Спартак Търнава | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спартак Търнава имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.78 | 5.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.21 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.37 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.27 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.77 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра