Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Стивънидж
Челтнъм Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.60 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.01.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стивънидж, а гостите от Челтнъм. Разстоянието между двата града е 129.0 км. Мачът ще се играе на стадион Бродхол Уей, който има капацитет от 6 722 места, от които седящи 3 142. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Бродхол Уей. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стивънидж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 0 | Стивънидж | 2.45 | 3.23 | 2.80 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 0 | Стивънидж | 1.73 | 3.63 | 4.60 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 5 - 1 | Честърфийлд | 2.29 | 3.34 | 2.96 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Екзитър | 2 - 1 | Стивънидж | 1.89 | 3.51 | 3.84 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Уикъмб | 3.18 | 3.42 | 2.14 |
| 02.12.2017 | ФА Къп | Стивънидж | 5 - 2 | Суиндън | 2.72 | 3.31 | 2.51 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Кембридж Юнайтед | 1 - 0 | Стивънидж | 2.07 | 3.37 | 3.38 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Ковънтри | 3.70 | 3.31 | 1.98 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | Стивънидж | 1.74 | 3.59 | 4.51 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.97 | 3.26 | 2.32 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Челтнъм Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти | 2.12 | 3.31 | 3.31 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 2 | Йоувил | 1.69 | 3.56 | 4.92 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Барнет | 0 - 2 | Челтнъм Таун | 2.81 | 3.23 | 2.44 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Ковънтри | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.10 | 3.26 | 3.41 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 0 | Крю Александра | 1.81 | 3.54 | 4.19 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 1 | Челтнъм Таун | 3.01 | 3.36 | 2.25 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.24 | 3.34 | 3.04 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.44 | 3.49 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 2 - 2 | Лутън Таун | 3.36 | 3.54 | 2.02 |
| 07.11.2017 | ЕФЛ Трофи | Нюпорт Каунти | 1 - 2 | Челтнъм Таун | 2.05 | 3.48 | 3.11 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2017 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 1 | Стивънидж | 2.42 | 3.36 | 2.73 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.18 | 3.25 | 3.25 |
| 27.09.2016 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Стивънидж | 2.08 | 3.35 | 3.34 |
| 06.04.2015 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 0 - 1 | Стивънидж | 3.00 | 3.17 | 2.29 |
| 15.11.2014 | Втора Лига | Стивънидж | 5 - 1 | Челтнъм Таун | 2.46 | 3.17 | 2.73 |
| 26.02.2011 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 0 | Челтнъм Таун | 1.78 | 3.40 | 4.19 |
| 11.09.2010 | Втора Лига | Челтнъм Таун | 1 - 0 | Стивънидж | 2.62 | 3.20 | 2.45 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стивънидж имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 01.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 25 | +35 | 51 |
| 2 | Нотс Каунти | 25 | +17 | 47 |
| 3 | Линкълн Сити | 25 | +13 | 43 |
| 4 | Екзитър | 24 | +4 | 42 |
| 5 | Ковънтри | 25 | +9 | 41 |
| 6 | Уикъмб | 25 | +10 | 40 |
| 7 | Акрингтън Стенли | 24 | +8 | 40 |
| 8 | Колчестър | 25 | +8 | 40 |
| 9 | Мансфийлд Таун | 25 | +7 | 40 |
| 10 | Суиндън | 24 | +3 | 38 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 25 | +4 | 36 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 25 | -6 | 36 |
| 13 | Карлайл | 25 | +2 | 34 |
| 14 | Гримсби Таун | 25 | -6 | 34 |
| 15 | Челтнъм Таун | 25 | -2 | 31 |
| 16 | Порт Вейл | 25 | -4 | 31 |
| 17 | Стивънидж | 25 | -6 | 30 |
| 18 | Кроули Таун | 25 | -7 | 30 |
| 19 | Йоувил | 25 | -10 | 27 |
| 20 | Крю Александра | 25 | -14 | 26 |
| 21 | Моркамб | 25 | -12 | 25 |
| 22 | Честърфийлд | 25 | -20 | 21 |
| 23 | Барнет | 25 | -12 | 20 |
| 24 | Форест Грийн Роувърс | 24 | -21 | 20 |
Хронология в първенството
| Стивънидж | |
| Челтнъм Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стивънидж | Стивънидж | Челтнъм Таун | Челтнъм Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 7 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 2 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Линкълн Сити | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 4 | Екзитър | 2 - 1 | 3 - 4 | |||||
| 5 | Ковънтри | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Уикъмб | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 7 | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Колчестър | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 9 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Суиндън | 3 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Нюпорт Каунти | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 13 | Карлайл | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 14 | Гримсби Таун | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | ||||
| 15 | Челтнъм Таун | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Порт Вейл | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 17 | Стивънидж | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 18 | Кроули Таун | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 19 | Йоувил | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 20 | Крю Александра | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 21 | Моркамб | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 22 | Честърфийлд | 5 - 1 | 5 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 23 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 24 | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Стивънидж | Челтнъм Таун | |
| Позиция | 17 | 15 |
| Точки | 30 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 20 | 10 |
Форма в шампионата
| Стивънидж | Челтнъм Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 11 |
8
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 2 |
2
4 6 |
Голове в шампионата
| Стивънидж | Челтнъм Таун | |
|
Вкарани
Получени |
32
38 |
32
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
15 |
13
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.60 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.01.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
