Белгия - Купа на Белгия (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:30
21:30
Спортинг Хаселт
Серкъл Брюж
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Хаселт
X 0% за равен
2 100% за Серкъл Брюж
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.22 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хаселт, а гостите от Брюж. Разстоянието между двата града е 150.9 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Хаселт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Чалънджър Лига | Виртон | 3 - 4 | Спортинг Хаселт | 2.49 | 3.52 | 2.40 |
| 19.09.2026 | Чалънджър Лига | Спортинг Хаселт | 0 - 1 | Беершот | 3.42 | 3.66 | 1.87 |
| 12.09.2026 | Чалънджър Лига | Серен | 1 - 2 | Спортинг Хаселт | 2.91 | 3.53 | 2.11 |
| 05.09.2026 | Чалънджър Лига | Генк Б | 3 - 0 | Спортинг Хаселт | 2.83 | 3.60 | 2.08 |
| 28.08.2026 | Чалънджър Лига | Спортинг Хаселт | 0 - 2 | Гент Б | 1.77 | 3.66 | 3.77 |
| 23.08.2026 | Чалънджър Лига | Франк Боран | 0 - 1 | Спортинг Хаселт | 2.01 | 3.43 | 3.19 |
| 14.08.2026 | Чалънджър Лига | Спортинг Хаселт | 1 - 0 | Дендер | 2.47 | 3.45 | 2.45 |
Общо 4 победи и 3 загуби в последните 7 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 домакинства.
Серкъл Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 1 - 2 | Андерлехт | 3.54 | 3.73 | 1.90 |
| 19.09.2026 | Про Лига | Шарлероа | 3 - 2 | Серкъл Брюж | 1.68 | 3.90 | 4.50 |
| 12.09.2026 | Про Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 2.48 | 3.53 | 2.58 |
| 06.09.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | КАА Гент | 2.77 | 3.48 | 2.35 |
| 29.08.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Ломел | 1.53 | 4.36 | 5.19 |
| 23.08.2026 | Про Лига | Клуб Брюж | 1 - 0 | Серкъл Брюж | 1.26 | 5.91 | 8.92 |
| 14.08.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 3 - 3 | Сент Трюиден | 2.29 | 3.52 | 2.83 |
| 08.08.2026 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 2 - 2 | Серкъл Брюж | 2.37 | 3.33 | 2.81 |
| 31.07.2026 | Приятелски срещи | Монако | 2 - 2 | Серкъл Брюж | 1.49 | 4.59 | 4.88 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Реймс | 3 - 0 | Серкъл Брюж | - | - | - |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Спортинг Хаселт класиране в Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беершот | 7 | +12 | 18 |
| 2 | Дендер | 7 | +9 | 18 |
| 3 | Ойпен | 6 | +8 | 15 |
| 4 | Франк Боран | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Спортинг Хаселт | 7 | -2 | 12 |
| 6 | Виртон | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Локерен | 6 | +2 | 10 |
| 8 | К. Лиерс С.К. | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Клуб Брюж Б | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Гент Б | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Генк Б | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Патро Ейсден Маасмехелен | 7 | -4 | 6 |
| 13 | РФК Лиеж | 7 | -7 | 5 |
| 14 | Серен | 7 | -7 | 2 |
| 15 | Андерлехт Б | 7 | -10 | 1 |
Серкъл Брюж класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КАА Гент | 8 | +11 | 22 |
| 2 | Клуб Брюж | 8 | +15 | 21 |
| 3 | Шарлероа | 8 | +9 | 21 |
| 4 | Унион Сент Жилоаз | 8 | +18 | 20 |
| 5 | Андерлехт | 8 | +3 | 16 |
| 6 | Вестерло | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Генк | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Зулте Варегем | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Ломел | 8 | 0 | 11 |
| 11 | СК Беверен | 8 | -6 | 9 |
| 12 | Сент Трюиден | 8 | -1 | 8 |
| 13 | Роял Антверпен | 8 | -8 | 7 |
| 14 | Мехелен | 8 | -8 | 6 |
| 15 | Оуд Хеверле Льовен | 8 | -8 | 5 |
| 16 | РААЛ Ла Лувиер | 8 | -10 | 4 |
| 17 | Кортрийк | 8 | -16 | 3 |
| 18 | Серкъл Брюж | 8 | -7 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.22 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Хаселт
X 0% за равен
2 100% за Серкъл Брюж
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
