България - Втора ПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
18:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.70 |
5.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.20 |
2.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.22 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Своге, а гостите от Несебър.
Разстоянието между двата града е 359.4 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Спортист Своге - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
1 - 0 |
Пирин Благоевград |
1.62 |
3.43 |
4.74 |
| 02.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Добруджа Добрич |
0 - 0 |
Спортист Своге |
1.39 |
4.09 |
6.39 |
| 25.07.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
2 - 2 |
Монтана |
2.84 |
3.04 |
2.31 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спортист Своге |
0 - 2 |
Вихрен Сандански |
- |
- |
- |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА София II |
2 - 1 |
Спортист Своге |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
1 - 0 |
Хебър Пазарджик |
- |
- |
- |
| 15.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Черноморец Бургас |
1 - 0 |
Спортист Своге |
- |
- |
- |
| 11.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
2 - 0 |
Пирин Благоевград |
1.95 |
3.28 |
3.53 |
| 02.05.2026 |
Втора ПФЛ |
Беласица Петрич |
3 - 0 |
Спортист Своге |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
3 - 2 |
Дунав Русе |
6.81 |
3.48 |
1.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Несебър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
2 - 0 |
Добруджа Добрич |
4.06 |
3.40 |
1.75 |
| 04.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Монтана |
3 - 1 |
Несебър |
1.28 |
4.37 |
8.73 |
| 25.07.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
1 - 5 |
Етър Велико Търново |
2.33 |
3.03 |
2.77 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спартак Варна |
1 - 1 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лудогорец Р. II |
1 - 1 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 24.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
1 - 1 |
Локомотив ГО |
- |
- |
- |
| 17.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Марек Дупница |
1 - 0 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 11.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
0 - 2 |
Етър Велико Търново |
2.40 |
3.43 |
2.33 |
| 08.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Ботев Плд. II |
0 - 2 |
Несебър |
1.31 |
4.54 |
6.85 |
| 03.05.2025 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
0 - 0 |
Струмска Слава |
3.07 |
3.05 |
2.11 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2025 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
0 - 0 |
Несебър |
1.42 |
3.66 |
6.62 |
| 18.08.2024 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
2 - 1 |
Спортист Своге |
2.59 |
3.01 |
2.44 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Спортист Своге имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 16.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Етър Велико Търново |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
10 |
| 2 |
Фратрия Варна |
4 |
3 |
0 |
1 |
5 |
1 |
+4 |
9 |
| 3 |
ЦСКА София II |
3 |
2 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
7 |
| 4 |
Спартак Плевен |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 5 |
Берое |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
6 |
| 6 |
Лудогорец Разград II |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 7 |
Вихрен Сандански |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 8 |
Спортист Своге |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 8 |
Черноморец Бургас |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 10 |
Добруджа Добрич |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 11 |
Монтана |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
4 |
| 12 |
Марек Дупница |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 13 |
Янтра Габрово |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 14 |
Несебър |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 15 |
Рилски Спортист |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
| 16 |
Локомотив Горна Оряховица |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
| 17 |
Хебър Пазарджик |
3 |
0 |
0 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
0 |
| 18 |
Пирин Благоевград |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Спортист Своге |
|
| Несебър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Спортист Своге |
Спортист Своге |
|
Несебър |
Несебър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Етър Велико Търново |
|
|
|
|
1 - 5 |
|
|
| 2 |
Фратрия Варна |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
ЦСКА София II |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Спартак Плевен |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Берое |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Лудогорец Разград II |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Вихрен Сандански |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Спортист Своге |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Черноморец Бургас |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Добруджа Добрич |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Монтана |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 12 |
Марек Дупница |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Янтра Габрово |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Несебър |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Рилски Спортист |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Локомотив Горна Оряховица |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Хебър Пазарджик |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Пирин Благоевград |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Спортист Своге |
Несебър |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.67 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
33% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.70 |
5.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.20 |
2.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.22 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите