Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Старт Кристиансанд
(Норвегия)
Айерсун
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.73 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.22 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.86 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.73 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кристиансанд, а гостите от Айерсун. Разстоянието между двата града е 121.0 км.
Отговорна Игра
Старт Кристиансанд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2025 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 5 - 1 | Флекерьой | 1.14 | 7.20 | 11.27 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 4 | Конгсвингер | 2.91 | 3.54 | 2.12 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 1 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.33 | 5.24 | 6.77 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 1 | Мос | 2.86 | 3.48 | 2.18 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Олесунд | 3 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.72 | 3.77 | 3.97 |
| 05.10.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Брюне | 2.77 | 3.31 | 2.31 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 0 - 4 | Старт Кристиансанд | 3.35 | 3.76 | 1.86 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 3 - 1 | Осане | 1.81 | 3.76 | 3.60 |
| 21.09.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 2 - 3 | Старт Кристиансанд | 1.82 | 3.93 | 3.37 |
| 16.09.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 1 | Левангер | 2.17 | 3.59 | 2.78 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Айерсун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2025 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 4 - 1 | Айерсун | - | - | - |
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Вард Хаугесунд | 2 - 5 | Айерсун | - | - | - |
| 23.11.2024 | Плейофи | Айерсун | 1 - 2 | Конгсвингер | 3.01 | 3.45 | 2.09 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 3 - 1 | Саннес Улф | 1.23 | 6.06 | 8.68 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 2 - 1 | Айерсун | 1.76 | 3.66 | 3.91 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 3 - 1 | Мьондален | 1.76 | 4.00 | 3.60 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 4 - 0 | Айерсун | 1.32 | 5.31 | 6.79 |
| 06.10.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 0 - 1 | Конгсвингер | 2.33 | 3.48 | 2.64 |
| 02.10.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 2 - 1 | Айерсун | 1.70 | 4.18 | 3.69 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 2 | Айерсун | 2.43 | 3.57 | 2.47 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 3 - 2 | Старт Кристиансанд | 1.70 | 4.01 | 3.95 |
| 16.05.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 4 - 3 | Айерсун | 2.49 | 3.55 | 2.43 |
| 24.02.2024 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 1 - 7 | Айерсун | 1.52 | 4.10 | 4.88 |
| 10.02.2023 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 2 - 0 | Айерсун | 1.50 | 4.20 | 5.18 |
| 06.02.2022 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 4 - 0 | Айерсун | 1.36 | 4.97 | 5.71 |
| 09.05.2018 | Купа на Норвегия | Айерсун | 0 - 1 | Старт Кристиансанд | 5.07 | 4.47 | 1.46 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Старт Кристиансанд имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.73 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.22 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.86 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.73 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра