Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Стал Стальова Воля
(Полша)
Сандеця Нови Сонч
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.26 | 3.05 | 3.01 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.31 | 1.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.72 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.49 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.63 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2025 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стальова Воля, а гостите от Нови Сонч. Разстоянието между двата града е 144.1 км.
Отговорна Игра
Стал Стальова Воля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 0 - 2 | Миедж Легница | 4.48 | 3.65 | 1.66 |
| 01.12.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.74 | 3.57 | 4.14 |
| 24.11.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 5 - 1 | Стал Стальова Воля | 1.30 | 4.89 | 8.30 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 5 | Висла Краков | 5.38 | 4.22 | 1.48 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 1 | Стал Стальова Воля | 1.84 | 3.44 | 3.75 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 1 | Полония Варшава | 2.74 | 3.31 | 2.31 |
| 20.10.2024 | Първа Лига | ЛКС Лодз | 0 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.41 | 4.57 | 5.94 |
| 05.10.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 2 - 2 | Стал Жешов | 3.37 | 3.61 | 1.91 |
| 29.09.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 2 - 0 | Рух Хожов | 4.14 | 3.83 | 1.70 |
| 25.09.2024 | Купа на Полша | Стал Стальова Воля | 1 - 1 | Арка Гдиня | 4.68 | 3.68 | 1.60 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сандеця Нови Сонч - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2024 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 4.80 | 3.79 | 1.57 |
| 24.09.2024 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 2 - 2 | Краковия Краков | 7.54 | 5.03 | 1.29 |
| 07.08.2024 | Купа на Полша | Заглембие Сосновец | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.53 | 3.78 | 5.33 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Гарбарния Краков | 1 - 5 | Сандеця Нови Сонч | 5.15 | 4.16 | 1.50 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.08 | 9.02 | 15.22 |
| 14.02.2024 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 1 | Татран Прешов | - | - | - |
| 03.02.2024 | Приятелски срещи | Полония Битом | 3 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.38 | 3.64 | 2.39 |
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 05.07.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | Миедж Легница | - | - | - |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 2 - 2 | Сандеця Нови Сонч | 1.81 | 3.62 | 3.79 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2010 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 3 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.30 | 4.50 | 8.20 |
| 16.09.2009 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 2 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 2.37 | 3.12 | 2.71 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Стал Стальова Воля имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.26 | 3.05 | 3.01 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.31 | 1.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.72 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.49 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.63 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2025 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра