Португалия - Лига Португал 2 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
20:00
Спортинг Лисабон Б
Тондела
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Лисабон Б
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Тондела.
Разстоянието между двата града е 219.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Комплексо де Спортиво Рио Майор,
който има капацитет от
12 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Комплексо де Спортиво Рио Майор.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Лисабон Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
1 - 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1.96 |
3.25 |
3.50 |
| 24.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
3 - 0 |
Портимонензе |
1.99 |
3.19 |
3.48 |
| 10.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
0 - 2 |
Спортинг Лисабон Б |
2.02 |
3.19 |
3.41 |
| 14.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 2 |
Лузитания |
2.21 |
3.04 |
3.11 |
| 05.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 3 |
Спортинг Лисабон Б |
2.58 |
3.02 |
2.58 |
| 30.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
2 - 1 |
Фарензе |
2.54 |
3.04 |
2.62 |
| 23.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
2 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
2.46 |
3.12 |
2.66 |
| 15.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 0 |
Шавеш |
2.50 |
3.21 |
2.55 |
| 09.08.2026 |
Лига Португал 2 |
АВС Футбол САД |
0 - 1 |
Спортинг Лисабон Б |
2.00 |
3.22 |
3.40 |
| 16.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Академико Визеу |
0 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
1.44 |
4.04 |
6.15 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Тондела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
3 - 2 |
Фелгейраш 1932 |
1.72 |
3.31 |
4.61 |
| 25.10.2026 |
Лига Португал 2 |
АВС Футбол САД |
2 - 1 |
Тондела |
3.32 |
3.22 |
2.02 |
| 18.10.2026 |
Купа на Португалия |
Тондела |
0 - 0 |
Алверка |
3.08 |
3.18 |
2.15 |
| 10.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
1 - 0 |
Торензе |
2.27 |
3.10 |
2.91 |
| 12.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
0 - 2 |
Тондела |
2.92 |
3.13 |
2.26 |
| 05.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
3 - 0 |
Порто Б |
1.65 |
3.58 |
4.58 |
| 28.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 0 |
Тондела |
2.09 |
3.19 |
3.20 |
| 21.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
0 - 2 |
Академика Коимбра |
1.85 |
3.30 |
3.86 |
| 16.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
1 - 0 |
Тондела |
2.42 |
3.02 |
2.76 |
| 08.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
2 - 1 |
Амаранте |
1.63 |
3.49 |
4.94 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2015 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
4 - 3 |
Тондела |
2.26 |
3.06 |
3.00 |
| 01.10.2014 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
0 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
2.29 |
3.04 |
2.97 |
| 16.02.2014 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
0 - 1 |
Тондела |
1.95 |
3.15 |
3.64 |
| 02.10.2013 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
1 - 2 |
Спортинг Лисабон Б |
2.40 |
3.11 |
2.73 |
| 04.05.2013 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 1 |
Тондела |
1.98 |
3.24 |
3.52 |
| 16.12.2012 |
Лига Португал 2 |
Тондела |
1 - 2 |
Спортинг Лисабон Б |
3.16 |
3.19 |
2.16 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Спортинг Лисабон Б имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
9 |
7 |
0 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
21 |
| 2 |
Пенафиел |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
19 |
| 3 |
Лузитания |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 4 |
Бенфика Б |
9 |
5 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 5 |
Фарензе |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 6 |
Академика Коимбра |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 7 |
Тондела |
9 |
5 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Униао Лейрия |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 9 |
Визела |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 10 |
АВС Футбол САД |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 11 |
Портимонензе |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 12 |
Торензе |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 13 |
Лейшоес |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
10 |
| 14 |
Амаранте |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 15 |
Шавеш |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 16 |
Порто Б |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 18 |
Фейрензе |
9 |
0 |
2 |
7 |
2 |
11 |
-9 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спортинг Лисабон Б |
|
| Тондела |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спортинг Лисабон Б |
Спортинг Лисабон Б |
|
Тондела |
Тондела |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Пенафиел |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Лузитания |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Бенфика Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Фарензе |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Академика Коимбра |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Тондела |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Униао Лейрия |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Визела |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
АВС Футбол САД |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Портимонензе |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Торензе |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Лейшоес |
|
1 - 2 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Амаранте |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 15 |
Шавеш |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 16 |
Порто Б |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 18 |
Фейрензе |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спортинг Лисабон Б |
Тондела |
| Победи |
7 |
5 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
12 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.78 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
89% |
67% |
| Мачове Получил |
56% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
33% |
| Над 1.5 |
78% |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
0.75 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Лисабон Б
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака