Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Спортинг Брага Б
Лейшоес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.35 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Брага, а гостите от Матузиньош. Разстоянието между двата града е 46.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио 1 Май, който има капацитет от 30 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио 1 Май. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Брага Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Жил Висенте | 1.96 | 3.08 | 3.79 |
| 02.03.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.66 | 3.47 | 4.86 |
| 25.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | Академико Визеу | 1.89 | 3.26 | 3.82 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.06 | 3.03 | 3.53 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 5 - 0 | Визела | 1.88 | 3.11 | 4.07 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.03 | 3.13 | 3.50 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.50 | 2.99 | 2.76 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.41 | 3.02 | 2.83 |
| 21.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | Униао Мадейра | 2.39 | 2.95 | 2.93 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 4 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.53 | 3.00 | 2.72 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лейшоес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Авеш | 2.97 | 2.91 | 2.38 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 2 | Лейшоес | 2.50 | 2.84 | 2.89 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Лейшоес | 2.50 | 2.86 | 2.90 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Фафе | 1.81 | 3.25 | 4.27 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Лейшоес | 2.21 | 3.01 | 3.21 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.04 | 3.00 | 3.68 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Лейшоес | 2.04 | 3.12 | 3.48 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.13 | 3.01 | 3.37 |
| 18.01.2017 | Купа на Португалия | Бенфика | 6 - 2 | Лейшоес | 1.06 | 9.95 | 24.24 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 2 | Спортинг Брага Б | 2.30 | 2.89 | 3.17 |
| 13.03.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 1 | Лейшоес | 2.15 | 3.03 | 3.31 |
| 25.10.2015 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 3 | Спортинг Брага Б | 2.61 | 3.01 | 2.60 |
| 07.03.2015 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.29 | 3.07 | 2.92 |
| 12.10.2014 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 3 - 0 | Лейшоес | 2.15 | 3.17 | 3.09 |
| 12.04.2014 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.09 | 3.18 | 3.21 |
| 27.11.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Лейшоес | 2.38 | 3.04 | 2.81 |
| 16.02.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | Лейшоес | 3.06 | 3.02 | 2.26 |
| 23.09.2012 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.74 | 3.34 | 4.45 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Брага Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 15.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 31 | +31 | 67 |
| 2 | Авеш | 31 | +14 | 55 |
| 3 | Варзин | 31 | +7 | 51 |
| 4 | Бенфика Б | 31 | +5 | 50 |
| 5 | Санта Клара | 31 | -1 | 48 |
| 6 | Академика Коимбра | 31 | +7 | 48 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 31 | +10 | 45 |
| 8 | Униао Мадейра | 31 | 0 | 45 |
| 9 | Пенафиел | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Спортинг Ковиля | 31 | +1 | 41 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 31 | +3 | 41 |
| 12 | Жил Висенте | 31 | -1 | 39 |
| 13 | Фамаликао | 31 | -3 | 39 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 31 | -10 | 38 |
| 15 | Порто Б | 31 | -6 | 37 |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -7 | 37 |
| 17 | Фреамунде | 31 | -4 | 35 |
| 18 | Визела | 31 | -8 | 35 |
| 19 | Академико Визеу | 31 | -7 | 35 |
| 20 | Фафе | 31 | -6 | 34 |
| 21 | Лейшоес | 31 | -1 | 33 |
| 22 | Олянензе | 31 | -24 | 21 |
Хронология в първенството
| Спортинг Брага Б | |
| Лейшоес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Брага Б | Спортинг Брага Б | Лейшоес | Лейшоес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Авеш | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Варзин | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Бенфика Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | Санта Клара | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Спортинг Брага Б | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 8 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Жил Висенте | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 13 | Фамаликао | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Порто Б | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 18 | Визела | 5 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Академико Визеу | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | |||
| 20 | Фафе | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 21 | Лейшоес | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 22 | Олянензе | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Спортинг Брага Б | Лейшоес | |
| Позиция | 7 | 21 |
| Точки | 45 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 15 |
| Точки | 26 | 13 |
Форма в шампионата
| Спортинг Брага Б | Лейшоес | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
12 8 |
7
12 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 3 |
3
4 9 |
Голове в шампионата
| Спортинг Брага Б | Лейшоес | |
|
Вкарани
Получени |
45
35 |
30
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
16 |
12
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.35 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
