Шотландия - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Стенхаусмюър
Ливингстън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.60 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Ливингстън. Разстоянието между двата града е 24.2 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Ийст Файф | 2.85 | 3.22 | 2.32 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Странрар | 3 - 0 | Стенхаусмюър | 1.70 | 3.70 | 4.26 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Албион Роувърс | 1.95 | 3.43 | 3.44 |
| 21.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.26 | 5.23 | 8.99 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.12 | 3.50 | 2.94 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.66 | 3.87 | 4.33 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.10 | 3.40 | 3.20 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Куинс парк ФК | 2.51 | 3.33 | 2.52 |
| 04.02.2017 | Първа Лига | Брихин Сити | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 2.27 | 3.47 | 2.75 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Ливингстън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 1.60 | 3.79 | 5.00 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Брихин Сити | 0 - 2 | Ливингстън | 4.91 | 3.88 | 1.58 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 4 - 2 | Еърдриониънс | 1.50 | 4.03 | 5.67 |
| 21.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.26 | 5.23 | 8.99 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Странрар | 0 - 1 | Ливингстън | 3.67 | 3.44 | 1.88 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 0 - 1 | Ийст Файф | 1.52 | 3.87 | 5.65 |
| 07.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 3 - 0 | Албион Роувърс | 1.24 | 5.11 | 10.52 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 1 - 1 | Ливингстън | 4.53 | 3.52 | 1.70 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 4 | Ливингстън | 4.08 | 3.85 | 1.70 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 0 - 0 | Странрар | 1.54 | 3.86 | 5.35 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2017 | Първа Лига | Ливингстън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.26 | 5.23 | 8.99 |
| 13.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Ливингстън | 5.58 | 4.29 | 1.46 |
| 20.08.2016 | Първа Лига | Ливингстън | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.42 | 4.51 | 6.00 |
| 09.04.2011 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 3 | Ливингстън | 4.54 | 3.74 | 1.62 |
| 08.03.2011 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Ливингстън | 4.72 | 3.85 | 1.58 |
| 19.02.2011 | Първа Лига | Ливингстън | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.29 | 4.93 | 8.08 |
| 16.10.2010 | Първа Лига | Ливингстън | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.48 | 4.13 | 5.42 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 7 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливингстън | 32 | +38 | 69 |
| 2 | Алоа Атлетик | 32 | +19 | 53 |
| 3 | Еърдриониънс | 32 | -8 | 46 |
| 4 | Брихин Сити | 32 | -2 | 45 |
| 5 | Ийст Файф | 32 | +2 | 43 |
| 6 | Куинс парк ФК | 32 | -9 | 43 |
| 7 | Албион Роувърс | 32 | -1 | 42 |
| 8 | Странрар | 32 | -5 | 37 |
| 9 | Питърхед | 32 | -13 | 34 |
| 10 | Стенхаусмюър | 32 | -21 | 32 |
Хронология в първенството
| Стенхаусмюър | |
| Ливингстън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | Ливингстън | Ливингстън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливингстън | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 4 | - | - | - | |
| 2 | Алоа Атлетик | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Еърдриониънс | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 4 | Брихин Сити | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Ийст Файф | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Куинс парк ФК | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Албион Роувърс | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Странрар | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Питърхед | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 10 | Стенхаусмюър | - | - | - | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стенхаусмюър | Ливингстън | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 32 | 69 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 18 | 35 |
Форма в шампионата
| Стенхаусмюър | Ливингстън | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 18 |
22
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 8 |
11
2 3 |
Голове в шампионата
| Стенхаусмюър | Ливингстън | |
|
Вкарани
Получени |
41
62 |
69
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
34 |
34
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.60 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
