Англия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Стивънидж
Нотс Каунти
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стивънидж, а гостите от Нотингам. Разстоянието между двата града е 133.4 км. Мачът ще се играе на стадион Бродхол Уей, който има капацитет от 6 722 места, от които седящи 3 142. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Бродхол Уей. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стивънидж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Лейтън Ориент | 1.83 | 3.50 | 4.15 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 2 | Стивънидж | 2.56 | 3.23 | 2.69 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Екзитър | 1 - 1 | Стивънидж | 1.79 | 3.51 | 4.28 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.18 | 3.25 | 3.25 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 3 - 0 | Уикъмб | 2.79 | 3.14 | 2.52 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 2 | Стивънидж | 2.66 | 3.20 | 2.58 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 2 - 0 | Гримсби Таун | 2.45 | 3.29 | 2.77 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 2 - 0 | Стивънидж | 2.92 | 3.23 | 2.36 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Плимут | 4 - 2 | Стивънидж | 2.01 | 3.38 | 3.55 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 3 - 1 | Нюпорт Каунти | 2.08 | 3.46 | 3.26 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2017 | Втора Лига | Плимут | 0 - 1 | Нотс Каунти | 1.71 | 3.75 | 4.44 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Йоувил | 2.34 | 3.18 | 3.00 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Лейтън Ориент | 2 - 3 | Нотс Каунти | 2.79 | 3.21 | 2.46 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 2 | Екзитър | 3.38 | 3.34 | 2.08 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.59 | 3.21 | 2.66 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 2 - 0 | Нотс Каунти | 1.81 | 3.58 | 4.08 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Кроули Таун | 2.37 | 3.29 | 2.88 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 2 - 0 | Нотс Каунти | 1.96 | 3.44 | 3.64 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Мансфийлд Таун | 3.11 | 3.29 | 2.23 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Моркамб | 4 - 1 | Нотс Каунти | 2.54 | 3.40 | 2.59 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2016 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 1 | Стивънидж | 2.13 | 3.23 | 3.34 |
| 09.04.2016 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Стивънидж | 2.45 | 3.21 | 2.76 |
| 08.08.2015 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 2 | Нотс Каунти | 2.35 | 3.22 | 2.90 |
| 18.01.2014 | Първа Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Нотс Каунти | 2.32 | 3.26 | 2.88 |
| 24.08.2013 | Първа Лига | Нотс Каунти | 0 - 1 | Стивънидж | 1.99 | 3.33 | 3.54 |
| 05.02.2013 | Първа Лига | Стивънидж | 2 - 0 | Нотс Каунти | 2.51 | 3.26 | 2.66 |
| 02.10.2012 | Първа Лига | Нотс Каунти | 1 - 2 | Стивънидж | 2.01 | 3.35 | 3.46 |
| 22.02.2012 | Първа Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Стивънидж | 2.75 | 3.20 | 2.44 |
| 28.01.2012 | ФА Къп | Стивънидж | 1 - 0 | Нотс Каунти | 1.91 | 3.36 | 3.82 |
| 17.09.2011 | Първа Лига | Стивънидж | 0 - 2 | Нотс Каунти | 2.02 | 3.30 | 3.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стивънидж имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Донкастър | 34 | +24 | 68 |
| 2 | Плимут | 33 | +16 | 62 |
| 3 | Карлайл | 34 | +7 | 58 |
| 4 | Портсмут | 33 | +19 | 56 |
| 5 | Лутън Таун | 33 | +18 | 54 |
| 6 | Екзитър | 34 | +17 | 54 |
| 7 | Стивънидж | 34 | +5 | 52 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 34 | +5 | 51 |
| 9 | Колчестър | 34 | +7 | 50 |
| 10 | Гримсби Таун | 34 | 0 | 47 |
| 11 | Уикъмб | 34 | -2 | 47 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 33 | +3 | 46 |
| 13 | Барнет | 34 | -3 | 46 |
| 14 | Моркамб | 33 | -6 | 46 |
| 15 | Блекпул | 33 | +12 | 44 |
| 16 | Кроули Таун | 33 | -11 | 42 |
| 17 | Йоувил | 34 | -7 | 40 |
| 18 | Челтнъм Таун | 34 | -8 | 38 |
| 19 | Нотс Каунти | 34 | -20 | 37 |
| 20 | Крю Александра | 34 | -16 | 36 |
| 21 | Акрингтън Стенли | 32 | -10 | 35 |
| 22 | Хартлипул | 34 | -15 | 35 |
| 23 | Лейтън Ориент | 34 | -19 | 29 |
| 24 | Нюпорт Каунти | 33 | -16 | 26 |
Хронология в първенството
| Стивънидж | |
| Нотс Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стивънидж | Стивънидж | Нотс Каунти | Нотс Каунти | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Донкастър | 3 - 4 | 1 - 0 | 3 - 4 | 0 - 1 | |||
| 2 | Плимут | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Карлайл | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | ||||
| 4 | Портсмут | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 5 | Лутън Таун | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 6 | Екзитър | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Стивънидж | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Мансфийлд Таун | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 9 | Колчестър | 2 - 4 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Гримсби Таун | 2 - 0 | 5 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Уикъмб | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | |||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 13 | Барнет | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 14 | Моркамб | 0 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 15 | Блекпул | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 16 | Кроули Таун | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 17 | Йоувил | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 18 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 19 | Нотс Каунти | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 20 | Крю Александра | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||
| 21 | Акрингтън Стенли | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 22 | Хартлипул | 6 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 23 | Лейтън Ориент | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 24 | Нюпорт Каунти | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Стивънидж | Нотс Каунти | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 52 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 14 |
| Точки | 25 | 21 |
Форма в шампионата
| Стивънидж | Нотс Каунти | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
4 14 |
10
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 8 |
7
0 9 |
Голове в шампионата
| Стивънидж | Нотс Каунти | |
|
Вкарани
Получени |
56
51 |
38
58 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
35
28 |
21
33 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
