Шотландия - Първа Лига (2025 - 2026)
17:00
Стенхаусмюър
Коув Рейнджърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.30 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.25 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Коув Бей. Разстоянието между двата града е 159.4 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 2.67 | 3.34 | 2.31 |
| 26.07.2025 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Питърхед | 2.61 | 3.33 | 2.42 |
| 22.07.2025 | Купа на Лигата | Клайд | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 2.03 | 3.57 | 3.00 |
| 19.07.2025 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Мъдъруел | 6.98 | 4.24 | 1.38 |
| 15.07.2025 | Купа на Лигата | Грийнок Мортън | 3 - 0 | Стенхаусмюър | 1.50 | 4.04 | 5.20 |
| 10.05.2025 | ЧШ Плейоф | Еърдриониънс | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.45 | 4.20 | 5.81 |
| 06.05.2025 | ЧШ Плейоф | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Еърдриониънс | 3.13 | 3.31 | 2.08 |
| 03.05.2025 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Дъмбартън | 1.56 | 4.17 | 4.40 |
| 26.04.2025 | Първа Лига | Куин ъф Саут | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 1.88 | 3.40 | 3.50 |
| 19.04.2025 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 2.82 | 3.23 | 2.24 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Коув Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 2 | Куин ъф Саут | 2.31 | 3.23 | 2.73 |
| 26.07.2025 | Купа на Лигата | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Коув Рейнджърс | 2.50 | 3.43 | 2.47 |
| 22.07.2025 | Купа на Лигата | Брихин Сити | 0 - 3 | Коув Рейнджърс | 11.49 | 5.67 | 1.19 |
| 19.07.2025 | Купа на Лигата | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Фолкърк | 8.94 | 5.43 | 1.24 |
| 15.07.2025 | Купа на Лигата | Коув Рейнджърс | 1 - 0 | Спартанс | 1.63 | 3.98 | 4.13 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Коув Рейнджърс | 0 - 2 | Абърдийн | 8.68 | 5.12 | 1.26 |
| 17.05.2025 | ЧШ Плейоф | Еърдриониънс | 0 - 0 | Коув Рейнджърс | 1.57 | 3.99 | 4.82 |
| 14.05.2025 | ЧШ Плейоф | Коув Рейнджърс | 1 - 2 | Еърдриониънс | 2.91 | 3.46 | 2.12 |
| 10.05.2025 | ЧШ Плейоф | Коув Рейнджърс | 2 - 1 | Куин ъф Саут | 2.21 | 3.27 | 2.93 |
| 06.05.2025 | ЧШ Плейоф | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Коув Рейнджърс | 2.40 | 3.26 | 2.67 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2025 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Стенхаусмюър | 1.95 | 3.48 | 3.25 |
| 25.01.2025 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Коув Рейнджърс | 2.15 | 3.25 | 2.96 |
| 03.12.2024 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 2.05 | 3.43 | 3.09 |
| 24.08.2024 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 2 | Коув Рейнджърс | 2.41 | 3.37 | 2.56 |
| 04.09.2021 | Чалъндж Къп | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Стенхаусмюър | 1.34 | 4.64 | 7.47 |
| 29.02.2020 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Коув Рейнджърс | 6.27 | 4.70 | 1.40 |
| 14.12.2019 | Втора Лига | Коув Рейнджърс | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.23 | 5.79 | 9.66 |
| 05.10.2019 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 3 - 2 | Коув Рейнджърс | 7.07 | 5.20 | 1.32 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Питърхед | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Куин ъф Саут | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Алоа Атлетик | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Стенхаусмюър | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Коув Рейнджърс | 1 | -2 | 0 |
| 5 | Монтроуз | 1 | -2 | 0 |
| 7 | Ийст Файф | 1 | -3 | 0 |
| 8 | Келти Хартс | 1 | -3 | 0 |
| 9 | Инвърнес КТ | 1 | +3 | -2 |
| 10 | Хамилтън | 1 | +2 | -18 |
Хронология в първенството
| Стенхаусмюър | |
| Коув Рейнджърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | Коув Рейнджърс | Коув Рейнджърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Питърхед | |||||||
| 2 | Куин ъф Саут | 0 - 2 | ||||||
| 3 | Алоа Атлетик | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Стенхаусмюър | - | - | - | ||||
| 5 | Коув Рейнджърс | - | - | - | ||||
| 5 | Монтроуз | |||||||
| 7 | Ийст Файф | |||||||
| 8 | Келти Хартс | |||||||
| 9 | Инвърнес КТ | |||||||
| 10 | Хамилтън | |||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стенхаусмюър | Коув Рейнджърс | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Стенхаусмюър | Коув Рейнджърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Стенхаусмюър | Коув Рейнджърс | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
0
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.30 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.25 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
