Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
петък, 16 октомври, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.70 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уанкайо, а гостите от Куско.
Разстоянието между двата града е 386.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Уанкайо,
който има капацитет от
17 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Уанкайо.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спорт Уанкайо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
0 - 1 |
Спорт Уанкайо |
2.21 |
3.22 |
3.04 |
| 20.09.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
3 - 2 |
Унив. де Кахамарка |
1.33 |
4.80 |
7.76 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Комерсиантес Унидос |
0 - 1 |
Спорт Уанкайо |
2.22 |
3.29 |
2.95 |
| 05.09.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
2 - 1 |
Спорт Бойс |
1.65 |
3.67 |
4.69 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
АДТ Тарма |
1 - 3 |
Спорт Уанкайо |
2.56 |
3.27 |
2.51 |
| 26.08.2026 |
Купа на Лигата |
Спортинг Кристал |
4 - 1 |
Спорт Уанкайо |
1.64 |
3.68 |
4.42 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
0 - 2 |
Деп. Мокегуа |
1.34 |
4.73 |
7.36 |
| 16.08.2026 |
Лига 1 |
Спортинг Кристал |
4 - 1 |
Спорт Уанкайо |
1.59 |
3.93 |
4.83 |
| 07.08.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
1 - 1 |
Лос Чанкас |
1.62 |
3.84 |
4.72 |
| 01.08.2026 |
Лига 1 |
Кахамарка |
0 - 2 |
Спорт Уанкайо |
3.08 |
3.28 |
2.16 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Куско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 2 |
Алианса Лима |
2.22 |
3.12 |
3.10 |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Кахамарка |
1 - 2 |
Куско |
2.84 |
3.55 |
2.17 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.14 |
3.33 |
3.08 |
| 06.09.2026 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 0 |
Деп. Мокегуа |
1.28 |
5.01 |
9.18 |
| 31.08.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
1 - 2 |
Куско |
2.08 |
3.42 |
3.13 |
| 23.08.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
4 - 1 |
Куско |
2.88 |
3.00 |
2.43 |
| 15.08.2026 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 0 |
Хуан Пабло II |
1.30 |
5.00 |
8.16 |
| 07.08.2026 |
Лига 1 |
Комерсиантес Унидос |
3 - 1 |
Куско |
2.56 |
3.22 |
2.57 |
| 02.08.2026 |
Лига 1 |
Куско |
4 - 1 |
Унив. де Кахамарка |
1.49 |
4.10 |
5.68 |
| 25.07.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 1 |
Куско |
1.41 |
4.29 |
6.51 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 1 |
Спорт Уанкайо |
1.97 |
3.44 |
3.38 |
| 23.11.2025 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
1 - 2 |
Куско |
2.16 |
3.32 |
3.04 |
| 14.07.2025 |
Лига 1 |
Куско |
3 - 0 |
Спорт Уанкайо |
1.95 |
3.31 |
3.61 |
| 25.07.2024 |
Лига 1 |
Куско |
3 - 0 |
Спорт Уанкайо |
1.62 |
3.68 |
4.76 |
| 12.02.2024 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
2 - 0 |
Куско |
1.61 |
3.72 |
4.87 |
| 10.07.2023 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
3 - 1 |
Куско |
1.75 |
3.46 |
4.29 |
| 03.02.2023 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 3 |
Спорт Уанкайо *** |
2.02 |
3.28 |
3.38 |
| 30.10.2021 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 1 |
Спорт Уанкайо |
2.25 |
3.15 |
2.97 |
| 26.04.2021 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 1 |
Спорт Уанкайо |
2.12 |
3.25 |
3.18 |
| 06.11.2020 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 0 |
Спорт Уанкайо |
2.08 |
3.27 |
3.27 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Спорт Уанкайо имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Кристал |
11 |
7 |
1 |
3 |
21 |
10 |
+11 |
22 |
| 2 |
Депортиво Гарсиласо |
11 |
7 |
1 |
3 |
18 |
7 |
+11 |
22 |
| 3 |
Алианса Атлетико |
11 |
7 |
1 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
22 |
| 4 |
Спорт Уанкайо |
11 |
7 |
1 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
22 |
| 5 |
Университарио де Депортес |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
18 |
+3 |
21 |
| 6 |
Хуан Пабло II Колидж |
11 |
5 |
4 |
2 |
21 |
13 |
+8 |
19 |
| 7 |
Мелгар Арекипа |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 8 |
Алианса Лима |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 9 |
Спорт Бойс |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 10 |
Куско |
11 |
6 |
0 |
5 |
20 |
16 |
+4 |
18 |
| 11 |
Атлетико Грау |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
17 |
| 12 |
Сиенсиано |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 13 |
Кахамарка |
11 |
3 |
2 |
6 |
18 |
24 |
-6 |
11 |
| 14 |
Комерсиантес Унидос |
11 |
2 |
4 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
10 |
| 15 |
Лос Чанкас |
11 |
2 |
3 |
6 |
11 |
24 |
-13 |
9 |
| 16 |
Депортиво Мокегуа |
11 |
1 |
4 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
7 |
| 17 |
АДТ Тарма |
11 |
1 |
3 |
7 |
7 |
21 |
-14 |
6 |
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
11 |
0 |
2 |
9 |
11 |
25 |
-14 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спорт Уанкайо |
|
| Куско |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спорт Уанкайо |
Спорт Уанкайо |
|
Куско |
Куско |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Кристал |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Депортиво Гарсиласо |
|
0 - 1 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Алианса Атлетико |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 4 |
Спорт Уанкайо |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Университарио де Депортес |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Хуан Пабло II Колидж |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Мелгар Арекипа |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Алианса Лима |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 9 |
Спорт Бойс |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Куско |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Атлетико Грау |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
Сиенсиано |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Кахамарка |
|
0 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Комерсиантес Унидос |
|
0 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
Лос Чанкас |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Депортиво Мокегуа |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
2 - 0 |
|
|
| 17 |
АДТ Тарма |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
4 - 1 |
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спорт Уанкайо |
Куско |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
17 |
20 |
| Получени Голове |
13 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.55 |
1.82 |
| Средно Получени |
1.18 |
1.45 |
| Мачове Вкарал |
91% |
91% |
| Мачове Получил |
64% |
82% |
| Гол/Гол |
55% |
73% |
| Над 1.5 |
82% |
91% |
| Над 2.5 |
45% |
73% |
| Над 3.5 |
27% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.20 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
100% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.70 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака