Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
17:00
Спортинг Ковиля
Бенфика Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ковиля, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 223.6 км. Мачът ще се играе на стадион Комплексо де Спортиво Ковиля, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Комплексо де Спортиво Ковиля. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Ковиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.11 | 3.04 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Лейшоес | 2.29 | 2.91 | 3.17 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.69 | 3.29 | 4.94 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Оливейрензе | 1.85 | 3.11 | 4.25 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.29 | 2.98 | 3.08 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Санта Клара | 2.66 | 2.87 | 2.70 |
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.19 | 3.07 | 3.22 |
| 07.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.90 | 3.03 | 4.19 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | Жил Висенте | 2.16 | 2.98 | 3.38 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 2 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.62 | 3.42 | 5.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.06 | 3.25 | 3.25 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 5 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.25 | 2.97 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 5 | Академико Визеу | 2.27 | 3.18 | 2.93 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.32 |
| 30.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 5 - 0 | Фамаликао | 2.07 | 3.23 | 3.32 |
| 20.01.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.63 | 3.72 | 4.72 |
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Оливейрензе | 1.81 | 3.41 | 4.01 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 1 | Бенфика Б | 1.69 | 3.64 | 4.38 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 1.83 | 3.51 | 3.79 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.24 | 2.29 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.88 | 3.33 | 3.73 |
| 08.04.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.21 | 3.64 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.05 | 3.19 | 3.39 |
| 09.03.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 3.57 | 3.19 | 1.97 |
| 20.10.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Бенфика Б | 1.84 | 3.38 | 3.96 |
| 18.02.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | Бенфика Б | 2.07 | 3.24 | 3.24 |
| 30.08.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.56 | 3.64 | 5.11 |
| 15.03.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.66 | 3.48 | 4.55 |
| 03.11.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.18 | 2.28 |
| 13.04.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | Бенфика Б | 3.29 | 3.11 | 2.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Ковиля имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 04.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ароука | 27 | +7 | 46 |
| 2 | Санта Клара | 26 | +7 | 45 |
| 3 | Академика Коимбра | 26 | +16 | 44 |
| 4 | Порто Б | 25 | +8 | 44 |
| 5 | Пенафиел | 26 | +5 | 43 |
| 6 | Академико Визеу | 26 | +7 | 41 |
| 7 | Насионал Мадейра | 25 | +9 | 40 |
| 8 | Лейшоес | 26 | +4 | 40 |
| 9 | Фамаликао | 26 | -1 | 36 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 26 | -3 | 36 |
| 11 | Бенфика Б | 26 | -7 | 35 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 26 | -1 | 35 |
| 13 | Варзин | 26 | +1 | 34 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 26 | -2 | 32 |
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 27 | -12 | 31 |
| 16 | Униао Мадейра | 26 | -3 | 30 |
| 17 | Оливейрензе | 26 | -8 | 29 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 26 | -9 | 26 |
| 19 | Жил Висенте | 26 | -9 | 24 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 26 | -9 | 20 |
Хронология в първенството
| Спортинг Ковиля | |
| Бенфика Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Ковиля | Спортинг Ковиля | Бенфика Б | Бенфика Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ароука | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Санта Клара | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Порто Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 5 | Пенафиел | 0 - 1 | 3 - 4 | |||||
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Насионал Мадейра | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Лейшоес | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Фамаликао | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Бенфика Б | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Спортинг Ковиля | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 13 | Варзин | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 14 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 15 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
| 16 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Оливейрензе | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Спортинг Брага Б | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 19 | Жил Висенте | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Спортинг Ковиля | Бенфика Б | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 35 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 18 |
| Точки | 21 | 8 |
Форма в шампионата
| Спортинг Ковиля | Бенфика Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 9 |
10
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 3 |
2
2 8 |
Голове в шампионата
| Спортинг Ковиля | Бенфика Б | |
|
Вкарани
Получени |
23
24 |
36
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
8
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
