Шотландия - Втора Лига (2021 - 2022)
17:00
Стенхаусмюър
Стърлинг Албиън
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.60 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.25 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2021 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стенхаусмюър, а гостите от Стърлинг. Разстоянието между двата града е 13.0 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2021 | Купа на Лигата | Дънфърмлин | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.28 | 5.33 | 8.85 |
| 20.07.2021 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Сейнт Мирън | 9.87 | 5.20 | 1.26 |
| 17.07.2021 | Купа на Лигата | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Партик Тисъл | 6.63 | 4.52 | 1.40 |
| 13.07.2021 | Купа на Лигата | Дъмбартън | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 2.08 | 3.50 | 3.14 |
| 04.05.2021 | Втора Лига | Брихин Сити | 0 - 1 | Стенхаусмюър | 3.49 | 3.56 | 1.94 |
| 29.04.2021 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Албион Роувърс | 1.93 | 3.39 | 3.67 |
| 27.04.2021 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.05 | 3.38 | 3.17 |
| 24.04.2021 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Каудънбийт | 2.04 | 3.39 | 3.29 |
| 20.04.2021 | Втора Лига | Анан Атлетик | 5 - 1 | Стенхаусмюър | 2.41 | 3.43 | 2.64 |
| 15.04.2021 | Втора Лига | Странрар | 4 - 0 | Стенхаусмюър | 2.00 | 3.61 | 3.16 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2021 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Питърхед | 2.25 | 3.63 | 2.78 |
| 20.07.2021 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 0 - 2 | Хартс | 11.57 | 5.95 | 1.19 |
| 17.07.2021 | Купа на Лигата | Инвърнес КТ | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.28 | 5.10 | 9.21 |
| 10.07.2021 | Купа на Лигата | Коув Рейнджърс | 2 - 3 | Стърлинг Албиън | 1.38 | 4.51 | 7.25 |
| 01.05.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Странрар | 2.68 | 3.39 | 2.44 |
| 29.04.2021 | Втора Лига | Елгин Сити | 3 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.63 | 3.27 | 2.52 |
| 27.04.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Куинс парк ФК | 3.33 | 3.48 | 1.98 |
| 24.04.2021 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.11 | 3.43 | 3.04 |
| 20.04.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Единбург Сити | 2.30 | 3.45 | 2.80 |
| 17.04.2021 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 5 | Стърлинг Албиън | 4.04 | 3.41 | 1.81 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.99 | 3.48 | 3.37 |
| 24.10.2020 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.36 | 3.46 | 2.64 |
| 03.03.2020 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 0 | Стенхаусмюър | 1.98 | 3.54 | 3.35 |
| 28.12.2019 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.40 | 3.33 | 2.71 |
| 28.09.2019 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.30 | 3.38 | 2.85 |
| 28.04.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 3.38 | 2.74 | 2.23 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.92 | 3.54 | 3.41 |
| 28.10.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 2.15 | 3.48 | 2.92 |
| 05.08.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.08 | 3.53 | 3.08 |
| 02.05.2015 | Първа Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 2 | Стенхаусмюър | 4.40 | 3.81 | 1.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стенхаусмюър имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.60 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.25 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2021 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра