Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Стърлинг Албиън
Каудънбийт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.79 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стърлинг, а гостите от Каудънбийт. Разстоянието между двата града е 36.7 км. Мачът ще се играе на стадион Фортбанк Стейдиъм, който има капацитет от 3 808 места, от които седящи 2 508. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фортбанк Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 0 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.10 | 3.53 | 2.97 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.56 | 3.32 | 2.46 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Стърлинг Албиън | 3.27 | 3.52 | 1.98 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Питърхед | 3.79 | 3.68 | 1.78 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Клайд | 2.06 | 3.51 | 3.08 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Анан Атлетик | 2.14 | 3.36 | 3.02 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.00 | 3.29 | 2.19 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.17 | 3.64 | 2.78 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.94 | 3.48 | 3.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Каудънбийт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Каудънбийт | 1.46 | 4.09 | 6.06 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 3 - 1 | Елгин Сити | 3.04 | 3.30 | 2.16 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.85 | 3.29 | 3.97 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Питърхед | 7.45 | 4.57 | 1.34 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Клайд | 2 - 0 | Каудънбийт | 1.69 | 3.68 | 4.29 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.00 | 3.29 | 2.19 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.81 | 3.40 | 4.03 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.94 | 3.48 | 3.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 3 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.11 | 3.00 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.82 | 3.42 | 3.95 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.00 | 3.29 | 2.19 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.94 | 3.48 | 3.41 |
| 21.10.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 3 | Стърлинг Албиън | 3.42 | 3.45 | 1.95 |
| 15.04.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 3 | Каудънбийт | 2.26 | 3.34 | 2.85 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.11 | 3.45 | 3.03 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Каудънбийт | 2.05 | 3.46 | 3.17 |
| 01.10.2016 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.91 | 3.67 | 3.29 |
| 14.04.2012 | Първа Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 2 | Каудънбийт | 4.95 | 3.76 | 1.57 |
| 21.02.2012 | Първа Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Каудънбийт | 5.79 | 3.86 | 1.49 |
| 11.02.2012 | Първа Лига | Каудънбийт | 4 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.32 | 4.49 | 8.14 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стърлинг Албиън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 24.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 29 | +14 | 61 |
| 2 | Питърхед | 30 | +31 | 58 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 29 | +20 | 52 |
| 4 | Стенхаусмюър | 28 | +9 | 44 |
| 5 | Елгин Сити | 29 | -8 | 40 |
| 6 | Клайд | 29 | -2 | 39 |
| 7 | Анан Атлетик | 30 | +3 | 37 |
| 8 | Единбург Сити | 29 | -16 | 27 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 27 | -27 | 26 |
| 10 | Каудънбийт | 28 | -24 | 17 |
Хронология в първенството
| Стърлинг Албиън | |
| Каудънбийт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стърлинг Албиън | Стърлинг Албиън | Каудънбийт | Каудънбийт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Питърхед | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Стенхаусмюър | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Елгин Сити | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Клайд | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | Анан Атлетик | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Единбург Сити | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стърлинг Албиън | Каудънбийт | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 52 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 25 | 9 |
Форма в шампионата
| Стърлинг Албиън | Каудънбийт | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
4 9 |
3
8 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 5 |
1
6 8 |
Голове в шампионата
| Стърлинг Албиън | Каудънбийт | |
|
Вкарани
Получени |
54
34 |
19
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
9
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.79 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
