Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Спортинг Брага Б
Витория Гимараеш Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.39 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Брага, а гостите от Гимараеш. Разстоянието между двата града е 15.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио 1 Май, който има капацитет от 30 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио 1 Май. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Брага Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 2 | Спортинг Брага Б | 2.23 | 2.98 | 3.16 |
| 06.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.07 | 3.11 | 3.38 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.22 | 2.85 | 3.37 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Реал СК Кейлуж | 1.91 | 3.18 | 3.80 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.64 | 3.49 | 4.87 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | Фамаликао | 2.06 | 3.08 | 3.45 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 3 | Спортинг Брага Б | 1.97 | 3.12 | 3.64 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 3 | Ароука | 2.83 | 2.88 | 2.53 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.76 | 3.22 | 4.54 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | Пенафиел | 2.86 | 3.08 | 2.35 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.51 | 3.72 | 5.98 |
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 2 | Лейшоес | 2.44 | 3.10 | 2.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Жил Висенте | 2.10 | 3.06 | 3.39 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Академико Визеу | 3.01 | 3.16 | 2.24 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.45 | 3.98 | 6.47 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.17 | 3.09 | 3.22 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.42 | 3.18 | 2.70 |
| 29.04.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.22 | 3.14 | 3.04 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.02 | 3.10 | 3.57 |
| 17.04.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 2 | Спортинг Брага Б | 2.21 | 3.13 | 3.06 |
| 06.12.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.78 | 3.25 | 4.39 |
| 18.05.2015 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.19 | 3.27 | 2.94 |
| 09.01.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.94 | 3.29 | 3.55 |
| 15.05.2013 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.71 | 3.12 | 2.41 |
| 30.09.2012 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.29 | 2.95 | 3.13 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Брага Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 33 | +25 | 62 |
| 2 | Санта Клара | 33 | +10 | 56 |
| 3 | Пенафиел | 33 | +10 | 55 |
| 4 | Ароука | 33 | +10 | 55 |
| 5 | Академико Визеу | 33 | +9 | 54 |
| 6 | Порто Б | 32 | +3 | 52 |
| 7 | Лейшоес | 33 | +8 | 51 |
| 8 | Академика Коимбра | 32 | +17 | 51 |
| 9 | Фамаликао | 33 | +2 | 47 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 33 | -2 | 46 |
| 11 | Оливейрензе | 33 | -3 | 42 |
| 12 | Бенфика Б | 33 | -8 | 42 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 33 | -8 | 42 |
| 14 | Варзин | 33 | -3 | 40 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 33 | -6 | 40 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 33 | -9 | 36 |
| 17 | Жил Висенте | 33 | -14 | 33 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 33 | -20 | 33 |
| 19 | Униао Мадейра | 33 | -13 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 33 | -8 | 31 |
Хронология в първенството
| Спортинг Брага Б | |
| Витория Гимараеш Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Брага Б | Спортинг Брага Б | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 5 - 4 | 2 - 1 | 5 - 4 | 2 - 3 | |||
| 2 | Санта Клара | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Пенафиел | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Ароука | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Академико Визеу | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Лейшоес | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Академика Коимбра | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Фамаликао | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Оливейрензе | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Варзин | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 17 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 4 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Спортинг Брага Б | Витория Гимараеш Б | |
| Позиция | 16 | 10 |
| Точки | 36 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 7 |
| Точки | 18 | 20 |
Форма в шампионата
| Спортинг Брага Б | Витория Гимараеш Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
12 13 |
13
7 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 6 |
6
2 8 |
Голове в шампионата
| Спортинг Брага Б | Витория Гимараеш Б | |
|
Вкарани
Получени |
34
43 |
42
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
22 |
18
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.39 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
