Шотландия - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Стенхаусмюър
Албион Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.60 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Коутбридж. Разстоянието между двата града е 22.9 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Ливингстън | 5.58 | 4.29 | 1.46 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 5 | Стенхаусмюър | 1.65 | 4.02 | 4.12 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Странрар | 3 - 1 | Стенхаусмюър | 1.61 | 3.83 | 4.70 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.36 | 4.88 | 6.65 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 1.89 | 3.56 | 3.52 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Брихин Сити | 3.26 | 3.63 | 1.98 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 5 | Странрар | 3.26 | 3.66 | 1.95 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 1 | Стенхаусмюър | 1.52 | 4.20 | 5.01 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 4.39 | 3.91 | 1.64 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Питърхед | 3.42 | 3.66 | 1.90 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Албион Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Албион Роувърс | 2.18 | 3.26 | 3.05 |
| 06.12.2016 | Първа Лига | Брихин Сити | 1 - 2 | Албион Роувърс | 2.10 | 3.34 | 3.18 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 0 - 1 | Ливингстън | 3.90 | 3.55 | 1.80 |
| 29.11.2016 | Купа на Шотландия | Албион Роувърс | 2 - 1 | Куин ъф Саут | 3.58 | 3.51 | 1.88 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 3 - 2 | Странрар | 2.69 | 3.39 | 2.34 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 2 | Еърдриониънс | 2.45 | 3.28 | 2.63 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 0 | Албион Роувърс | 1.56 | 3.90 | 5.09 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 0 - 1 | Питърхед | 2.61 | 3.42 | 2.39 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 2 | Албион Роувърс | 1.42 | 4.48 | 6.06 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 2 - 0 | Куинс парк ФК | 2.09 | 3.35 | 3.16 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 4 - 0 | Стенхаусмюър | 1.81 | 3.59 | 3.84 |
| 30.04.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Албион Роувърс | 2.07 | 3.57 | 2.98 |
| 01.03.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 1.98 | 3.40 | 3.33 |
| 12.12.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Албион Роувърс | 2.23 | 3.48 | 2.74 |
| 26.09.2015 | Първа Лига | Албион Роувърс | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 2.13 | 3.49 | 2.91 |
| 08.02.2014 | Купа на Шотландия | Албион Роувърс | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.04 | 3.45 | 2.08 |
| 30.03.2013 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Албион Роувърс | 1.45 | 4.12 | 5.86 |
| 05.03.2013 | Първа Лига | Албион Роувърс | 4 - 3 | Стенхаусмюър | 3.87 | 3.69 | 1.75 |
| 15.12.2012 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Албион Роувърс | 1.79 | 3.52 | 3.90 |
| 22.09.2012 | Първа Лига | Албион Роувърс | 4 - 4 | Стенхаусмюър | 3.01 | 3.36 | 2.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливингстън | 16 | +21 | 36 |
| 2 | Еърдриониънс | 16 | +1 | 29 |
| 3 | Алоа Атлетик | 16 | +11 | 26 |
| 4 | Брихин Сити | 16 | +1 | 25 |
| 5 | Куинс парк ФК | 16 | -6 | 23 |
| 6 | Албион Роувърс | 16 | 0 | 21 |
| 7 | Питърхед | 16 | -6 | 19 |
| 8 | Странрар | 16 | -6 | 17 |
| 9 | Ийст Файф | 15 | 0 | 16 |
| 10 | Стенхаусмюър | 15 | -16 | 12 |
Хронология в първенството
| Стенхаусмюър | |
| Албион Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | Албион Роувърс | Албион Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливингстън | 0 - 4 | 4 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Еърдриониънс | 2 - 2 | 0 - 5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Алоа Атлетик | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Брихин Сити | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Куинс парк ФК | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Албион Роувърс | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Питърхед | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 8 | Странрар | 0 - 5 | 3 - 1 | 0 - 5 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Ийст Файф | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Стенхаусмюър | - | - | - | 4 - 0 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стенхаусмюър | Албион Роувърс | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 12 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 3 | 12 |
Форма в шампионата
| Стенхаусмюър | Албион Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 9 |
6
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
3 4 |
3
3 2 |
Голове в шампионата
| Стенхаусмюър | Албион Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
21
37 |
23
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
20 |
13
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.60 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
