Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 11 юли, 2026
17:00
Стенхаусмюър
Форфар Атлетик
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.20 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.07.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Форфар.
Разстоянието между двата града е 88.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Оучълвю Парк,
който има капацитет от
2 645 места, от които седящи 626.
Размерите на терена са 101 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Оучълвю Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
0 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.20 |
3.30 |
2.95 |
| 13.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 3 |
Стенхаусмюър |
2.36 |
3.41 |
2.64 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.19 |
3.37 |
2.90 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.48 |
3.32 |
2.54 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
0 - 2 |
Стенхаусмюър |
4.36 |
3.84 |
1.63 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.91 |
3.33 |
3.55 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
3.14 |
3.23 |
2.09 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.63 |
3.37 |
1.86 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
3 - 0 |
Хамилтън |
1.61 |
3.63 |
4.75 |
| 28.03.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 2 |
Стенхаусмюър |
4.62 |
3.36 |
1.68 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Форфар Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
0 - 3 |
Питърхед |
- |
- |
- |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
0 - 4 |
Сейнт Джонстън |
7.96 |
5.14 |
1.27 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
1 - 1 |
Монтроуз |
2.94 |
3.60 |
2.02 |
| 09.05.2026 |
Л1 Плейоф |
Хамилтън |
2 - 1 |
Форфар Атлетик |
1.54 |
4.10 |
4.75 |
| 05.05.2026 |
Л1 Плейоф |
Форфар Атлетик |
1 - 3 |
Хамилтън |
3.86 |
3.50 |
1.79 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 1 |
Форфар Атлетик |
2.33 |
3.24 |
2.71 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.20 |
5.75 |
11.25 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
0 - 1 |
Форфар Атлетик |
2.25 |
3.10 |
2.91 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 0 |
Ийст Килбрайд |
2.96 |
3.35 |
2.11 |
| 04.04.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
2 - 1 |
Елгин Сити |
2.27 |
3.24 |
2.77 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.03.2024 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.97 |
3.18 |
2.24 |
| 06.01.2024 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 1 |
Форфар Атлетик |
1.51 |
3.91 |
5.49 |
| 04.11.2023 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 3 |
Стенхаусмюър |
2.90 |
3.25 |
2.23 |
| 05.08.2023 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
0 - 0 |
Форфар Атлетик |
2.18 |
3.34 |
2.86 |
| 25.03.2023 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Форфар Атлетик |
2.06 |
3.35 |
3.14 |
| 11.02.2023 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.09 |
3.41 |
3.05 |
| 10.12.2022 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 2 |
Форфар Атлетик |
2.07 |
3.39 |
3.08 |
| 27.08.2022 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 2 |
Стенхаусмюър |
2.06 |
3.33 |
3.24 |
| 30.04.2022 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
0 - 0 |
Стенхаусмюър |
2.11 |
3.25 |
3.18 |
| 26.02.2022 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Форфар Атлетик |
2.86 |
3.19 |
2.32 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Форфар Атлетик класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Килбрайд |
36 |
21 |
6 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 2 |
Спартанс |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
39 |
+21 |
64 |
| 3 |
Клайд |
36 |
14 |
14 |
8 |
58 |
41 |
+17 |
56 |
| 4 |
Форфар Атлетик |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 5 |
Странрар |
36 |
12 |
11 |
13 |
46 |
46 |
0 |
47 |
| 6 |
Елгин Сити |
36 |
11 |
11 |
14 |
51 |
55 |
-4 |
44 |
| 7 |
Анан Атлетик |
36 |
10 |
11 |
15 |
47 |
58 |
-11 |
41 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
63 |
-17 |
38 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
10 |
10 |
16 |
47 |
61 |
-14 |
35 |
| 10 |
Единбург Сити |
36 |
10 |
9 |
17 |
45 |
72 |
-27 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.20 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.07.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач