Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Стабек
(Норвегия)
Од БК
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.06.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Шиен. Разстоянието между двата града е 95.5 км. Мачът ще се играе на стадион Надеруд, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Надеруд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2020 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 1 - 0 | Стабек | 2.26 | 3.72 | 2.69 |
| 08.03.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 4 - 1 | Хаугесунд | 2.50 | 3.60 | 2.31 |
| 23.02.2020 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 3 | Стабек | 1.95 | 3.70 | 3.40 |
| 15.02.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 1 | ХамКам | - | - | - |
| 04.02.2020 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Баник Острава | 3.63 | 4.03 | 1.72 |
| 31.01.2020 | Приятелски срещи | Гроруд | 3 - 1 | Стабек | 4.58 | 4.77 | 1.48 |
| 01.12.2019 | Елитсериен | Тромсьо | 1 - 1 | Стабек | 1.73 | 3.71 | 4.55 |
| 24.11.2019 | Елитсериен | Стабек | 4 - 2 | Мьондален | 2.31 | 3.42 | 2.95 |
| 10.11.2019 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 3 | Стабек | 2.23 | 3.29 | 3.16 |
| 03.11.2019 | Елитсериен | Ранхайм | 0 - 2 | Стабек | 2.63 | 3.38 | 2.55 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Од БК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.06.2020 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 1 - 2 | Од БК | 3.34 | 3.76 | 1.85 |
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | Од БК | 1 - 2 | Сарпсборг 08 | - | - | - |
| 06.03.2020 | Приятелски срещи | Од БК | 3 - 1 | Рауфос | 1.24 | 5.73 | 8.16 |
| 28.02.2020 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 5 | Розенборг | 2.50 | 3.71 | 2.26 |
| 18.02.2020 | Приятелски срещи | Елфсборг | 2 - 2 | Од БК | 2.24 | 3.86 | 2.50 |
| 11.02.2020 | Приятелски срещи | Тромсьо | 4 - 1 | Од БК | 4.91 | 4.56 | 1.48 |
| 08.02.2020 | Приятелски срещи | ЦСКА Москва | 3 - 1 | Од БК | 1.44 | 4.36 | 5.61 |
| 05.02.2020 | Приятелски срещи | Од БК | 1 - 0 | Юнион Титус | 1.35 | 4.70 | 6.93 |
| 31.01.2020 | Приятелски срещи | Од БК | 7 - 0 | Нутоден | 1.19 | 6.67 | 8.37 |
| 01.12.2019 | Елитсериен | Хаугесунд | 4 - 1 | Од БК | 3.11 | 3.33 | 2.26 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2019 | Елитсериен | Стабек | 0 - 0 | Од БК | 2.75 | 3.35 | 2.46 |
| 10.07.2019 | Елитсериен | Од БК | 2 - 1 | Стабек | 1.50 | 4.09 | 6.39 |
| 08.03.2019 | Приятелски срещи | Од БК | 1 - 2 | Стабек | 1.83 | 3.49 | 3.55 |
| 11.11.2018 | Елитсериен | Од БК | 0 - 3 | Стабек | 2.20 | 3.54 | 2.98 |
| 21.05.2018 | Елитсериен | Стабек | 2 - 1 | Од БК | 2.30 | 3.32 | 2.86 |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 0 | Стабек | 2.11 | 3.59 | 2.81 |
| 05.11.2017 | Елитсериен | Од БК | 0 - 5 | Стабек | 1.94 | 3.51 | 3.57 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Од БК | 3.51 | 3.39 | 1.99 |
| 18.09.2016 | Елитсериен | Од БК | 0 - 1 | Стабек | 1.58 | 3.91 | 5.19 |
| 01.05.2016 | Елитсериен | Стабек | 1 - 2 | Од БК | 3.66 | 3.43 | 1.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стабек имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.06.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра