Приятелски Срещи - Клубни
петък, 19 януари, 2018
14:00
Стабек
(Норвегия)
Конгсвингер
(Норвегия)
7 - 1
(3 - 0, 4 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.75 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.16 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.01.2018 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Конгсвингер.
Разстоянието между двата града е 87.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Надеруд,
който има капацитет от
7 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Надеруд.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.01.2018 |
Приятелски срещи |
Стабек |
5 - 1 |
Аскер |
1.21 |
6.03 |
9.10 |
| 26.11.2017 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
2 - 0 |
Стабек |
2.85 |
3.50 |
2.27 |
| 19.11.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
1 - 1 |
Согндал |
2.02 |
3.55 |
3.32 |
| 05.11.2017 |
Елитсериен |
Од БК |
0 - 5 |
Стабек |
1.94 |
3.51 |
3.57 |
| 29.10.2017 |
Елитсериен |
Розенборг |
0 - 0 |
Стабек |
1.34 |
5.09 |
7.45 |
| 22.10.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
1 - 2 |
Тромсьо |
2.14 |
3.49 |
3.03 |
| 16.10.2017 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
2 - 2 |
Стабек |
1.60 |
3.75 |
5.27 |
| 30.09.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
4 - 2 |
Волеренга Осло |
2.30 |
3.29 |
2.90 |
| 24.09.2017 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 0 |
Стабек |
2.29 |
3.36 |
2.87 |
| 16.09.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
0 - 2 |
Стрьомгодсет |
2.39 |
3.31 |
2.74 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Конгсвингер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2017 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
0 - 1 |
Тромсдален |
1.76 |
3.86 |
3.76 |
| 29.10.2017 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
0 - 3 |
Конгсвингер |
1.61 |
3.91 |
4.58 |
| 22.10.2017 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
3 - 2 |
Мьондален |
2.73 |
3.43 |
2.30 |
| 15.10.2017 |
Първа Дивизия |
Елверум |
1 - 2 |
Конгсвингер |
2.60 |
3.36 |
2.41 |
| 01.10.2017 |
Първа Дивизия |
Арендал |
3 - 0 |
Конгсвингер |
2.81 |
3.50 |
2.19 |
| 24.09.2017 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
3 - 2 |
Фредрикстад |
1.79 |
3.67 |
3.77 |
| 17.09.2017 |
Първа Дивизия |
Левангер |
2 - 1 |
Конгсвингер |
1.85 |
3.50 |
3.68 |
| 10.09.2017 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
0 - 0 |
Стрьомен |
1.80 |
3.54 |
3.90 |
| 03.09.2017 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
1 - 0 |
Конгсвингер |
1.80 |
3.62 |
3.78 |
| 22.08.2017 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
0 - 1 |
Бодьо Глимт |
3.58 |
3.74 |
1.82 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.02.2017 |
Приятелски срещи |
Стабек |
2 - 0 |
Конгсвингер |
1.67 |
4.04 |
3.79 |
| 29.03.2015 |
Приятелски срещи |
Стабек |
1 - 1 |
Конгсвингер |
1.51 |
4.98 |
3.85 |
| 15.03.2014 |
Приятелски срещи |
Конгсвингер |
2 - 1 |
Стабек |
3.13 |
3.68 |
1.95 |
| 22.09.2013 |
Първа Дивизия |
Стабек |
3 - 1 |
Конгсвингер |
1.72 |
3.61 |
4.09 |
| 20.04.2013 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
2 - 2 |
Стабек |
2.44 |
3.27 |
2.61 |
| 16.02.2013 |
Приятелски срещи |
Конгсвингер |
1 - 2 |
Стабек |
- |
- |
- |
| 10.02.2012 |
Приятелски срещи |
Конгсвингер |
3 - 2 |
Стабек |
2.50 |
3.25 |
2.45 |
| 26.09.2010 |
Елитсериен |
Конгсвингер |
1 - 2 |
Стабек |
3.72 |
3.50 |
1.88 |
| 18.04.2010 |
Елитсериен |
Стабек |
4 - 2 |
Конгсвингер |
1.30 |
5.00 |
9.00 |
| 02.10.2005 |
Първа Дивизия |
Стабек |
4 - 1 |
Конгсвингер |
1.40 |
4.36 |
6.10 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стабек имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.75 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.16 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.01.2018 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач