Латвия - Вирслига (2018)
15:00
Спартакс Юрмала
Вентспилс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Юрмала, а гостите от Вентспилс. Разстоянието между двата града е 141.2 км. Мачът ще се играе на стадион Слока, който има капацитет от 2 500 места. Размерите на терена са 100 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Слока. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спартакс Юрмала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Вирслига | Валмиера | 2 - 4 | Спартакс Юрмала | 13.29 | 5.67 | 1.16 |
| 07.04.2018 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 3 - 0 | Метта Рига | 1.18 | 5.42 | 11.51 |
| 01.04.2018 | Вирслига | Йелгава | 1 - 0 | Спартакс Юрмала | 3.42 | 3.31 | 1.94 |
| 04.11.2017 | Вирслига | Вентспилс | 2 - 3 | Спартакс Юрмала | 1.73 | 3.47 | 4.09 |
| 28.10.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | Лиепая | 2.20 | 3.22 | 2.91 |
| 14.10.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 1 | Йелгава | 1.34 | 4.06 | 7.86 |
| 30.09.2017 | Вирслига | Рига ФК | 0 - 1 | Спартакс Юрмала | 2.11 | 3.18 | 3.10 |
| 27.09.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 1 - 3 | РФШ Рига | 2.17 | 3.19 | 3.02 |
| 24.09.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 3 - 1 | Метта Рига | 1.29 | 4.86 | 7.56 |
| 20.09.2017 | Купа на Латвия | Рига ФК | 1 - 1 | Спартакс Юрмала | 2.45 | 3.09 | 2.65 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Вентспилс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Вирслига | Вентспилс | 1 - 1 | Лиепая | 1.94 | 3.10 | 3.60 |
| 06.04.2018 | Вирслига | Йелгава | 0 - 2 | Вентспилс | 4.20 | 3.38 | 1.74 |
| 31.03.2018 | Вирслига | Вентспилс | 3 - 1 | Валмиера | 1.14 | 6.27 | 12.43 |
| 18.02.2018 | Приятелски срещи | Уфа | 3 - 1 | Вентспилс | 1.41 | 4.28 | 6.15 |
| 04.11.2017 | Вирслига | Вентспилс | 2 - 3 | Спартакс Юрмала | 1.73 | 3.47 | 4.09 |
| 28.10.2017 | Вирслига | РФШ Рига | 2 - 4 | Вентспилс | 2.03 | 3.27 | 3.22 |
| 22.10.2017 | Вирслига | Лиепая | 1 - 1 | Вентспилс | 2.30 | 3.02 | 2.95 |
| 30.09.2017 | Вирслига | Йелгава | 0 - 1 | Вентспилс | 2.61 | 3.14 | 2.42 |
| 24.09.2017 | Вирслига | Вентспилс | 0 - 2 | Рига ФК | 2.08 | 3.12 | 3.21 |
| 17.09.2017 | Вирслига | Метта Рига | 2 - 2 | Вентспилс | 6.83 | 3.97 | 1.40 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Вирслига | Вентспилс | 2 - 3 | Спартакс Юрмала | 1.73 | 3.47 | 4.09 |
| 09.09.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 3 | Вентспилс | 1.97 | 3.26 | 3.35 |
| 09.08.2017 | Вирслига | Вентспилс | 4 - 0 | Спартакс Юрмала | 2.55 | 2.94 | 2.59 |
| 07.05.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 0 | Вентспилс | 2.20 | 2.99 | 3.09 |
| 01.10.2016 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 1 | Вентспилс | 2.89 | 3.20 | 2.23 |
| 05.08.2016 | Вирслига | Вентспилс | 0 - 1 | Спартакс Юрмала | 2.16 | 3.39 | 2.81 |
| 10.06.2016 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 5 - 1 | Вентспилс | 3.64 | 3.36 | 1.82 |
| 02.04.2016 | Вирслига | Вентспилс | 2 - 1 | Спартакс Юрмала | 1.72 | 3.45 | 4.35 |
| 03.10.2015 | Вирслига | Вентспилс | 3 - 1 | Спартакс Юрмала | 1.30 | 4.27 | 9.71 |
| 09.08.2015 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 0 | Вентспилс | 4.35 | 3.41 | 1.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спартакс Юрмала имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Вирслига класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | РФШ Рига | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Лиепая | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Вентспилс | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Спартакс Юрмала | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Рига ФК | 4 | 0 | 6 |
| 6 | Йелгава | 4 | -5 | 3 |
| 7 | Метта Рига | 3 | -6 | 0 |
| 8 | Валмиера | 3 | -8 | 0 |
Хронология в първенството
| Спартакс Юрмала | |
| Вентспилс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спартакс Юрмала | Спартакс Юрмала | Вентспилс | Вентспилс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | РФШ Рига | |||||||
| 2 | Лиепая | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Вентспилс | - | - | - | ||||
| 4 | Спартакс Юрмала | - | - | - | ||||
| 5 | Рига ФК | |||||||
| 6 | Йелгава | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 7 | Метта Рига | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Валмиера | 2 - 4 | 3 - 1 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Спартакс Юрмала | Вентспилс | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 6 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Спартакс Юрмала | Вентспилс | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Спартакс Юрмала | Вентспилс | |
|
Вкарани
Получени |
7
3 |
6
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
0 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
