Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Стърлинг Албиън
Монтроуз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стърлинг, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 112.0 км. Мачът ще се играе на стадион Фортбанк Стейдиъм, който има капацитет от 3 808 места, от които седящи 2 508. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фортбанк Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2017 | Купа на Шотландия | Клайд | 3 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.78 | 3.70 | 3.90 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 4 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.05 | 3.55 | 3.08 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Клайд | 2.66 | 3.37 | 2.35 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.48 | 4.26 | 5.30 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Клайд | 3.23 | 3.45 | 2.03 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Каудънбийт | 2.05 | 3.46 | 3.17 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Анан Атлетик | 2.10 | 3.64 | 2.92 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Единбург Сити | 2 - 0 | Стърлинг Албиън | 2.51 | 3.31 | 2.56 |
| 06.12.2016 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 3 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.33 | 3.33 | 2.73 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.36 | 2.79 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Каудънбийт | 2.37 | 3.39 | 2.65 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 3 | Елгин Сити | 3.42 | 3.65 | 1.90 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 2 | Монтроуз | 1.99 | 3.57 | 3.22 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Клайд | 3.31 | 3.45 | 2.00 |
| 03.12.2016 | Втора Лига | Елгин Сити | 4 - 1 | Монтроуз | 1.50 | 4.25 | 5.19 |
| 29.11.2016 | Купа на Шотландия | Куинс парк ФК | 2 - 0 | Монтроуз | 1.63 | 3.83 | 4.60 |
| 19.11.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 3.97 | 3.73 | 1.74 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
| 20.08.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Монтроуз | 1.65 | 3.81 | 4.35 |
| 16.04.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 3.10 | 3.56 | 2.02 |
| 09.02.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 7 - 0 | Монтроуз | 1.59 | 3.74 | 4.96 |
| 12.12.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.79 | 3.55 | 2.16 |
| 12.09.2015 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Монтроуз | 1.99 | 3.48 | 3.19 |
| 22.03.2014 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Монтроуз | 2.05 | 3.30 | 3.22 |
| 01.02.2014 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 0 | Стърлинг Албиън | 2.57 | 3.33 | 2.43 |
| 19.10.2013 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Монтроуз | 2.14 | 3.37 | 2.96 |
| 10.08.2013 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.30 | 3.39 | 2.65 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стърлинг Албиън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 22 | +19 | 49 |
| 2 | Арброут | 22 | +17 | 41 |
| 3 | Елгин Сити | 21 | +23 | 37 |
| 4 | Анан Атлетик | 22 | 0 | 31 |
| 5 | Монтроуз | 21 | -10 | 27 |
| 6 | Клайд | 20 | -5 | 25 |
| 7 | Стърлинг Албиън | 21 | -10 | 22 |
| 8 | Единбург Сити | 21 | -8 | 21 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 21 | -14 | 21 |
| 10 | Каудънбийт | 21 | -12 | 19 |
Хронология в първенството
| Стърлинг Албиън | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стърлинг Албиън | Стърлинг Албиън | Монтроуз | Монтроуз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 2 | Арброут | 2 - 2 | 5 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Елгин Сити | 0 - 4 | 2 - 3 | 0 - 4 | 0 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Анан Атлетик | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Монтроуз | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 6 | Клайд | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Стърлинг Албиън | - | - | - | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Единбург Сити | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стърлинг Албиън | Монтроуз | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 13 | 13 |
Форма в шампионата
| Стърлинг Албиън | Монтроуз | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 9 |
7
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
4
1 4 |
Голове в шампионата
| Стърлинг Албиън | Монтроуз | |
|
Вкарани
Получени |
31
41 |
24
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
14 |
11
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
