Норвегия - Елитсериен (2020)
19:00
Стабек
Мьондален
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.75 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.06.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Мьондален. Разстоянието между двата града е 34.5 км. Мачът ще се играе на стадион Надеруд, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Надеруд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Од БК | 2.31 | 3.49 | 2.64 |
| 02.06.2020 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 1 - 0 | Стабек | 2.26 | 3.72 | 2.69 |
| 08.03.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 4 - 1 | Хаугесунд | 2.50 | 3.60 | 2.31 |
| 23.02.2020 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 3 | Стабек | 1.95 | 3.70 | 3.40 |
| 15.02.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 1 | ХамКам | - | - | - |
| 04.02.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Баник Острава | 3.63 | 4.03 | 1.72 |
| 31.01.2020 | Приятелски срещи | Гроруд | 3 - 1 | Стабек | 4.58 | 4.77 | 1.48 |
| 01.12.2019 | Елитсериен | Тромсьо | 1 - 1 | Стабек | 1.73 | 3.71 | 4.55 |
| 24.11.2019 | Елитсериен | Стабек | 4 - 2 | Мьондален | 2.31 | 3.42 | 2.95 |
| 10.11.2019 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 3 | Стабек | 2.23 | 3.29 | 3.16 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Мьондален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.06.2020 | Приятелски срещи | Сандефьорд | 0 - 0 | Мьондален | 2.46 | 3.30 | 2.45 |
| 04.06.2020 | Приятелски срещи | Мьондален | 0 - 2 | Волеренга Осло | 2.67 | 3.63 | 2.19 |
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 2 - 1 | Мьондален | - | - | - |
| 09.03.2020 | Приятелски срещи | Мьондален | 1 - 1 | Согндал | 1.75 | 3.73 | 3.71 |
| 29.02.2020 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 4 - 1 | Мьондален | 2.72 | 3.48 | 2.21 |
| 22.02.2020 | Приятелски срещи | Фредрикстад | 2 - 1 | Мьондален | 3.61 | 3.64 | 1.82 |
| 15.02.2020 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 5 - 1 | Мьондален | 2.27 | 3.50 | 2.62 |
| 31.01.2020 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Мьондален | 2.42 | 3.42 | 2.51 |
| 25.01.2020 | Приятелски срещи | Мьондален | 2 - 1 | Волеренга Осло | 2.28 | 3.57 | 2.55 |
| 17.01.2020 | Приятелски срещи | Мьондален | 2 - 1 | Рауфос | 1.44 | 4.51 | 5.00 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2019 | Елитсериен | Стабек | 4 - 2 | Мьондален | 2.31 | 3.42 | 2.95 |
| 04.05.2019 | Елитсериен | Мьондален | 1 - 0 | Стабек | 2.01 | 3.54 | 3.46 |
| 24.03.2019 | Приятелски срещи | Мьондален | 0 - 1 | Стабек | 2.40 | 3.44 | 2.52 |
| 09.05.2018 | Купа на Норвегия | Мьондален | 2 - 0 | Стабек | 2.47 | 3.43 | 2.44 |
| 26.03.2017 | Приятелски срещи | Мьондален | 0 - 3 | Стабек | 2.61 | 3.37 | 2.31 |
| 05.03.2016 | Приятелски срещи | Мьондален | 1 - 0 | Стабек | 3.23 | 3.45 | 2.00 |
| 03.10.2015 | Елитсериен | Мьондален | 1 - 4 | Стабек | 3.57 | 3.43 | 1.98 |
| 03.05.2015 | Елитсериен | Стабек | 1 - 0 | Мьондален | 1.80 | 3.52 | 4.14 |
| 28.03.2015 | Приятелски срещи | Мьондален | 2 - 2 | Стабек | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| 29.09.2013 | Първа Дивизия | Мьондален | 1 - 1 | Стабек | 2.09 | 3.35 | 3.15 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стабек имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.75 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.06.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра