Шотландия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.50 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.22 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стърлинг, а гостите от Единбург.
Разстоянието между двата града е 49.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фортбанк Стейдиъм,
който има капацитет от
3 808 места, от които седящи 2 508.
Размерите на терена са 100 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фортбанк Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
4 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.83 |
3.52 |
3.64 |
| 25.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.52 |
4.05 |
4.90 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Странрар |
2.82 |
3.38 |
2.18 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
3 - 0 |
Стърлинг Албиън |
2.35 |
3.27 |
2.66 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Стърлинг Албиън |
4 - 2 |
Коув Рейнджърс |
3.25 |
3.36 |
1.98 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Келти Хартс |
3 - 2 |
Стърлинг Албиън |
1.98 |
3.38 |
3.28 |
| 01.08.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 0 |
Дъмбартън |
2.31 |
3.31 |
2.68 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Арброут |
1 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.51 |
4.13 |
5.07 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
0 - 2 |
Монтроуз |
3.59 |
3.50 |
1.88 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.81 |
3.84 |
3.58 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Спартанс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
3 - 3 |
Клайд |
2.00 |
3.55 |
3.09 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
3 - 3 |
Елгин Сити |
1.97 |
3.37 |
3.32 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
1 - 0 |
Спартанс |
2.63 |
3.35 |
2.34 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Спартанс |
1.78 |
3.62 |
3.65 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
2 - 2 |
Единбург Сити |
1.46 |
4.08 |
5.62 |
| 01.08.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
2 - 4 |
Спартанс |
3.05 |
3.34 |
2.08 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Монтроуз |
0 - 2 |
Спартанс |
1.30 |
5.02 |
7.95 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
4 - 0 |
Спартанс |
1.09 |
8.92 |
18.92 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.81 |
3.84 |
3.58 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 2 |
Арброут |
3.96 |
4.00 |
1.69 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.81 |
3.84 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Спартанс |
6.08 |
4.31 |
1.41 |
| 03.03.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
2 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.45 |
4.04 |
5.65 |
| 13.12.2025 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 1 |
Спартанс |
4.57 |
3.63 |
1.62 |
| 20.09.2025 |
Втора Лига |
Спартанс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.56 |
3.84 |
4.78 |
| 08.03.2025 |
Втора Лига |
Спартанс |
0 - 0 |
Стърлинг Албиън |
2.06 |
3.21 |
3.20 |
| 04.02.2025 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 3 |
Спартанс |
2.65 |
3.08 |
2.46 |
| 16.11.2024 |
Втора Лига |
Спартанс |
3 - 0 |
Стърлинг Албиън |
2.06 |
3.18 |
3.26 |
| 31.08.2024 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 0 |
Спартанс |
2.76 |
3.23 |
2.31 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стърлинг Албиън имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Елгин Сити |
5 |
3 |
2 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
11 |
| 2 |
Клайд |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
10 |
| 3 |
Форфар Атлетик |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 4 |
Странрар |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 5 |
Спартанс |
5 |
1 |
3 |
1 |
12 |
11 |
+1 |
6 |
| 6 |
Анан Атлетик |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 7 |
Келти Хартс |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
6 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
| 9 |
Единбург Сити |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
8 |
-1 |
3 |
| 10 |
Дъмбартън |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Стърлинг Албиън |
|
| Спартанс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Стърлинг Албиън |
Стърлинг Албиън |
|
Спартанс |
Спартанс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Елгин Сити |
|
4 - 0 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 2 |
Клайд |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 3 |
Форфар Атлетик |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Странрар |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Спартанс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Анан Атлетик |
|
|
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 7 |
Келти Хартс |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Стърлинг Албиън |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Единбург Сити |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 10 |
Дъмбартън |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Стърлинг Албиън |
Спартанс |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
12 |
| Получени Голове |
12 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
2.40 |
| Средно Получени |
2.40 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
60% |
80% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.50 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.22 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака