Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Спортинг Ковиля
Олянензе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.29 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ковиля, а гостите от Оляо. Разстоянието между двата града е 363.4 км. Мачът ще се играе на стадион Комплексо де Спортиво Ковиля, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Комплексо де Спортиво Ковиля. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Ковиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.65 | 3.07 | 2.54 |
| 18.01.2017 | Купа на Португалия | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | Витория Гимараеш | 4.24 | 3.22 | 1.85 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 3 | Пенафиел | 2.14 | 2.74 | 3.82 |
| 11.01.2017 | Купа на Лигата | Рио Аве | 2 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.38 | 4.24 | 7.69 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Фреамунде | 1.78 | 3.01 | 4.91 |
| 02.01.2017 | Купа на Лигата | Спортинг Брага | 4 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.54 | 3.70 | 5.95 |
| 29.12.2016 | Купа на Лигата | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Маритимо | 2.65 | 3.02 | 2.62 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.39 | 2.77 | 3.12 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Лейшоес | 1.63 | 3.27 | 5.61 |
| 14.12.2016 | Купа на Португалия | Спортинг Брага | 1 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.50 | 3.83 | 6.10 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Олянензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 1 | Фамаликао | 2.91 | 2.97 | 2.39 |
| 12.01.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 2 - 0 | Олянензе | 1.38 | 3.87 | 8.49 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 4 - 0 | Олянензе | 1.56 | 3.31 | 6.56 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 1 | Портимонензе | 4.12 | 3.16 | 1.85 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Санта Клара | 2.80 | 2.97 | 2.47 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 1 | Олянензе | 1.98 | 3.02 | 3.84 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 3 - 1 | Лейшоес | 2.39 | 2.87 | 3.02 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | Олянензе | 1.70 | 3.37 | 4.73 |
| 13.11.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 0 | Визела | 2.05 | 2.97 | 3.68 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Олянензе | 1.77 | 3.25 | 4.48 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.84 | 2.89 | 2.50 |
| 24.04.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | Олянензе | 1.63 | 3.33 | 5.44 |
| 09.12.2015 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.68 | 2.97 | 2.60 |
| 14.02.2015 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.38 | 3.10 | 2.81 |
| 27.08.2014 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 3 - 3 | Олянензе | 2.25 | 3.07 | 2.98 |
| 30.10.2013 | Купа на Лигата | Олянензе | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.95 | 3.20 | 3.62 |
| 09.10.2013 | Купа на Лигата | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Олянензе | 2.46 | 3.07 | 2.72 |
| 08.02.2009 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.60 | 3.38 | 4.96 |
| 31.08.2008 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 4 - 3 | Олянензе | 2.52 | 2.89 | 2.64 |
| 29.01.2006 | Лига Португал 2 | Олянензе | 5 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.66 | 3.36 | 4.44 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Ковиля имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 23 | +32 | 56 |
| 2 | Авеш | 23 | +21 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 23 | +6 | 37 |
| 4 | Санта Клара | 23 | -2 | 36 |
| 5 | Пенафиел | 23 | +2 | 35 |
| 6 | Варзин | 23 | +2 | 34 |
| 7 | Бенфика Б | 23 | +1 | 34 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 23 | +6 | 33 |
| 9 | Кова Да Пиедаде | 23 | -4 | 32 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 23 | +1 | 30 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 23 | -2 | 28 |
| 12 | Жил Висенте | 23 | -2 | 28 |
| 13 | Униао Мадейра | 23 | -4 | 28 |
| 14 | Фамаликао | 23 | -5 | 28 |
| 15 | Порто Б | 23 | -6 | 28 |
| 16 | Визела | 23 | -1 | 27 |
| 17 | Академико Визеу | 23 | -5 | 26 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 23 | -8 | 26 |
| 19 | Фафе | 23 | -7 | 25 |
| 20 | Лейшоес | 23 | -1 | 23 |
| 21 | Фреамунде | 23 | -5 | 22 |
| 22 | Олянензе | 23 | -19 | 13 |
Хронология в първенството
| Спортинг Ковиля | |
| Олянензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Ковиля | Спортинг Ковиля | Олянензе | Олянензе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Академика Коимбра | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 4 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Пенафиел | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 6 | Варзин | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Бенфика Б | 2 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 8 | Спортинг Брага Б | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 9 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | 0 - 3 | |||||
| 11 | Спортинг Ковиля | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 12 | Жил Висенте | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 14 | Фамаликао | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 15 | Порто Б | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 16 | Визела | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Академико Визеу | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
| 19 | Фафе | 1 - 1 | 2 - 3 | |||||
| 20 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 21 | Фреамунде | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 22 | Олянензе | 0 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Спортинг Ковиля | Олянензе | |
| Позиция | 11 | 22 |
| Точки | 28 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 22 |
| Точки | 16 | 5 |
Форма в шампионата
| Спортинг Ковиля | Олянензе | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
10 7 |
3
4 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 4 |
1
2 8 |
Голове в шампионата
| Спортинг Ковиля | Олянензе | |
|
Вкарани
Получени |
22
24 |
24
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
14 |
12
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.29 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
