Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2018)
неделя, 22 април, 2018
17:00
17:00
Стабек 2
Фрам Ларвик
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
Прогнози на потребителите
1 0% за Стабек 2
X 0% за равен
2 0% за Фрам Ларвик
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.60 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Ларвик. Разстоянието между двата града е 101.9 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стабек 2 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2018 | Д2 Група 1 | Од БК 2 | 3 - 1 | Стабек 2 | 1.98 | 3.68 | 2.98 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 0 - 1 | Киелсос | - | - | - |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 4 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 07.10.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 5 - 2 | Опсал | 4.18 | 4.29 | 1.55 |
| 03.10.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 0 - 4 | Алта | - | - | - |
| 25.09.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 1 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 19.09.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 7 - 2 | Му ИЛ | - | - | - |
| 12.09.2016 | Д2 Група 1 | Улерн | 0 - 3 | Стабек 2 | 7.13 | 4.71 | 1.32 |
| 29.08.2016 | Д2 Група 1 | Стабек 2 | 0 - 2 | Шайд | 3.67 | 4.46 | 1.63 |
| 22.08.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 6 - 1 | Стабек 2 | - | - | - |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Фрам Ларвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Д2 Група 1 | Фрам Ларвик | 2 - 1 | Нюбергсунд | 1.83 | 3.79 | 3.30 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 6 - 1 | Од БК 2 | 1.67 | 4.40 | 3.50 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 2 | Брюне | 2 - 2 | Фрам Ларвик | 1.47 | 4.87 | 4.33 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 2 - 1 | Нардо | 1.81 | 3.95 | 3.22 |
| 30.09.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 1 - 2 | Вард Хаугесунд | 1.90 | 3.90 | 3.02 |
| 23.09.2017 | Д2 Група 2 | Айерсун | 3 - 0 | Фрам Ларвик | 1.71 | 3.90 | 3.66 |
| 16.09.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 2 - 0 | Хьонефос | 1.74 | 3.98 | 3.47 |
| 10.09.2017 | Д2 Група 2 | Бюасен | 2 - 4 | Фрам Ларвик | 2.89 | 4.16 | 1.90 |
| 02.09.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 3 - 1 | Виндбярт | 1.83 | 3.96 | 3.21 |
| 26.08.2017 | Д2 Група 2 | Видар | 3 - 2 | Фрам Ларвик | 1.48 | 4.47 | 4.56 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фредрикстад | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Рауфос | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Од БК 2 | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Гроруд | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Фрам Ларвик | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Алта | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Берум | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Елверум | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Нюбергсунд | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Хьонефос | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Аскер | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Мьолнер | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Стабек 2 | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Мос | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Стабек 2 | |
| Фрам Ларвик | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Стабек 2 | Фрам Ларвик | |
| Позиция | 13 | 4 |
| Точки | 0 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Стабек 2 | Фрам Ларвик | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Стабек 2 | Фрам Ларвик | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
2
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.60 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.90 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Стабек 2
X 0% за равен
2 0% за Фрам Ларвик
Няма гласували за футболния мач
