Норвегия - Елитсериен (2017)
19:00
Стабек
Сарпсборг 08
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Сарпсборг. Разстоянието между двата града е 80.3 км. Мачът ще се играе на стадион Надеруд, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Надеруд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Од БК | 3.51 | 3.39 | 1.99 |
| 05.04.2017 | Елитсериен | Согндал | 4 - 1 | Стабек | 2.01 | 3.32 | 3.59 |
| 02.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 3 - 1 | Олесунд | 2.12 | 3.29 | 3.28 |
| 26.03.2017 | Приятелски срещи | Мьондален | 0 - 3 | Стабек | 2.61 | 3.37 | 2.31 |
| 19.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Стабек | 1.88 | 3.55 | 3.39 |
| 10.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.57 | 3.03 |
| 07.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 3 | Стрьомен | 1.61 | 3.75 | 4.40 |
| 18.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 2 - 1 | Стабек | 1.97 | 3.60 | 3.07 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.67 | 4.04 | 3.79 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Берум | 1 - 2 | Стабек | 4.50 | 4.50 | 1.50 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Сарпсборг 08 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 3 - 0 | Викинг Ставангер | 1.95 | 3.47 | 3.57 |
| 05.04.2017 | Елитсериен | Олесунд | 1 - 3 | Сарпсборг 08 | 2.50 | 3.26 | 2.68 |
| 02.04.2017 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Согндал | 1.81 | 3.40 | 4.28 |
| 26.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 4 - 0 | Фредрикстад | 1.42 | 4.22 | 5.81 |
| 19.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Стабек | 1.88 | 3.55 | 3.39 |
| 12.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 2 - 1 | Стрьомгодсет | 2.16 | 3.44 | 2.84 |
| 26.02.2017 | Приятелски срещи | Спартак Москва | 1 - 0 | Сарпсборг 08 | 1.44 | 4.15 | 5.76 |
| 23.02.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 0 - 1 | Шахтьор Солигорск | 2.45 | 3.40 | 2.45 |
| 21.02.2017 | Приятелски срещи | Рубин Казан | 0 - 0 | Сарпсборг 08 | - | - | - |
| 10.02.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.75 | 3.74 | 3.75 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Стабек | 1.88 | 3.55 | 3.39 |
| 22.10.2016 | Елитсериен | Стабек | 1 - 2 | Сарпсборг 08 | 2.13 | 3.39 | 3.19 |
| 17.04.2016 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Стабек | 2.40 | 3.25 | 2.84 |
| 12.07.2015 | Елитсериен | Стабек | 0 - 0 | Сарпсборг 08 | 1.56 | 4.04 | 5.43 |
| 31.05.2015 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 0 - 1 | Стабек | 2.21 | 3.41 | 3.02 |
| 22.03.2015 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Стабек | 2.29 | 3.36 | 2.62 |
| 26.10.2014 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Стабек | 1.98 | 3.47 | 3.47 |
| 11.05.2014 | Елитсериен | Стабек | 3 - 2 | Сарпсборг 08 | 2.69 | 3.36 | 2.44 |
| 31.01.2014 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Стабек | 1.98 | 3.78 | 2.95 |
| 25.02.2013 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 2 - 1 | Стабек | 1.82 | 3.61 | 3.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стабек имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 17.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сарпсборг 08 | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Розенборг | 3 | +7 | 9 |
| 3 | Тромсьо | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Хаугесунд | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Стабек | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Молде | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Бран Берген | 3 | +2 | 4 |
| 8 | Стрьомгодсет | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Волеренга Осло | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Согндал | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Лилестрьом | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Кристиансунд | 3 | -2 | 3 |
| 13 | Сандефьорд | 3 | -3 | 3 |
| 14 | Од БК | 3 | -3 | 3 |
| 15 | Олесунд | 3 | -4 | 1 |
| 16 | Викинг Ставангер | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Стабек | |
| Сарпсборг 08 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стабек | Стабек | Сарпсборг 08 | Сарпсборг 08 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сарпсборг 08 | - | - | - | ||||
| 2 | Розенборг | |||||||
| 3 | Тромсьо | |||||||
| 4 | Хаугесунд | |||||||
| 5 | Стабек | - | - | - | ||||
| 6 | Молде | |||||||
| 7 | Бран Берген | |||||||
| 8 | Стрьомгодсет | |||||||
| 9 | Волеренга Осло | |||||||
| 10 | Согндал | 4 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 11 | Лилестрьом | |||||||
| 12 | Кристиансунд | |||||||
| 13 | Сандефьорд | |||||||
| 14 | Од БК | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 15 | Олесунд | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 16 | Викинг Ставангер | 3 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Стабек | Сарпсборг 08 | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 6 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Стабек | Сарпсборг 08 | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
3
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Стабек | Сарпсборг 08 | |
|
Вкарани
Получени |
6
5 |
9
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
