Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Стенхаусмюър
Монтроуз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.50 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.28 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 112.1 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 0 | Стенхаусмюър | 4.37 | 3.67 | 1.66 |
| 14.04.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 3 - 2 | Анан Атлетик | 1.80 | 3.50 | 3.91 |
| 07.04.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 4 | Стенхаусмюър | 3.39 | 3.34 | 1.96 |
| 31.03.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 3.64 | 3.31 | 1.92 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Елгин Сити | 1.72 | 3.76 | 4.04 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Каудънбийт | 1.46 | 4.09 | 6.06 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Питърхед | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 1.54 | 4.03 | 5.07 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 3 | Клайд | 1.75 | 3.56 | 4.09 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 2.75 | 3.32 | 2.30 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Единбург Сити | 1.52 | 3.96 | 5.37 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.42 | 4.38 | 6.11 |
| 10.04.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 3 | Монтроуз | 4.13 | 3.44 | 1.76 |
| 07.04.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 5 | Монтроуз | 2.82 | 3.37 | 2.24 |
| 31.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Единбург Сити | 1.79 | 3.42 | 4.04 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Клайд | 3 - 0 | Монтроуз | 2.37 | 3.24 | 2.72 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 2 | Питърхед | 3.66 | 3.41 | 1.88 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Анан Атлетик | 1.91 | 3.41 | 3.58 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Монтроуз | 3.76 | 3.54 | 1.82 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Монтроуз | 2.58 | 3.37 | 2.43 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.44 | 3.23 | 2.68 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.44 | 3.23 | 2.68 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
| 12.08.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.30 | 3.38 | 2.78 |
| 11.04.2009 | Втора Лига | Монтроуз | 5 - 3 | Стенхаусмюър | 2.30 | 3.44 | 2.64 |
| 24.01.2009 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Монтроуз | 1.61 | 3.66 | 4.69 |
| 01.11.2008 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 2.36 | 3.38 | 2.57 |
| 16.08.2008 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Монтроуз | 2.07 | 3.44 | 2.95 |
| 29.03.2008 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.77 | 3.53 | 3.74 |
| 19.01.2008 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 0 | Монтроуз | 2.55 | 3.40 | 2.30 |
| 08.12.2007 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.81 | 3.54 | 3.52 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 34 | +23 | 73 |
| 2 | Питърхед | 34 | +38 | 70 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 34 | +11 | 54 |
| 4 | Стенхаусмюър | 33 | +11 | 52 |
| 5 | Клайд | 34 | +1 | 48 |
| 6 | Елгин Сити | 34 | -6 | 48 |
| 7 | Анан Атлетик | 34 | +4 | 41 |
| 8 | Единбург Сити | 34 | -22 | 30 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 33 | -30 | 30 |
| 10 | Каудънбийт | 34 | -30 | 22 |
Хронология в първенството
| Стенхаусмюър | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | Монтроуз | Монтроуз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 2 | Питърхед | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 4 | Стенхаусмюър | - | - | - | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Клайд | 2 - 3 | 0 - 3 | 2 - 3 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Елгин Сити | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Анан Атлетик | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Единбург Сити | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Стенхаусмюър | Монтроуз | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 52 | 73 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 28 | 37 |
Форма в шампионата
| Стенхаусмюър | Монтроуз | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
7 11 |
22
7 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 7 |
11
4 2 |
Голове в шампионата
| Стенхаусмюър | Монтроуз | |
|
Вкарани
Получени |
53
42 |
57
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
32
24 |
27
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.50 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.28 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
