Норвегия - Елитсериен (2018)
19:00
Стабек
Тромсьо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.60 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берум, а гостите от Тромсьо. Разстоянието между двата града е 1 149.0 км. Мачът ще се играе на стадион Надеруд, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Надеруд. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Елитсериен | Сандефьорд | 1 - 1 | Стабек | 2.66 | 3.34 | 2.47 |
| 02.04.2018 | Елитсериен | Ранхайм | 4 - 1 | Стабек | 2.40 | 3.36 | 2.72 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Стабек | 5.11 | 4.10 | 1.50 |
| 11.03.2018 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 2 | Стабек | 1.66 | 3.61 | 4.94 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 2 | Стабек | 1.78 | 3.62 | 3.64 |
| 28.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 23.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 0 - 1 | Ростов | 3.61 | 3.69 | 1.78 |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 0 | Стабек | 2.11 | 3.59 | 2.81 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 4 - 2 | Стабек | 1.91 | 3.48 | 3.37 |
| 02.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.77 | 2.90 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Тромсьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2018 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 1 | Стрьомгодсет | 2.43 | 3.31 | 2.68 |
| 08.04.2018 | Елитсериен | Тромсьо | 4 - 0 | Ранхайм | 1.65 | 3.69 | 4.90 |
| 02.04.2018 | Елитсериен | Молде | 2 - 1 | Тромсьо | 1.48 | 4.16 | 6.09 |
| 11.03.2018 | Елитсериен | Старт Кристиансанд | 4 - 1 | Тромсьо | 2.41 | 3.19 | 2.84 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Бодьо Глимт | 4 - 1 | Тромсьо | 2.30 | 3.50 | 2.55 |
| 18.02.2018 | Приятелски срещи | Тромсьо | 2 - 2 | Ростов | 3.67 | 3.34 | 1.90 |
| 15.02.2018 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 0 - 3 | Тромсьо | 2.14 | 3.54 | 2.80 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Тромсьо | 4 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.83 | 5.13 |
| 01.02.2018 | Приятелски срещи | Тромсьо | 1 - 0 | Рубин Казан | 4.68 | 3.75 | 1.63 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Санкт Пьолтен | 1 - 0 | Тромсьо | - | - | - |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Елитсериен | Стабек | 1 - 2 | Тромсьо | 2.14 | 3.49 | 3.03 |
| 23.04.2017 | Елитсериен | Тромсьо | 0 - 3 | Стабек | 1.87 | 3.46 | 3.88 |
| 24.07.2016 | Елитсериен | Тромсьо | 2 - 2 | Стабек | 1.97 | 3.41 | 3.62 |
| 21.05.2016 | Елитсериен | Стабек | 0 - 3 | Тромсьо | 1.73 | 3.60 | 4.43 |
| 19.09.2015 | Елитсериен | Стабек | 2 - 1 | Тромсьо | 1.66 | 3.75 | 4.82 |
| 30.04.2015 | Елитсериен | Тромсьо | 0 - 2 | Стабек | 1.82 | 3.51 | 4.08 |
| 25.03.2015 | Приятелски срещи | Стабек | 0 - 2 | Тромсьо | 2.24 | 3.65 | 2.52 |
| 07.10.2012 | Елитсериен | Стабек | 0 - 1 | Тромсьо | 5.23 | 3.78 | 1.62 |
| 09.04.2012 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 0 | Стабек | 1.40 | 4.24 | 7.67 |
| 09.09.2011 | Елитсериен | Стабек | 2 - 4 | Тромсьо | 1.97 | 3.39 | 3.51 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стабек имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач.
Елитсериен класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Волеренга Осло | 5 | +1 | 9 |
| 3 | Сарпсборг 08 | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Хаугесунд | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Бран Берген | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Тромсьо | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Ранхайм | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Розенборг | 4 | +3 | 5 |
| 9 | Стрьомгодсет | 4 | +1 | 5 |
| 10 | Кристиансунд | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Од БК | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Лилестрьом | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Сандефьорд | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Бодьо Глимт | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Старт Кристиансанд | 4 | -6 | 3 |
| 16 | Стабек | 3 | -3 | 2 |
Хронология в първенството
| Стабек | |
| Тромсьо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стабек | Стабек | Тромсьо | Тромсьо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Молде | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Волеренга Осло | |||||||
| 3 | Сарпсборг 08 | |||||||
| 4 | Хаугесунд | |||||||
| 5 | Бран Берген | |||||||
| 6 | Тромсьо | - | - | - | ||||
| 7 | Ранхайм | 4 - 1 | 4 - 0 | |||||
| 8 | Розенборг | |||||||
| 9 | Стрьомгодсет | 2 - 2 | 3 - 1 | |||||
| 10 | Кристиансунд | |||||||
| 10 | Од БК | |||||||
| 12 | Лилестрьом | |||||||
| 13 | Сандефьорд | 1 - 1 | ||||||
| 14 | Бодьо Глимт | |||||||
| 15 | Старт Кристиансанд | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 16 | Стабек | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Стабек | Тромсьо | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 2 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Стабек | Тромсьо | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 1 |
2
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Стабек | Тромсьо | |
|
Вкарани
Получени |
4
7 |
9
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
2
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.60 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
