Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Стабек
(Норвегия)
Стрьомгодсет
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 3.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 1.22 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.53 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.59 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.09 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Драмен. Разстоянието между двата града е 27.4 км.
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Киелсос | 1 - 1 | Стабек | 4.45 | 4.58 | 1.49 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 6 - 2 | Йерв Гримстад | 1.60 | 4.20 | 4.07 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 4 | Олесунд | 1.78 | 4.17 | 3.43 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Мьондален | 3 - 0 | Стабек | 3.13 | 3.81 | 1.94 |
| 25.10.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 2 | Волеренга Осло | 2.71 | 3.82 | 2.15 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 1 - 3 | Стабек | 2.25 | 3.72 | 2.61 |
| 06.10.2024 | Купа на Норвегия | Стабек | 2 - 3 | КФУМ Осло | 3.37 | 3.64 | 1.91 |
| 02.10.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 2 | Стабек | 2.42 | 3.66 | 2.43 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 2 - 0 | Согндал | 1.80 | 3.78 | 3.59 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 2 - 1 | Стабек | 2.03 | 4.07 | 2.81 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Стрьомгодсет - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 0 - 2 | Стрьомгодсет | 2.20 | 3.66 | 2.56 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | ХамКам | 0 - 2 | Стрьомгодсет | - | - | - |
| 01.12.2024 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 1 - 0 | Молде | 4.35 | 3.99 | 1.66 |
| 23.11.2024 | Елитсериен | Тромсьо | 2 - 0 | Стрьомгодсет | 1.43 | 4.49 | 6.22 |
| 10.11.2024 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 1 - 0 | КФУМ Осло | 2.21 | 3.31 | 3.05 |
| 03.11.2024 | Елитсериен | Розенборг | 1 - 0 | Стрьомгодсет | 1.33 | 5.41 | 6.90 |
| 26.10.2024 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 0 | Фредрикстад | 2.45 | 3.29 | 2.70 |
| 20.10.2024 | Елитсериен | Кристиансунд | 0 - 0 | Стрьомгодсет | 2.43 | 3.53 | 2.59 |
| 12.10.2024 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Стрьомгодсет | 2.06 | 3.51 | 2.89 |
| 29.09.2024 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 1 - 1 | ХамКам | 1.87 | 3.69 | 3.64 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2023 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 1 | Стабек | 2.21 | 3.42 | 3.03 |
| 03.07.2023 | Елитсериен | Стабек | 0 - 1 | Стрьомгодсет | 2.14 | 3.39 | 3.14 |
| 29.09.2021 | Елитсериен | Стабек | 0 - 0 | Стрьомгодсет | 3.06 | 3.50 | 2.19 |
| 22.09.2021 | Купа на Норвегия | Стрьомгодсет | 5 - 1 | Стабек | 1.65 | 4.04 | 4.32 |
| 18.07.2021 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 1 | Стабек | 1.83 | 3.84 | 3.80 |
| 22.12.2020 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 0 - 4 | Стабек | 1.91 | 3.57 | 3.76 |
| 01.07.2020 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Стрьомгодсет | 2.04 | 3.41 | 3.52 |
| 02.06.2020 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 1 - 0 | Стабек | 2.26 | 3.72 | 2.69 |
| 31.08.2019 | Елитсериен | Стабек | 2 - 1 | Стрьомгодсет | 2.10 | 3.38 | 3.41 |
| 05.07.2019 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 0 - 2 | Стабек | 1.86 | 3.58 | 3.96 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стабек имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.64 | 3.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 1.22 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.53 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.59 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.09 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра