Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Спортинг Ковиля
Варзин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ковиля, а гостите от Повуа ди Варзин. Разстоянието между двата града е 161.6 км. Мачът ще се играе на стадион Комплексо де Спортиво Ковиля, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Комплексо де Спортиво Ковиля. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Ковиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 3 | Академико Визеу | 2.80 | 2.83 | 2.56 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.22 | 2.85 | 3.37 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.60 | 3.19 | 6.20 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.13 | 3.11 | 3.26 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.11 | 3.04 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Лейшоес | 2.29 | 2.91 | 3.17 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.69 | 3.29 | 4.94 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Оливейрензе | 1.85 | 3.11 | 4.25 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.29 | 2.98 | 3.08 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 2 | Варзин | 1.71 | 3.19 | 4.93 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Фамаликао | 2.23 | 2.87 | 3.34 |
| 10.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 3 | Варзин | 1.83 | 3.18 | 4.24 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.32 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 1 | Варзин | 2.21 | 3.04 | 3.18 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.07 | 3.08 | 3.47 |
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 4 | Спортинг Ковиля | 2.08 | 3.01 | 3.48 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 1.71 | 3.22 | 4.96 |
| 13.11.2016 | Купа на Португалия | Варзин | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.59 | 2.85 | 2.81 |
| 17.04.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.38 | 3.05 | 2.87 |
| 06.12.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | Варзин | 1.99 | 3.16 | 3.57 |
| 01.05.2011 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 2 | Варзин | 2.26 | 2.98 | 3.05 |
| 19.12.2010 | Лига Португал 2 | Варзин | 5 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.09 | 3.02 | 3.36 |
| 08.05.2010 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.10 | 3.00 | 3.30 |
| 23.01.2010 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | Варзин | 2.21 | 2.93 | 3.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Спортинг Ковиля имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 31 | +22 | 56 |
| 2 | Санта Клара | 31 | +11 | 55 |
| 3 | Ароука | 31 | +11 | 54 |
| 4 | Пенафиел | 31 | +10 | 53 |
| 5 | Академика Коимбра | 31 | +18 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 31 | +2 | 49 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 31 | -7 | 41 |
| 12 | Варзин | 31 | 0 | 40 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 14 | Оливейрензе | 31 | -4 | 39 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 32 | -7 | 37 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 32 | -10 | 33 |
| 17 | Жил Висенте | 31 | -11 | 33 |
| 18 | Униао Мадейра | 31 | -10 | 32 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -18 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 31 | -11 | 27 |
Хронология в първенството
| Спортинг Ковиля | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Спортинг Ковиля | Спортинг Ковиля | Варзин | Варзин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Санта Клара | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Ароука | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Пенафиел | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 5 | Академика Коимбра | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Академико Визеу | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Порто Б | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Лейшоес | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Фамаликао | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Бенфика Б | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Варзин | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Спортинг Ковиля | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 14 | Оливейрензе | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 16 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Жил Висенте | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Спортинг Ковиля | Варзин | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 39 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 24 | 14 |
Форма в шампионата
| Спортинг Ковиля | Варзин | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 12 |
10
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 5 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Спортинг Ковиля | Варзин | |
|
Вкарани
Получени |
28
35 |
34
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
15 |
12
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
