Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - 2018)
15:00
Стад Габесиен
Метлауи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.37 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Габес, а гостите от Метлауи. Разстоянието между двата града е 163.7 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стад Габесиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 0 - 3 | Стад Габесиен | 2.26 | 2.68 | 3.37 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 0 | Стад Габесиен | 2.23 | 2.74 | 3.35 |
| 24.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Стад Габесиен | 1.61 | 3.21 | 5.51 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 0 | Стад Габесиен | 1.79 | 2.98 | 4.45 |
| 30.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Монастир | 2.39 | 2.96 | 2.76 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | Стад Габесиен | 1.35 | 3.93 | 8.17 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 0 | Стад Габесиен | 1.25 | 4.62 | 10.21 |
| 16.11.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Зарзис | 1.60 | 3.13 | 5.70 |
| 29.10.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 1 - 0 | Бен Гердан | 1.64 | 3.23 | 5.12 |
| 22.10.2017 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 2 - 1 | Стад Габесиен | 1.62 | 3.45 | 4.79 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Метлауи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Кайруан | 1.90 | 2.97 | 3.98 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 4 - 2 | Метлауи | 2.01 | 2.90 | 3.68 |
| 17.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Бизертин Бизерта | 2.31 | 2.92 | 2.93 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 1 | Метлауи | 1.89 | 2.97 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3.33 | 3.14 | 2.00 |
| 29.11.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 3.03 | 2.95 | 2.22 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
| 21.11.2017 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | Метлауи | 2.54 | 2.82 | 2.68 |
| 16.11.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 3 | Есперанс де Тунис | 4.63 | 3.56 | 1.61 |
| 04.11.2017 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 3 | Метлауи | 2.63 | 2.85 | 2.60 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Стад Габесиен | 1.96 | 2.99 | 3.69 |
| 08.02.2017 | Лига 1 Група Б | Метлауи | 0 - 0 | Стад Габесиен | 1.83 | 3.10 | 4.20 |
| 30.10.2016 | Лига 1 Група Б | Стад Габесиен | 1 - 0 | Метлауи | 1.83 | 3.18 | 4.05 |
| 06.03.2016 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Стад Габесиен | 1.75 | 3.00 | 4.60 |
| 03.10.2015 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Метлауи | 2.00 | 2.92 | 3.58 |
| 17.05.2015 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Стад Габесиен | - | - | - |
| 28.12.2014 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 3 - 0 | Метлауи | 1.94 | 2.83 | 3.94 |
| 05.02.2014 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Стад Габесиен | 2.72 | 2.77 | 2.63 |
| 29.09.2013 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 2 - 0 | Метлауи | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стад Габесиен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 15 | +19 | 37 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 15 | +14 | 31 |
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Монастир | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Клуб Африкан Тунис | 15 | +3 | 24 |
| 6 | Стад Тунизиен Тунис | 15 | -3 | 20 |
| 7 | Габес | 15 | -1 | 19 |
| 8 | Метлауи | 15 | -3 | 19 |
| 9 | Кайруан | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Стад Габесиен | 15 | -5 | 17 |
| 11 | Бизертин Бизерта | 15 | +4 | 16 |
| 12 | Олимпик Меденин | 15 | -12 | 13 |
| 13 | Зарзис | 15 | -13 | 9 |
| 14 | Бен Гердан | 15 | -13 | 8 |
Хронология в първенството
| Стад Габесиен | |
| Метлауи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стад Габесиен | Стад Габесиен | Метлауи | Метлауи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Монастир | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 7 | Габес | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 8 | Метлауи | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Кайруан | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Стад Габесиен | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 11 | Бизертин Бизерта | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 12 | Олимпик Меденин | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 13 | Зарзис | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 14 | Бен Гердан | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Стад Габесиен | Метлауи | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 17 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 12 | 6 |
Форма в шампионата
| Стад Габесиен | Метлауи | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 6 |
5
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 1 |
2
0 5 |
Голове в шампионата
| Стад Габесиен | Метлауи | |
|
Вкарани
Получени |
10
15 |
17
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
4 |
9
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.37 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
