Швеция - Първа Дивизия - Север (2026)
петък, 16 октомври, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.06 |
5.18 |
1.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.66 |
1.11 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.01 |
1.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.17 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.30 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.92 |
1.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стоксунд, а гостите от Енкьопинг.
Разстоянието между двата града е 62.5 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стоксунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Д1 Север |
Солентюна |
3 - 0 |
Стоксунд |
1.56 |
4.18 |
4.46 |
| 03.10.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
1 - 1 |
Йерфела |
2.03 |
3.86 |
2.81 |
| 25.09.2026 |
Д1 Север |
Хамарби ТФФ |
2 - 1 |
Стоксунд |
1.20 |
6.31 |
8.93 |
| 20.09.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
0 - 3 |
Умео ФК |
2.61 |
3.78 |
2.17 |
| 17.09.2026 |
Д1 Север |
Стокхолм Интер. |
5 - 2 |
Стоксунд |
1.13 |
7.47 |
13.00 |
| 12.09.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
2 - 1 |
Карлстад Футбол |
4.08 |
4.08 |
1.63 |
| 04.09.2026 |
Д1 Север |
Асириска Сьодертале |
2 - 1 |
Стоксунд |
1.73 |
4.09 |
3.55 |
| 29.08.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
2 - 3 |
Арланда |
2.58 |
3.85 |
2.16 |
| 23.08.2026 |
Д1 Север |
Васалунд |
4 - 3 |
Стоксунд |
1.66 |
4.03 |
3.92 |
| 15.08.2026 |
Д1 Север |
Карлберг |
2 - 0 |
Стоксунд |
1.57 |
4.25 |
4.30 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Енкьопинг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Д1 Север |
Хамарби ТФФ |
0 - 1 |
Енкьопинг |
1.29 |
5.06 |
7.39 |
| 03.10.2026 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
1 - 0 |
Йефле |
2.51 |
3.40 |
2.41 |
| 27.09.2026 |
Д1 Север |
Арланда |
2 - 0 |
Енкьопинг |
1.79 |
3.75 |
3.55 |
| 19.09.2026 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
2 - 2 |
Карлстад Футбол |
3.96 |
3.63 |
1.73 |
| 16.09.2026 |
Д1 Север |
Солентюна |
2 - 3 |
Енкьопинг |
2.17 |
3.43 |
2.83 |
| 10.09.2026 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
2 - 1 |
Асириска Сьодертале |
2.61 |
3.53 |
2.26 |
| 06.09.2026 |
Д1 Север |
Васалунд |
2 - 3 |
Енкьопинг |
1.74 |
3.78 |
3.72 |
| 30.08.2026 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
0 - 3 |
Стокхолм Интер. |
5.41 |
4.10 |
1.47 |
| 23.08.2026 |
Д1 Север |
Умео ФК |
0 - 0 |
Енкьопинг |
2.20 |
3.55 |
2.71 |
| 19.08.2026 |
Купа на Швеция |
Енкьопинг |
1 - 2 |
Вестерос |
6.74 |
4.50 |
1.33 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
3 - 2 |
Стоксунд |
1.62 |
4.05 |
4.03 |
| 31.01.2026 |
Приятелски срещи |
Енкьопинг |
1 - 2 |
Стоксунд |
- |
- |
- |
| 25.10.2025 |
Д1 Север |
Стоксунд |
2 - 3 |
Енкьопинг |
2.94 |
3.77 |
1.98 |
| 28.05.2025 |
Д1 Север |
Енкьопинг |
5 - 1 |
Стоксунд |
1.65 |
3.93 |
3.93 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Стоксунд имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Първа Дивизия - Север класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стокхолм Интернационале |
26 |
19 |
3 |
4 |
63 |
21 |
+42 |
60 |
| 2 |
Арланда |
26 |
14 |
6 |
6 |
46 |
31 |
+15 |
48 |
| 3 |
АФК Ескилстюна |
26 |
14 |
5 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
47 |
| 4 |
Хамарби ТФФ |
26 |
13 |
6 |
7 |
51 |
26 |
+25 |
45 |
| 5 |
Енкьопинг |
26 |
14 |
3 |
9 |
39 |
40 |
-1 |
45 |
| 6 |
Карлстад Футбол |
26 |
12 |
8 |
6 |
40 |
25 |
+15 |
44 |
| 7 |
ФБК Карлстад |
26 |
12 |
7 |
7 |
41 |
36 |
+5 |
43 |
| 8 |
Асириска Сьодертале |
26 |
10 |
5 |
11 |
44 |
45 |
-1 |
35 |
| 9 |
Умео ФК |
26 |
10 |
5 |
11 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 10 |
Карлберг |
26 |
9 |
6 |
11 |
36 |
44 |
-8 |
33 |
| 11 |
Йефле |
26 |
9 |
4 |
13 |
32 |
46 |
-14 |
31 |
| 12 |
Васалунд |
26 |
7 |
7 |
12 |
39 |
55 |
-16 |
28 |
| 13 |
Солентюна |
26 |
6 |
9 |
11 |
27 |
36 |
-9 |
27 |
| 14 |
Питео |
26 |
5 |
8 |
13 |
33 |
49 |
-16 |
23 |
| 15 |
Йерфела |
26 |
5 |
4 |
17 |
34 |
57 |
-23 |
19 |
| 16 |
Стоксунд |
26 |
3 |
6 |
17 |
45 |
64 |
-19 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Стоксунд |
|
| Енкьопинг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Стоксунд |
Стоксунд |
|
Енкьопинг |
Енкьопинг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стокхолм Интернационале |
1 - 6 |
5 - 2 |
1 - 6 |
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Арланда |
2 - 3 |
1 - 0 |
2 - 3 |
|
1 - 7 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
АФК Ескилстюна |
4 - 4 |
|
4 - 4 |
|
2 - 1 |
|
|
| 4 |
Хамарби ТФФ |
2 - 4 |
2 - 1 |
2 - 4 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Енкьопинг |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Карлстад Футбол |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
ФБК Карлстад |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Асириска Сьодертале |
3 - 3 |
2 - 1 |
3 - 3 |
|
2 - 1 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 9 |
Умео ФК |
0 - 3 |
2 - 2 |
0 - 3 |
|
3 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Карлберг |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Йефле |
5 - 0 |
2 - 1 |
5 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Васалунд |
2 - 2 |
4 - 3 |
2 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Солентюна |
3 - 3 |
3 - 0 |
3 - 3 |
|
1 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Питео |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Йерфела |
1 - 1 |
1 - 6 |
1 - 1 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 16 |
Стоксунд |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Стоксунд |
Енкьопинг |
| Победи |
3 |
14 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
17 |
9 |
| Вкарани Голове |
45 |
39 |
| Получени Голове |
64 |
40 |
| Средно Вкарани |
1.73 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.46 |
1.54 |
| Мачове Вкарал |
73% |
77% |
| Мачове Получил |
96% |
77% |
| Гол/Гол |
69% |
58% |
| Над 1.5 |
88% |
81% |
| Над 2.5 |
77% |
62% |
| Над 3.5 |
54% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
6 |
| Равни |
5 |
1 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
27 |
19 |
| Получени Голове |
35 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.08 |
1.46 |
| Средно Получени |
2.69 |
1.46 |
| Мачове Вкарал |
85% |
69% |
| Мачове Получил |
92% |
69% |
| Гол/Гол |
77% |
46% |
| Над 1.5 |
100% |
85% |
| Над 2.5 |
85% |
54% |
| Над 3.5 |
69% |
31% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.06 |
5.18 |
1.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.66 |
1.11 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.01 |
1.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.17 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.30 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.92 |
1.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака