Франция - Лига 3 (2017 - 2018)
21:00
Спортинг Клуб Лион
Кретей-Луситанос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лион, а гостите от Кретей. Разстоянието между двата града е 382.2 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Клуб Лион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Лига 3 | Лавал | 0 - 1 | Сп. Клуб Лион | 2.04 | 3.01 | 3.50 |
| 06.04.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 0 - 1 | Дюнкерк | 2.26 | 2.92 | 3.10 |
| 31.03.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 2 | Сп. Клуб Лион | 1.72 | 3.14 | 4.83 |
| 23.03.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 1 - 0 | Булон | 2.80 | 2.86 | 2.50 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 1 - 1 | Родес | 2.40 | 2.85 | 2.93 |
| 02.03.2018 | Лига 3 | Авранш | 3 - 3 | Сп. Клуб Лион | 2.44 | 2.88 | 2.83 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 2 - 2 | Антанта ССГ | 2.60 | 2.86 | 2.66 |
| 16.02.2018 | Лига 3 | Консолат Марсилия | 0 - 1 | Сп. Клуб Лион | 2.08 | 3.05 | 3.40 |
| 09.02.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 1 - 2 | Конкарно | 2.60 | 2.88 | 2.67 |
| 02.02.2018 | Лига 3 | Шоле | 3 - 1 | Сп. Клуб Лион | 2.11 | 3.03 | 3.29 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кретей-Луситанос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 3 | Дюнкерк | 2.24 | 3.06 | 2.97 |
| 06.04.2018 | Лига 3 | Булон | 2 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.01 | 3.04 | 3.52 |
| 03.04.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 2 | Шамбли | 2.22 | 2.97 | 3.09 |
| 30.03.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 2 - 0 | Родес | 2.48 | 2.87 | 2.79 |
| 23.03.2018 | Лига 3 | Антанта ССГ | 2 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.15 | 3.02 | 3.19 |
| 16.03.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 1 | Конкарно | 2.65 | 2.94 | 2.54 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.03 | 3.04 | 3.47 |
| 27.02.2018 | Лига 3 | Авранш | 1 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.02 | 3.12 | 3.42 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Безие | 3 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.00 | 3.03 | 3.56 |
| 16.02.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 0 - 1 | Лавал | 2.61 | 2.88 | 2.65 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2017 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 0 - 0 | Сп. Клуб Лион | 2.25 | 2.99 | 3.04 |
| 17.03.2017 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 2 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.08 | 3.03 | 3.35 |
| 30.09.2016 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 2 - 1 | Сп. Клуб Лион | 2.11 | 2.97 | 3.35 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Клуб Лион имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 3 класиране към 20.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Стар Париж | 28 | +12 | 48 |
| 2 | Гренобъл Фут 38 | 28 | +10 | 45 |
| 3 | Родес | 29 | +4 | 45 |
| 4 | Безие | 28 | +4 | 42 |
| 5 | Лавал | 28 | +7 | 41 |
| 6 | Конкарно | 29 | +1 | 38 |
| 7 | Дюнкерк | 28 | +3 | 37 |
| 8 | Спортинг Клуб Лион | 28 | -3 | 37 |
| 9 | Лез Ербиер | 29 | -5 | 36 |
| 10 | Булон | 28 | -1 | 35 |
| 11 | Шоле | 28 | -2 | 35 |
| 12 | По | 28 | +2 | 34 |
| 13 | Антанта ССГ | 29 | -6 | 34 |
| 14 | Шамбли | 28 | +3 | 33 |
| 15 | Авранш | 28 | -6 | 33 |
| 16 | Консолат Марсилия | 28 | -9 | 31 |
| 17 | Кретей-Луситанос | 28 | -14 | 24 |
Хронология в първенството
| Спортинг Клуб Лион | |
| Кретей-Луситанос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Клуб Лион | Спортинг Клуб Лион | Кретей-Луситанос | Кретей-Луситанос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | ||||
| 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 4 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Родес | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Безие | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Лавал | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Конкарно | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Дюнкерк | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Спортинг Клуб Лион | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 9 | Лез Ербиер | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Булон | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0* | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Шоле | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 5 | |||
| 12 | По | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 13 | Антанта ССГ | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Шамбли | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 15 | Авранш | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Консолат Марсилия | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 17 | Кретей-Луситанос | 0 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Спортинг Клуб Лион | Кретей-Луситанос | |
| Позиция | 8 | 17 |
| Точки | 37 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 17 |
| Точки | 18 | 5 |
Форма в шампионата
| Спортинг Клуб Лион | Кретей-Луситанос | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 9 |
6
6 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 4 |
1
2 10 |
Голове в шампионата
| Спортинг Клуб Лион | Кретей-Луситанос | |
|
Вкарани
Получени |
28
31 |
26
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
7
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
