Норвегия - Елитсериен (2018)
19:00
Стабек
Од БК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Шиен. Разстоянието между двата града е 95.5 км. Мачът ще се играе на стадион Надеруд, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Надеруд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2018 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 0 | Стабек | 1.69 | 3.75 | 4.49 |
| 13.05.2018 | Елитсериен | Стабек | 0 - 1 | Розенборг | 4.12 | 3.61 | 1.78 |
| 09.05.2018 | Купа на Норвегия | Мьондален | 2 - 0 | Стабек | 2.47 | 3.43 | 2.44 |
| 06.05.2018 | Елитсериен | Кристиансунд | 1 - 0 | Стабек | 2.24 | 3.33 | 2.99 |
| 03.05.2018 | Купа на Норвегия | Мос | 0 - 0 | Стабек | 6.24 | 5.06 | 1.33 |
| 30.04.2018 | Елитсериен | Стабек | 3 - 2 | Лилестрьом | 2.34 | 3.29 | 2.84 |
| 25.04.2018 | Елитсериен | Стабек | 1 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.96 | 3.40 | 3.59 |
| 21.04.2018 | Елитсериен | Бран Берген | 3 - 0 | Стабек | 1.62 | 3.75 | 5.11 |
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Улерн | 2 - 2 | Стабек | 24.93 | 14.61 | 1.02 |
| 15.04.2018 | Елитсериен | Стабек | 1 - 1 | Тромсьо | 2.05 | 3.43 | 3.32 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Од БК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2018 | Елитсериен | Од БК | 5 - 0 | Сандефьорд | 1.41 | 4.27 | 7.20 |
| 13.05.2018 | Елитсериен | Ранхайм | 3 - 1 | Од БК | 2.57 | 3.27 | 2.58 |
| 09.05.2018 | Купа на Норвегия | Нутоден | 1 - 1 | Од БК | 4.84 | 3.97 | 1.54 |
| 06.05.2018 | Елитсериен | Од БК | 3 - 0 | Старт Кристиансанд | 1.60 | 3.78 | 5.13 |
| 02.05.2018 | Купа на Норвегия | Фредрикстад | 1 - 3 | Од БК | 4.63 | 3.93 | 1.57 |
| 29.04.2018 | Елитсериен | Молде | 0 - 1 | Од БК | 1.60 | 3.82 | 5.16 |
| 23.04.2018 | Елитсериен | Од БК | 3 - 1 | Сарпсборг 08 | 2.43 | 3.17 | 2.80 |
| 15.04.2018 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 3 - 0 | Од БК | 1.82 | 3.52 | 4.03 |
| 08.04.2018 | Елитсериен | Од БК | 1 - 0 | Бодьо Глимт | 1.87 | 3.50 | 3.82 |
| 02.04.2018 | Елитсериен | Од БК | 1 - 1 | Розенборг | 3.95 | 3.44 | 1.85 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 0 | Стабек | 2.11 | 3.59 | 2.81 |
| 05.11.2017 | Елитсериен | Од БК | 0 - 5 | Стабек | 1.94 | 3.51 | 3.57 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Од БК | 3.51 | 3.39 | 1.99 |
| 18.09.2016 | Елитсериен | Од БК | 0 - 1 | Стабек | 1.58 | 3.91 | 5.19 |
| 01.05.2016 | Елитсериен | Стабек | 1 - 2 | Од БК | 3.66 | 3.43 | 1.95 |
| 30.08.2015 | Елитсериен | Стабек | 1 - 2 | Од БК | 1.94 | 3.57 | 3.50 |
| 12.04.2015 | Елитсериен | Од БК | 2 - 0 | Стабек | 1.32 | 4.83 | 8.39 |
| 17.08.2014 | Елитсериен | Стабек | 1 - 3 | Од БК | 3.52 | 3.47 | 1.97 |
| 21.04.2014 | Елитсериен | Од БК | 2 - 1 | Стабек | 1.42 | 4.34 | 6.75 |
| 09.03.2013 | Приятелски срещи | Од БК | 3 - 0 | Стабек | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 7 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Стабек имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Елитсериен класиране към 21.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 10 | +14 | 26 |
| 2 | Розенборг | 10 | +11 | 21 |
| 3 | Ранхайм | 10 | +5 | 20 |
| 4 | Хаугесунд | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Волеренга Осло | 10 | +3 | 18 |
| 6 | Молде | 10 | +4 | 17 |
| 7 | Сарпсборг 08 | 10 | +6 | 16 |
| 8 | Од БК | 10 | +5 | 16 |
| 9 | Тромсьо | 10 | +2 | 14 |
| 10 | Кристиансунд | 10 | -3 | 10 |
| 11 | Лилестрьом | 10 | -6 | 10 |
| 12 | Стрьомгодсет | 10 | -1 | 9 |
| 13 | Бодьо Глимт | 10 | -5 | 9 |
| 14 | Стабек | 10 | -8 | 7 |
| 15 | Сандефьорд | 10 | -14 | 5 |
| 16 | Старт Кристиансанд | 10 | -17 | 4 |
Хронология в първенството
| Стабек | |
| Од БК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стабек | Стабек | Од БК | Од БК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бран Берген | 3 - 0 | ||||||
| 2 | Розенборг | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 3 | Ранхайм | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 4 | Хаугесунд | 1 - 2 | ||||||
| 5 | Волеренга Осло | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Молде | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | ||||||
| 8 | Од БК | - | - | - | ||||
| 9 | Тромсьо | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Кристиансунд | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Лилестрьом | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 12 | Стрьомгодсет | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 13 | Бодьо Глимт | 1 - 0 | ||||||
| 14 | Стабек | - | - | - | ||||
| 15 | Сандефьорд | 1 - 1 | 5 - 0 | |||||
| 16 | Старт Кристиансанд | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Стабек | Од БК | |
| Позиция | 14 | 8 |
| Точки | 7 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 5 | 3 |
Форма в шампионата
| Стабек | Од БК | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
4 5 |
5
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 1 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Стабек | Од БК | |
|
Вкарани
Получени |
9
17 |
17
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
5 |
3
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
