Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
петък, 16 октомври, 2026
00:00
Спорт Себако
Ранчо Сантана
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.04 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.99 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.57 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.27 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.09 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Себако, а гостите от Тола.
Разстоянието между двата града е 158.5 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спорт Себако - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига Примера |
Сан Маркос |
0 - 2 |
Спорт Себако |
2.57 |
3.37 |
2.34 |
| 11.09.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
0 - 1 |
Дирианген |
4.39 |
3.58 |
1.66 |
| 07.09.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
1 - 3 |
УНАН Манагуа |
2.31 |
3.28 |
2.69 |
| 03.09.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
2.20 |
3.24 |
2.86 |
| 31.08.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
0 - 5 |
Реал Естели |
4.61 |
3.49 |
1.65 |
| 23.08.2026 |
Лига Примера |
Манагуа |
6 - 1 |
Спорт Себако |
1.62 |
3.69 |
4.52 |
| 09.08.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 1 |
Спорт Себако |
3.38 |
3.68 |
2.18 |
| 02.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Спорт Себако |
3.57 |
3.50 |
1.81 |
| 26.07.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
1 - 1 |
Сан Маркос |
1.52 |
3.91 |
4.97 |
| 19.07.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 3 |
Спорт Себако |
2.08 |
3.28 |
3.02 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Ранчо Сантана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
2.86 |
3.35 |
2.15 |
| 03.10.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 6 |
Манагуа |
7.55 |
4.77 |
1.30 |
| 06.09.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
Реал Естели |
8.27 |
4.83 |
1.29 |
| 03.09.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
1 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.71 |
3.51 |
4.08 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.92 |
4.70 |
| 24.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 2 |
Сан Маркос |
2.61 |
3.36 |
2.33 |
| 16.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 3 |
Уолтър Ферети |
2.51 |
3.47 |
2.36 |
| 09.08.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
2 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.16 |
6.45 |
11.57 |
| 02.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Спорт Себако |
3.57 |
3.50 |
1.81 |
| 28.07.2026 |
Лига Примера |
УНАН Манагуа |
2 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.76 |
3.59 |
3.76 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Спорт Себако |
3.57 |
3.50 |
1.81 |
| 13.04.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 3 |
Спорт Себако |
3.50 |
3.60 |
1.87 |
| 12.02.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
3 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.48 |
4.08 |
4.99 |
| 26.10.2025 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
2 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.38 |
4.57 |
6.09 |
| 18.08.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 2 |
Спорт Себако |
4.42 |
3.48 |
1.67 |
| 01.05.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
Спорт Себако |
- |
- |
- |
| 23.02.2025 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
1 - 0 |
Ранчо Сантана |
- |
- |
- |
| 24.11.2024 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
3 - 0 |
Ранчо Сантана |
- |
- |
- |
| 29.09.2024 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
2 - 2 |
Спорт Себако |
3.33 |
3.47 |
1.92 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Спорт Себако имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Лига Примера класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манагуа |
12 |
10 |
2 |
0 |
37 |
12 |
+25 |
32 |
| 2 |
Дирианген |
12 |
8 |
3 |
1 |
25 |
13 |
+12 |
27 |
| 3 |
Реал Естели |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
8 |
+13 |
21 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
12 |
6 |
3 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
21 |
| 5 |
Уолтър Ферети |
12 |
4 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
14 |
| 6 |
Спорт Себако |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
14 |
| 7 |
Сан Маркос |
12 |
3 |
2 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
11 |
| 8 |
Матагалпа |
11 |
3 |
0 |
8 |
6 |
25 |
-19 |
9 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
11 |
1 |
3 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
6 |
| 10 |
АРТ Мунисипал Халапа |
11 |
1 |
2 |
8 |
6 |
17 |
-11 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спорт Себако |
|
| Ранчо Сантана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спорт Себако |
Спорт Себако |
|
Ранчо Сантана |
Ранчо Сантана |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Манагуа |
|
6 - 1 |
|
|
1 - 6 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Дирианген |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Реал Естели |
0 - 5 |
|
0 - 5 |
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
УНАН Манагуа |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Уолтър Ферети |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 3 |
|
|
| 6 |
Спорт Себако |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Сан Маркос |
1 - 1 |
0 - 2 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Матагалпа |
|
0 - 3 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спорт Себако |
Ранчо Сантана |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
11 |
9 |
| Получени Голове |
17 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.10 |
0.82 |
| Средно Получени |
1.70 |
1.91 |
| Мачове Вкарал |
80% |
82% |
| Мачове Получил |
60% |
91% |
| Гол/Гол |
40% |
73% |
| Над 1.5 |
70% |
82% |
| Над 2.5 |
40% |
45% |
| Над 3.5 |
30% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
11 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
0.80 |
| Средно Получени |
2.20 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.04 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.99 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.57 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.27 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.09 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите