Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
17:00
Стенхаусмюър
Ливингстън
с резултат 3 - 1 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.50 | 1.48 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.17 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Ливингстън. Разстоянието между двата града е 24.2 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Купа на Лигата | Партик Тисъл | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 1.25 | 5.39 | 8.89 |
| 18.07.2026 | Купа на Лигата | Брихин Сити | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 8.04 | 4.84 | 1.31 |
| 11.07.2026 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 1.40 | 4.73 | 6.00 |
| 16.05.2026 | ЧШ Плейоф | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 2.20 | 3.30 | 2.95 |
| 13.05.2026 | ЧШ Плейоф | Алоа Атлетик | 1 - 3 | Стенхаусмюър | 2.36 | 3.41 | 2.64 |
| 09.05.2026 | ЧШ Плейоф | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Куин ъф Саут | 2.19 | 3.37 | 2.90 |
| 05.05.2026 | ЧШ Плейоф | Куин ъф Саут | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.48 | 3.32 | 2.54 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 4.36 | 3.84 | 1.63 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Алоа Атлетик | 1.91 | 3.33 | 3.55 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.14 | 3.23 | 2.09 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ливингстън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Купа на Лигата | Ливингстън | 8 - 0 | Форфар Атлетик | 1.06 | 10.20 | 21.33 |
| 18.07.2026 | Купа на Лигата | Ливингстън | 1 - 1 | Партик Тисъл | 1.97 | 3.52 | 3.26 |
| 14.07.2026 | Купа на Лигата | Брихин Сити | 0 - 2 | Ливингстън | 34.03 | 13.56 | 1.04 |
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Ливингстън | 2 - 1 | Хартс | 3.86 | 3.68 | 1.73 |
| 30.06.2026 | Приятелски срещи | Алоа Атлетик | 0 - 3 | Ливингстън | 4.85 | 4.14 | 1.50 |
| 27.06.2026 | Приятелски срещи | Ливингстън | 2 - 0 | Дънди ФК | 3.02 | 3.55 | 2.02 |
| 17.05.2026 | Група за Изпадане | Ливингстън | 1 - 4 | Килмарнък | 2.83 | 3.48 | 2.30 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Дънди Юнайтед | 0 - 0 | Ливингстън | 1.70 | 3.93 | 4.36 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Дънди ФК | 3 - 0 | Ливингстън | 1.76 | 3.74 | 4.25 |
| 01.05.2026 | Група за Изпадане | Ливингстън | 2 - 2 | Абърдийн | 2.85 | 3.38 | 2.35 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2023 | Купа на Шотландия | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Ливингстън | 6.77 | 4.58 | 1.39 |
| 10.11.2020 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Ливингстън | 13.52 | 7.19 | 1.15 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Ливингстън | 3.77 | 3.69 | 1.79 |
| 21.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.26 | 5.23 | 8.99 |
| 13.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Ливингстън | 5.58 | 4.29 | 1.46 |
| 20.08.2016 | Първа Лига | Ливингстън | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.42 | 4.51 | 6.00 |
| 09.04.2011 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Ливингстън | 4.54 | 3.74 | 1.62 |
| 08.03.2011 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Ливингстън | 4.72 | 3.85 | 1.58 |
| 19.02.2011 | Първа Лига | Ливингстън | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.29 | 4.93 | 8.08 |
| 16.10.2010 | Първа Лига | Ливингстън | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.48 | 4.13 | 5.42 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 10 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 6 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Джонстън | 36 | +42 | 77 |
| 2 | Партик Тисъл | 36 | +17 | 66 |
| 3 | Арброут | 36 | +2 | 52 |
| 4 | Дънфърмлин | 36 | +11 | 51 |
| 5 | Рейт Роувърс | 36 | +1 | 45 |
| 6 | Куинс парк ФК | 36 | -13 | 41 |
| 7 | Еър Юнайтед | 36 | -9 | 39 |
| 8 | Грийнок Мортън | 36 | -16 | 38 |
| 9 | Еърдриониънс | 36 | -14 | 36 |
| 10 | Рос Каунти | 36 | -21 | 34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.50 | 1.48 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.17 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра