Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Стивънидж
Колчестър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.29 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стивънидж, а гостите от Колчестър. Разстоянието между двата града е 76.0 км. Мачът ще се играе на стадион Бродхол Уей, който има капацитет от 6 722 места, от които седящи 3 142. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Бродхол Уей. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стивънидж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Стивънидж | 2.15 | 3.14 | 3.35 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 2 | Крю Александра | 2.15 | 3.32 | 3.22 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Стивънидж | 1.91 | 3.49 | 3.75 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Йоувил | 2.16 | 3.21 | 3.32 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Стивънидж | 2.45 | 3.18 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 1 - 1 | Лутън Таун | 4.24 | 3.48 | 1.81 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | Стивънидж | 1.81 | 3.48 | 4.23 |
| 30.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Суиндън | 2.88 | 3.22 | 2.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 1 | Стивънидж | 2.62 | 3.17 | 2.64 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Карлайл | 2.49 | 3.25 | 2.73 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2018 | Втора Лига | Моркамб | 0 - 0 | Колчестър | 2.83 | 3.17 | 2.45 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Йоувил | 1.86 | 3.40 | 4.00 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Колчестър | 1.97 | 3.30 | 3.76 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Барнет | 1.96 | 3.33 | 3.72 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 0 | Колчестър | 2.96 | 3.30 | 2.30 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Ковънтри | 2.47 | 3.16 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 1 | Колчестър | 2.19 | 3.30 | 3.17 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Нюпорт Каунти | 2.23 | 3.17 | 3.21 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Колчестър | 2.16 | 3.22 | 3.31 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Гримсби Таун | 1.96 | 3.34 | 3.74 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Стивънидж | 2.31 | 3.26 | 2.95 |
| 08.04.2017 | Втора Лига | Колчестър | 4 - 0 | Стивънидж | 2.74 | 3.33 | 2.45 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 4 | Колчестър | 2.56 | 3.26 | 2.65 |
| 12.04.2014 | Първа Лига | Стивънидж | 2 - 3 | Колчестър | 1.89 | 3.32 | 3.86 |
| 26.12.2013 | Първа Лига | Колчестър | 4 - 0 | Стивънидж | 2.47 | 3.24 | 2.69 |
| 02.03.2013 | Първа Лига | Стивънидж | 0 - 2 | Колчестър | 2.23 | 3.23 | 3.07 |
| 13.10.2012 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 0 | Стивънидж | 2.73 | 3.16 | 2.53 |
| 20.03.2012 | Първа Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Колчестър | 1.90 | 3.36 | 3.81 |
| 26.12.2011 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 6 | Стивънидж | 2.39 | 3.22 | 2.79 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стивънидж имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 24.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Акрингтън Стенли | 37 | +24 | 74 |
| 2 | Лутън Таун | 38 | +39 | 71 |
| 3 | Уикъмб | 38 | +19 | 69 |
| 4 | Нотс Каунти | 38 | +21 | 66 |
| 5 | Мансфийлд Таун | 37 | +18 | 63 |
| 6 | Екзитър | 37 | +7 | 63 |
| 7 | Ковънтри | 37 | +12 | 61 |
| 8 | Линкълн Сити | 37 | +13 | 60 |
| 9 | Суиндън | 37 | +3 | 60 |
| 10 | Карлайл | 38 | +7 | 56 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 37 | 0 | 53 |
| 12 | Кроули Таун | 38 | -3 | 53 |
| 13 | Колчестър | 38 | +3 | 52 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 38 | -12 | 50 |
| 15 | Челтнъм Таун | 38 | -1 | 45 |
| 16 | Стивънидж | 37 | -5 | 44 |
| 17 | Йоувил | 37 | -10 | 42 |
| 18 | Моркамб | 37 | -10 | 40 |
| 19 | Крю Александра | 38 | -15 | 40 |
| 20 | Порт Вейл | 38 | -13 | 38 |
| 21 | Форест Грийн Роувърс | 38 | -22 | 37 |
| 22 | Гримсби Таун | 38 | -25 | 37 |
| 23 | Честърфийлд | 36 | -28 | 31 |
| 24 | Барнет | 38 | -22 | 30 |
Хронология в първенството
| Стивънидж | |
| Колчестър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стивънидж | Стивънидж | Колчестър | Колчестър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Лутън Таун | 1 - 1 | 7 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Уикъмб | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Екзитър | 2 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 7 | Ковънтри | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Линкълн Сити | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 9 | Суиндън | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 10 | Карлайл | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Нюпорт Каунти | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Кроули Таун | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Колчестър | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Кембридж Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Челтнъм Таун | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Стивънидж | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 17 | Йоувил | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Моркамб | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Крю Александра | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Порт Вейл | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 21 | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | |||
| 22 | Гримсби Таун | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 23 | Честърфийлд | 5 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 24 | Барнет | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Стивънидж | Колчестър | |
| Позиция | 16 | 13 |
| Точки | 44 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 29 | 22 |
Форма в шампионата
| Стивънидж | Колчестър | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
11 15 |
13
13 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 3 |
5
7 7 |
Голове в шампионата
| Стивънидж | Колчестър | |
|
Вкарани
Получени |
50
55 |
46
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
34
21 |
19
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.29 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
