Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
21:45
Стърлинг Албиън
Единбург Сити
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стърлинг, а гостите от Единбург. Разстоянието между двата града е 49.6 км. Мачът ще се играе на стадион Фортбанк Стейдиъм, който има капацитет от 3 808 места, от които седящи 2 508. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фортбанк Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Клайд | 2.06 | 3.51 | 3.08 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Анан Атлетик | 2.14 | 3.36 | 3.02 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.00 | 3.29 | 2.19 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.17 | 3.64 | 2.78 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.94 | 3.48 | 3.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Питърхед | 4 - 3 | Стърлинг Албиън | 1.26 | 5.12 | 9.03 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.77 | 3.50 | 4.09 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.92 | 3.54 | 3.41 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Единбург Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 4 - 0 | Елгин Сити | 2.62 | 3.33 | 2.40 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Единбург Сити | 1.52 | 3.96 | 5.37 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 0 | Питърхед | 6.14 | 4.15 | 1.43 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Клайд | 3 - 2 | Единбург Сити | 1.83 | 3.42 | 3.92 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 3 - 2 | Анан Атлетик | 2.95 | 3.26 | 2.23 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Монтроуз | 3.17 | 3.30 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Единбург Сити | 2.38 | 3.11 | 2.83 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 2.15 | 3.26 | 3.13 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 1 | Единбург Сити | 1.61 | 3.77 | 4.79 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 4.04 | 3.54 | 1.77 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.89 | 3.59 | 1.79 |
| 19.08.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Единбург Сити | 1.63 | 3.77 | 4.51 |
| 29.04.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 0 | Стърлинг Албиън | 1.99 | 3.39 | 3.38 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Единбург Сити | 2.30 | 3.31 | 2.85 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Единбург Сити | 2 - 0 | Стърлинг Албиън | 2.51 | 3.31 | 2.56 |
| 10.09.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Единбург Сити | 1.43 | 4.43 | 5.95 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стърлинг Албиън имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 27.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 27 | +12 | 55 |
| 2 | Питърхед | 26 | +31 | 52 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 25 | +18 | 45 |
| 4 | Стенхаусмюър | 25 | +10 | 41 |
| 5 | Елгин Сити | 25 | -6 | 37 |
| 6 | Анан Атлетик | 27 | +5 | 36 |
| 7 | Клайд | 24 | -6 | 29 |
| 8 | Берик Рейнджърс | 25 | -23 | 26 |
| 9 | Единбург Сити | 25 | -14 | 22 |
| 10 | Каудънбийт | 25 | -27 | 10 |
Хронология в първенството
| Стърлинг Албиън | |
| Единбург Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стърлинг Албиън | Стърлинг Албиън | Единбург Сити | Единбург Сити | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Питърхед | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | - | - | - | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Стенхаусмюър | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Елгин Сити | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Анан Атлетик | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Клайд | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 8 | Берик Рейнджърс | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Единбург Сити | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стърлинг Албиън | Единбург Сити | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 45 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 25 | 8 |
Форма в шампионата
| Стърлинг Албиън | Единбург Сити | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
3 8 |
6
4 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 4 |
2
2 8 |
Голове в шампионата
| Стърлинг Албиън | Единбург Сити | |
|
Вкарани
Получени |
49
31 |
24
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
13 |
10
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
