Коста Рика - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
вторник, 20 октомври, 2026
03:00
Спортинг Сан Хосе
Сан Карлос
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Сан Хосе
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.40 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Хосе, а гостите от Кесада.
Разстоянието между двата града е 57.5 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортинг Сан Хосе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.10.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
6 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
1.83 |
3.37 |
3.80 |
| 10.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
3 - 1 |
Картахинес |
2.19 |
3.07 |
3.01 |
| 19.09.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 2 |
Сп. Сан Хосе |
3.31 |
3.18 |
2.05 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
4 - 2 |
Депортиво Саприса |
2.41 |
3.01 |
2.77 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
3.02 |
3.10 |
2.20 |
| 29.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
2 - 0 |
Интер Сан Карлос |
1.56 |
3.85 |
4.90 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ередиано |
0 - 3 |
Сп. Сан Хосе |
2.15 |
3.09 |
3.14 |
| 18.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
2 - 0 |
Ескорп. Белен |
1.59 |
3.63 |
4.96 |
| 08.08.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
2 - 1 |
Сп. Сан Хосе |
1.94 |
3.19 |
3.60 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
Сп. Сан Хосе |
2.26 |
3.05 |
2.98 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Сан Карлос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Интер Сан Карлос |
2.22 |
3.07 |
3.03 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Ередиано |
0 - 1 |
Сан Карлос |
1.63 |
3.53 |
4.79 |
| 21.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Картахинес |
2.69 |
3.04 |
2.47 |
| 12.09.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
0 - 2 |
Сан Карлос |
2.72 |
3.17 |
2.35 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
3.02 |
3.10 |
2.20 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.09 |
3.18 |
3.19 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
ЛД Алахуеленсе |
0 - 1 |
Сан Карлос |
1.46 |
3.99 |
5.90 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Ередиано |
2.72 |
3.01 |
2.47 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
Интер Сан Карлос |
2 - 0 |
Сан Карлос |
2.18 |
3.20 |
2.97 |
| 03.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 1 |
Сан Карлос |
1.24 |
5.20 |
9.82 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
3.02 |
3.10 |
2.20 |
| 15.03.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
1 - 0 |
Сан Карлос |
1.69 |
3.44 |
4.57 |
| 19.01.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
3 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
2.98 |
3.01 |
2.30 |
| 29.09.2025 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
0 - 3 |
Сп. Сан Хосе |
2.59 |
3.06 |
2.57 |
| 16.08.2025 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
1 - 1 |
Сан Карлос |
1.72 |
3.46 |
4.37 |
| 03.05.2025 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
1 - 0 |
Сан Карлос |
1.99 |
3.20 |
3.48 |
| 21.01.2025 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
0 - 1 |
Сп. Сан Хосе |
1.90 |
3.30 |
3.72 |
| 06.10.2024 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
2 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
1.63 |
3.77 |
4.25 |
| 31.08.2024 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
2 - 3 |
Сан Карлос |
2.68 |
3.20 |
2.40 |
| 22.04.2024 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
0 - 1 |
Сп. Сан Хосе |
1.41 |
4.17 |
6.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Спортинг Сан Хосе имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 20.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Саприса |
12 |
8 |
0 |
4 |
26 |
12 |
+14 |
24 |
| 2 |
Картахинес |
12 |
8 |
0 |
4 |
23 |
14 |
+9 |
24 |
| 3 |
Спортинг Сан Хосе |
11 |
6 |
2 |
3 |
19 |
15 |
+4 |
20 |
| 4 |
ЛД Алахуеленсе |
12 |
5 |
4 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
19 |
| 5 |
Сан Карлос |
11 |
6 |
0 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
18 |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
12 |
5 |
3 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
18 |
| 7 |
Пунтаренас |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
12 |
| 8 |
Ескорпионес Белен |
11 |
3 |
1 |
7 |
11 |
16 |
-5 |
10 |
| 9 |
Перес Селедон |
11 |
2 |
3 |
6 |
9 |
19 |
-10 |
9 |
| 10 |
Ередиано |
11 |
2 |
2 |
7 |
9 |
16 |
-7 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спортинг Сан Хосе |
|
| Сан Карлос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спортинг Сан Хосе |
Спортинг Сан Хосе |
|
Сан Карлос |
Сан Карлос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Депортиво Саприса |
4 - 2 |
6 - 0 |
4 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Картахинес |
3 - 1 |
2 - 1 |
3 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
Спортинг Сан Хосе |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
ЛД Алахуеленсе |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Сан Карлос |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Пунтаренас |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Ескорпионес Белен |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 3* |
|
|
| 9 |
Перес Селедон |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Ередиано |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спортинг Сан Хосе |
Сан Карлос |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
19 |
10 |
| Получени Голове |
15 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.73 |
0.91 |
| Средно Получени |
1.36 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
82% |
82% |
| Мачове Получил |
73% |
45% |
| Гол/Гол |
55% |
27% |
| Над 1.5 |
91% |
55% |
| Над 2.5 |
55% |
36% |
| Над 3.5 |
27% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
12 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.40 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.80 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
60% |
40% |
| Гол/Гол |
60% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
20% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.40 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.29 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Спортинг Сан Хосе
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака