Норвегия - Купа на Норвегия (2024)

сряда, 24 април, 2024
19:00
Сторд Сунхордланд

Сторд Сунхордланд

Лисеклостер

Лисеклостер

0 - 4
(0 - 1,  0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сторд Сунхордланд
X 0% за равен
2 0% за Лисеклостер
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 6.00 5.50 1.30
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 3.25 1.13 1.11
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   5.50 1.14
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 3.60 1.29

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Лайрвик, а гостите от Лисефьорден. Разстоянието между двата града е 48.4 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.

Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Сторд Сунхордланд - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.06.2023 Купа на Норвегия Сторд Сунхордланд 1 - 3 Хаугесунд - - -
05.03.2022 Приятелски срещи Сола 1 - 1 Сторд Сунхордланд - - -
31.07.2021 Купа на Норвегия Сторд Сунхордланд 0 - 4 Осане 7.33 5.65 1.32
24.07.2021 Купа на Норвегия Сторд Сунхордланд 2 - 2 Хаугесунд 11.71 7.03 1.15
26.04.2017 Купа на Норвегия Сторд Сунхордланд 0 - 1 Лисеклостер 4.22 4.66 1.53
22.10.2016 Д2 Група 3 Видар 6 - 0 Сторд Сунхордланд 1.17 6.77 9.05
15.10.2016 Д2 Група 3 Сторд Сунхордланд 2 - 3 Волеренга Осло 2 - - -
08.10.2016 Д2 Група 3 Сола 2 - 1 Сторд Сунхордланд 2.00 3.96 2.79
01.10.2016 Д2 Група 3 Сторд Сунхордланд 0 - 0 Фана Берген 2.25 3.75 2.45
24.09.2016 Д2 Група 3 Лисеклостер 0 - 2 Сторд Сунхордланд 1.24 5.71 8.04

Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 домакинства.

Лисеклостер - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
20.04.2024 Д2 Група 1 Лисеклостер 2 - 1 Арендал 4.60 4.22 1.54
13.04.2024 Д2 Група 1 Лисеклостер 1 - 3 Вард Хаугесунд 1.79 3.87 3.50
10.04.2024 Купа на Норвегия Фана Берген 0 - 2 Лисеклостер - - -
07.04.2024 Д2 Група 1 Флекерьой 2 - 1 Лисеклостер 2.39 3.61 2.35
27.03.2024 Приятелски срещи Лисеклостер 3 - 2 Викинг Став. 2 - - -
23.03.2024 Приятелски срещи Вард Хаугесунд 0 - 4 Лисеклостер - - -
16.03.2024 Приятелски срещи Лисеклостер 1 - 1 Сотра - - -
09.03.2024 Приятелски срещи Лисеклостер 2 - 2 Йерв Гримстад - - -
18.02.2024 Приятелски срещи Лисеклостер 5 - 3 Бран Берген 2 2.42 3.80 2.29
08.02.2024 Приятелски срещи Осане 2 - 0 Лисеклостер 1.19 6.68 9.72

Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
26.04.2017 Купа на Норвегия Сторд Сунхордланд 0 - 1 Лисеклостер 4.22 4.66 1.53
24.09.2016 Д2 Група 3 Лисеклостер 0 - 2 Сторд Сунхордланд 1.24 5.71 8.04
05.06.2016 Д2 Група 3 Сторд Сунхордланд 2 - 3 Лисеклостер 2.03 3.93 2.72

В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Сторд Сунхордланд имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.

Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Сторд Сунхордланд класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Лисеклостер класиране във Втора Дивизия - Група 1

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Братвог 3 2 0 1 8 3 +5 6
2 Викинг Ставангер 2 3 2 0 1 8 6 +2 6
3 Арендал 3 2 0 1 4 3 +1 6
3 Йерв Гримстад 3 2 0 1 4 3 +1 6
5 Бран Берген 2 3 2 0 1 7 7 0 6
6 Ейк Тьонсберг 3 1 2 0 5 4 +1 5
7 Сотра 3 1 2 0 3 2 +1 5
8 Вард Хаугесунд 3 1 1 1 4 3 +1 4
9 Флекерьой 3 1 1 1 5 5 0 4
10 Йорн-Хутен 3 1 0 2 4 4 0 3
11 Лисеклостер 3 1 0 2 4 6 -2 3
12 Квик Халден 3 0 2 1 3 8 -5 2
13 Хьодд 3 0 1 2 4 6 -2 1
14 Нутоден 3 0 1 2 1 4 -3 1

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 6.00 5.50 1.30
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 3.25 1.13 1.11
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   5.50 1.14
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 3.60 1.29

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сторд Сунхордланд
X 0% за равен
2 0% за Лисеклостер
Няма гласували за футболния мач