Шотландия - Чалъндж Къп (2026 - 2027)
вторник, 11 август, 2026
21:45
Стърлинг Албиън
Коув Рейнджърс
4 - 2
(3 - 0, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.50 |
2.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.08.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стърлинг, а гостите от Коув Бей.
Разстоянието между двата града е 157.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фортбанк Стейдиъм,
който има капацитет от
3 808 места, от които седящи 2 508.
Размерите на терена са 100 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фортбанк Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Келти Хартс |
3 - 2 |
Стърлинг Албиън |
1.98 |
3.38 |
3.28 |
| 01.08.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 0 |
Дъмбартън |
2.31 |
3.31 |
2.68 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Арброут |
1 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.51 |
4.13 |
5.07 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
0 - 2 |
Монтроуз |
3.59 |
3.50 |
1.88 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.81 |
3.84 |
3.58 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
13.25 |
7.39 |
1.14 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Спартанс |
6.08 |
4.31 |
1.41 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
1 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.39 |
4.30 |
6.38 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Елгин Сити |
3.91 |
3.74 |
1.71 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
2 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.59 |
3.86 |
4.57 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Коув Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
2.12 |
3.21 |
3.08 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
0 - 0 |
Еърдриониънс |
3.08 |
3.25 |
2.12 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дъмбартън |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
3.20 |
3.64 |
1.95 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънфърмлин |
5 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.27 |
5.25 |
8.78 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Коув Рейнджърс |
0 - 4 |
Сейнт Мирън |
8.30 |
5.38 |
1.28 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Коув Рейнджърс |
3 - 2 |
Ийст Килбрайд |
3.32 |
3.65 |
1.93 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
2 - 4 |
Сейнт Джонстън |
7.48 |
4.78 |
1.30 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коув Рейнджърс |
1 - 4 |
Инвърнес КТ |
2.84 |
3.42 |
2.13 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
0 - 0 |
Ийст Файф |
2.17 |
3.25 |
2.96 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Келти Хартс |
0 - 2 |
Коув Рейнджърс |
2.76 |
3.25 |
2.29 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.03.2024 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
4 - 2 |
Стърлинг Албиън |
2.19 |
3.38 |
2.88 |
| 03.02.2024 |
Първа Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Коув Рейнджърс |
2.80 |
3.40 |
2.22 |
| 25.11.2023 |
Купа на Шотландия |
Стърлинг Албиън |
0 - 2 |
Коув Рейнджърс |
3.94 |
3.57 |
1.80 |
| 18.11.2023 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.60 |
3.94 |
4.69 |
| 30.09.2023 |
Първа Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Коув Рейнджърс |
2.69 |
3.30 |
2.36 |
| 10.07.2021 |
Купа на Лигата |
Коув Рейнджърс |
2 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.38 |
4.51 |
7.25 |
| 10.03.2020 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 7 |
Коув Рейнджърс |
5.02 |
4.16 |
1.53 |
| 09.11.2019 |
Втора Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.20 |
6.21 |
10.71 |
| 24.08.2019 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 2 |
Коув Рейнджърс |
5.45 |
4.30 |
1.49 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стърлинг Албиън имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Елгин Сити |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
4 |
| 2 |
Спартанс |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
4 |
| 3 |
Форфар Атлетик |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 4 |
Стърлинг Албиън |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 5 |
Клайд |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
Келти Хартс |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 7 |
Анан Атлетик |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 8 |
Дъмбартън |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 9 |
Странрар |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 10 |
Единбург Сити |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
7 |
-5 |
-4 |
Коув Рейнджърс класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хамилтън |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
6 |
| 2 |
Рос Каунти |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
4 |
| 4 |
Ийст Файф |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 5 |
Питърхед |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 6 |
Еърдриониънс |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 7 |
Алоа Атлетик |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 8 |
Коув Рейнджърс |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 9 |
Куин ъф Саут |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 10 |
Монтроуз |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.50 |
2.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.08.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите